• Sor
  • Bence

Mükemmel bir insan olmak için yapılması gereken 10 şey nedir ?

Merhaba arkadaşlar :) Kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum.Bir deftere bundan sonra yapacaklarımın listesini yapacağım :) Örnek vermek gerekirse ; Her gün kitap okuyacağım,10 tane yabancı kelime öğreneceğim,güleryüzlü olacağım gibi şeyler :) Sizin de önerileriniz varsa paylaşır mısınız benimle :) İyi bir insan,iyi bir öğrenci olmak ve düzenli yaşamla ilgili her şey olabilir. Hoşça kalın :)

Güncellemeler:
Pardon da 20 kişi birden neden mükemmel insan yoktur yazıyorsunuz ? Amaç küçümsemek mi yani anlamıyorum.Ben mükemmel olamasam bile mükemmele yakın olmak istiyorum saçma yorumlar yapmayın sadece neler olması gerektiğini sordum illa ki boş cevaplar verip saçmalayacaksınız

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 19

• 1110 şeyde yapsan mükemmel olamazsın..

• nedir bu mükkemiletcilik anlamıyorum kendiniz gibi olun mükkemmeli boşverin mükkemmel insan Peygamberdir çünkü Allah onların hata yapmasına müsade etmez

• Ben de aksini söylemiyorum zaten.Sadece bu dünyada boşa yaşayıp gitmek istemiyorum.İyi bir insan iyi bir kul olmak istiyorum çevreme faydalı olmak istiyorum.

• Emeğe saygı o zaman.

• seni mukemmel yapacak 10 şeyi başkalarına sormak yerine kendini mukemmel yapacak o seyleri bulmak

• 10 kere samimi ol :=)

• ibadet etsen bu saydıklarının yarısını yapmış olursun kafadan

• etsen diyorsun etmediğimi nereden biliyorsun?

• tamam kızma parnak kadar çocua ksura bakma

• kendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmakkendi olmak

• Robotlaşmanın bir alemi yok, insan duyguları olan bir varlıktır, standart kalıplar halinde yaşamak, hayatın felsefesine aykırı.

• mükemmelliğin kapsamı 10 şey ile sınırlı değil o yüzden ciddiye alıp sıralama yapmıyoruz

• mükemmeli nsan yoktur ama birbirinin eksiklerini tamamlayan insanlar birlikte mükemmel olabilir

• Mükemmeli arama daha çok canın sıkılır

• Kiseye sorma be :) git kitab oku kafan agrimasin kucumsenme assagilanma en etkin bilgi kitablarda dostum :)

• Kime karşı mükemmel olmak istiyorsan ona göre hareket edeceksin.

• 1.önce insan ol.. 2.insan olduğuna emin ol..3.insan kalmaya çalış4.öyle dur.5.mükemmel insan tuvalete gitmiyor mu?

• bence hedefi ta olarak doğru seçmemişsiniz.insalara yarlı olucağım derseniz hepsi totan gelir.yoka mükemmel insan ooo .sporda iyi ,yabancı dilde iyi yani 1 değil 4-5 tane dil bilmelisini.kültürünüz geniş olmalı...

• mükemmel insan kime göre :)))mükemmellik yoktur ...yalan vardır :))

• 10 X ziktiret

• Zaten kendi sorunun cevabini kendin vermissin disiplin duzenlilik gayret ve dikkat :)))

• Benim gibi ol yeter

• İlk son madde şu ki : Mükemmel insan olamazsın. Sadece bunu bilmen kafi.

Kızlar Ne Diyor 5

• Çünkü yok öyle bir insan.Sevince gözümüzde mükemmel yapıyoruz :D

• Dedikodu yapmamakKendini beğenmişlik yapmamakBencil olmamakAzimli olmakİyi niyetli olmakKıskanç olmamakYardımsever olmakArkadaş canlısı olmakEğlenceli olmak :D:D:D:Den önemlisi de adamlığına laf ettirmiyeceksin arkadaş...

• Spor yap, doğayla iç içe ol... Birilerine yardım et ya da hayır kurumlarında gönüllü çalışabilirsin. En önemlisi memnun ol ve şükret...

• mükemmel insanyoktur. objektif,olgun ve erdemli insan vardır

• Güzeldi bu :)

• nobody's perfect

Yükleniyor...