Boğa burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır nerden anlasılır sevdiği

boğa burcu erkeklerinin sevdiği nasıl anlasılır sevdiğiniz kıza nasıl davranırsınız benim sevgilim iki yıldr cıkıyoruz boğa burcu ilk yıl çok iyi davranırdı şimdi ters dediğini kabul ettirmeye calışan emir veren katı biri oldu tabi bunun yanında arada hediye alan espirili ve kıskanç tarafı duruyo ama ne bileyim bir boğa sevgisini nasıl anlarız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tam boğayı tarif etmişiniz gözü kara hırçın yürekli. kıskanç inat.

Erkekler Ne Diyor 6

• senin burcun ne peki.boğa ile anlaşabilen bir burç mu yani.eğer anlamşamayansa gayet normal böyle kavga etmeniz.

• boğa gibi davranır:)

• hiç anlaşılmaz boğalar..güven onlar için aşktan daha önemlidir

• genel kanı benim icin tanıdıgım bogalar agresif:)

• sevgilim olmadığımdan bilmiyorum ama arkadaşlarımla çok iyi anlaşsam da onları çok sevsem de bazen istemeden kırdığım ve inatlaştığım olur. yani tersleşmesi seni sevmiyor anlamına gelmez. aksine seni kırınca kendisi daha çok üzülür. ben öyleyim yani

• bogayım die demiyorum valla sevdigi hatunu bulkutların üstünde uçurmazsa onun boga oldugundan şüphe ederim çok anlayışlı insanlardır canım kendileri :D

• hiç anlayışlı değil :(

• o zaman o boga burcu degildir öküz burcudur :D arada çok ince bir çizgi var valla :D

• werdınmı bu zaman zarfında

• cinselliğe düşkündür ama boğazına daha düşkündür:D sürekli yerler:d sikkat et de senide arada götürmesin:D kıskançlardır sürekli o kim bu kim diye sorarlar ama bir daha asla ble olmucak öldürrüm seni gibi şeyler yapmazlar!

Kızlar Ne Diyor 1

• boğa burcu erkeği serttir sevgisini gösterir ama çalışkan becerikli kızlardan hoşlanır

Yükleniyor...