• Sor
  • Bence

Mükemmel bir insan olmak için yapılması gereken 10 şey nedir ?

Merhaba arkadaşlar :) Kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum.Bir deftere bundan sonra yapacaklarımın listesini yapacağım :) Örnek vermek gerekirse ;... Daha Fazla

Güncellemeler:
Pardon da 20 kişi birden neden mükemmel insan yoktur yazıyorsunuz ? Amaç küçümsemek mi yani anlamıyorum.Ben mükemmel olamasam bile mükemmele yakın olmak istiyorum saçma yorumlar yapmayın sadece neler olması gerektiğini sordum illa ki boş cevaplar verip saçmalayacaksınız

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 20

• 1110 şeyde yapsan mükemmel olamazsın..

• nedir bu mükkemiletcilik anlamıyorum kendiniz gibi olun mükkemmeli boşverin mükkemmel insan Peygamberdir çünkü Allah onların hata yapmasına müsade etmez

• Ben de aksini söylemiyorum zaten.Sadece bu dünyada boşa yaşayıp gitmek istemiyorum.İyi bir insan iyi bir kul olmak istiyorum çevreme faydalı olmak istiyorum.

• Emeğe saygı o zaman.

• seni mukemmel yapacak 10 şeyi başkalarına sormak yerine kendini mukemmel yapacak o seyleri bulmak

• 10 kere samimi ol :=)

• ibadet etsen bu saydıklarının yarısını yapmış olursun kafadan

• etsen diyorsun etmediğimi nereden biliyorsun?

• tamam kızma parnak kadar çocua ksura bakma

• kendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmak

• Robotlaşmanın bir alemi yok, insan duyguları olan bir varlıktır, standart kalıplar halinde yaşamak, hayatın felsefesine aykırı.

• mükemmelliğin kapsamı 10 şey ile sınırlı değil o yüzden ciddiye alıp sıralama yapmıyoruz

• mükemmeli nsan yoktur ama birbirinin eksiklerini tamamlayan insanlar birlikte mükemmel olabilir

• Mükemmeli arama daha çok canın sıkılır

• Kiseye sorma be :) git kitab oku kafan agrimasin kucumsenme assagilanma en etkin bilgi kitablarda dostum :)

• Kime karşı mükemmel olmak istiyorsan ona göre hareket edeceksin.

• 1.önce insan ol.. 2.insan olduğuna emin ol..3.insan kalmaya çalış4.öyle dur.5.mükemmel insan tuvalete gitmiyor mu?

• bence hedefi ta olarak doğru seçmemişsiniz.insalara yarlı olucağım derseniz hepsi totan gelir.yoka mükemmel insan ooo .sporda iyi ,yabancı dilde iyi yani 1 değil 4-5 tane dil bilmelisini.kültürünüz geniş olmalı...

• mükemmel insan kime göre :)))mükemmellik yoktur ...yalan vardır :))

• 10 X ziktiret

• Zaten kendi sorunun cevabini kendin vermissin disiplin duzenlilik gayret ve dikkat :)))

• Benim gibi ol yeter

• İlk son madde şu ki : Mükemmel insan olamazsın. Sadece bunu bilmen kafi.

Kızlar Ne Diyor 5

• Çünkü yok öyle bir insan.Sevince gözümüzde mükemmel yapıyoruz :D

• Dedikodu yapmamakKendini beğenmişlik yapmamakBencil olmamakAzimli olmakİyi niyetli olmakKıskanç olmamakYardımsever olmakArkadaş canlısı olmakEğlenceli olmak :D:D:D:Den önemlisi de adamlığına laf ettirmiyeceksin arkadaş...

• Spor yap, doğayla iç içe ol... Birilerine yardım et ya da hayır kurumlarında gönüllü çalışabilirsin. En önemlisi memnun ol ve şükret...

• mükemmel insanyoktur. objektif,olgun ve erdemli insan vardır

• Güzeldi bu :)

• nobody's perfect

Yükleniyor...