Bir türlü evlenemıyorum, ne yapmalıyım?

yaşım oldu 26,arkadaşlarım birer birer evlendı çoçugu olanlar bıle var,ama benım karşıma hep olmayacak ınsanlar cıktı,kısacası bı turlu evlenemıyorum :(

Güncellemeler:
erkekler için 26 erken ama bayanlar için geç :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Günümüzde herkesin ortak sıkıntısı haline gelmiş bir durum .Bu sıkıntıyı görüp ticaret kapısına çeviren ve bu işlerden ekmek yiyen insanları da görmek mümkün .Evlilikten beklentileriniz nelerdir bunları belirlemeniz gerekiyor , bu evlenilecek adam değil diye saf dışı bıraktığınız kişi belki de sizi hayatınızın sonuna kadar mutlu edebilecek kişi olabilir ."Umulmadık taş baş yarar"

Erkekler Ne Diyor 27

• 26 dan korkuyoprsan 28-29daki ne yapsın? bence tam evlilik yaşlarındasın. 2-3 sene iciersinde iyi biri karşına cıkarsa evlenmelisin...Tamam olmmayacak insanlar cıktı karşına. Peki önceden sezemedin mi bunları? en uzunu ne kadardı? biraz kendini sorgularmısın?

• Bence 26 yaş geç de değil erken de değil. Yani bu yaşta evlensen de olur evlenmesen de çok fazla sorun olmamalı. Evlenmek için ve çocuk yapmak için evlenmek bana pek doğru gelmiyor. Önemli olan bir ömür geçireceğin insanla birlikte çocuk yapmak ve mutlu olmaktır. Mantık vliliklerinin bazıları daha sonrasında iyi olabilir belki ama bence bunlar azınlıktadır ve içinde her zaman seveceğin, aşık olabileceğin insanın uhdesi kalabilir mantık evliliği yaparsa. Daha sonrasında görüp, beğenip de aşık olduğun bir insan ortaya çıkarsa çok pişman olursun. Düşünsene siyelim ki şimdi biriyle mantık evliliği yaptın ve bir sene sonra da çocuğun oldu. Her şey süper daha yaşın da 27-28. Bu yaşta aşık olduğun biri olursa ne yapacaksın, ortada çocuk da var. Bunları biraz düşün, sonra pişman olma. 26 yaş evlenmek için geç bir yaş falan değil. Sevdiğini iyi anlaştığın bir olursa tabii ki bekleme ama bazı şeyler beklemek için hiç de geç bir yaş değil. Daha zamanın var acele etme. Kendini harcama.

• kafana takma bence bide yaşın geçiyor dıe onune cıkan ılk erkeklede evlenmeyi dusunmemelısın çevremde 29 30 yaslarında severek evlenen bayanlar var mutlu bı bırlıktelıklerı olan cok aksıne evde kalmamak ıcın evlenıp basını vuranda cok secım senın

• Bir mesajda çalışmadığını yazmışsın, eğer dışarıda bir faaliyetin yoksa evlenecek adam karşına çıkmaz ki, sosyal ol biraz. Kurslar filan var oralara git, zaten fotoğraf, enstrüman vb. kurslara gidenler genel de birileriyle tanışmak için gider :)

• 30lu yaşlarda daha çekici oluyo bayanlar bekle birazdaha :)

• daha çok gençsin ya ne acelen var

• bayanlar için 26 geç değil yaaa. naaptın

• peki senin hoşlandığın birileri de mi yok?çalışıor musun bu arada? meslek?

• yok çalışmıyorum şuanda

• Öncekileri Göster
    • espri yapma csib çay yap.

arkadaşım umarım karşına iyi biri çıkar yakın zamanda.
      kadınlar için de 26 geç sayılmaz.
      artık insanlar geç evleniyorlar.

• inşallah 30a ne kaldı şurda :)

• evde kaldın :(

• Bu işler kısmet işi zamanı gelince karşına çıkar

• Evliliğe inanmıyorum benNe kadar yirtinsan da olmayıncaOlmuyor işteBen de senden çok farklı değilim

• izdivaça çık

• ölmeden önce 100 şeyi dene.

• kısaca daha yaşın geç değil genç.

• Ne acelen var...Daha küçüksün ya... Baskı yapma kendine.

• Şase ile yürüyen sağlamsa sorun yok.. Henüz 26 yahu.. yapmayın daha hayat yeni başlıyor

• gel tanısalım bende evlenemıorum ... slayer0671 ekle kız

• slayer0671 tanısalım

• televizyona çık gazeteye ilan ver olmadı ödül koy kesinlikle evlenirsin

• 26 normal bir yaş

• evet insanlar şansızda olabiliyor..genede doğruyu bulana kadar bekle bence...

• aradığın özelliklerden biraz kısıcaksın Maddi özelliklermanevi özellikler sakın manevi özelliklerden kısmamaddi özelliklerden biraz vazgeç bırak bi fabrika işçisi olsun ama adam gibi adam olsun gerçekten seni severek isteyen temiz bi delikanlı oslun ...

• yok ya benim var çevremde 25 26sında arkadaşlarım :)Yaşı düşünme, hele şu çevrenin evde kalma sözünü unut gitsin. O ne biçim bir ifadedir ya.Doğru kişiyle yapılan, anlaşabildiğin biriyle evlenmek en iyisi. Acele edip yanlış kişi ile olmaktansa beklemek daha iyi. Hem şimdi ben de 26yım, herkes böyle derse ben 25-26sında biriyle evlenemeyecek miyim? :)kısmet bu işler ya, aceleye gelmez, ne zaman olacağı belli olmaz. içini ferah tut canım.

• evlendirme prgramlarına çık

• ewlen kız benle kurtulalım sende bende

• gel gel bunalıma gırme: tanışak kaynaşak evlenek:D

• kısmet nasip:) ne soylenırkı başka

• Nokta.

Kızlar Ne Diyor 11

• Acelen ne bu günlerin keyfini çıkar ..

• Kder kısmett işi bunlar ilkönce bir iş bul evlendikten sonra koca eline mi bakıcaksın sakın hee

• Ben sana daha çok gençsin demiyeceğim arkadaşım üzülerek sadece gerçekleri söylemek istiyorum ben.Bir bayanın 25-27 arası evlenmesi gerekiyor kesin çünkü evlendikten sonra çocuk yapmak isityorsun yaş ilerleyince çocuk 20 yaşındayekn atıyorum sen 50 yaşında oluyorsun yani bazı şeyleri ileriyi düşünerek harket etmeli insan.Baş edebilmen için bazı şeylerle erken yaşta evlenmek gerekiyor.Herkes severek evlenmiyor çoğu mantık evliliği yapıyor.Baktın olmadı sevebileceğin bir insan yok mantık evliliği yap mantık evliliklerinin çoğu sonrasında aşka dönüşebiliyor ya da karşındaki insanı kendinden çok sevebiliyorsun.Ben senden 4 yaş küçüğüm 22 yaşındayım benimde çevremdeki herkes evlendi çocuk sahibi oldular.Gördüğüm zaman üzülüyorum.Yalnız yaşayan bir insanım bir ara bende senin gibi kafama takıyordum halada takıyorum aslında yalan olmasın çünkü zaman geçiyor ve biz hala bekliyoruz o zaman bittiğinde hala biz neyi bekliyor olucaz bunu merak ediyorum.Amacım seni üzmek değil ya da içini karartmak sadece ben biraz daha gerçekçi bakıyorum olaylara hepsi bu.

• Daha yaşın okadar geç değil.Üzme kendini.Elbet kısmetin çıkacaktır karşına.

• kısmet bu işler

• gel sana bulalım eli ,yüzü düzgün helal süt emmiş bir gençç:)))

• :)))

• bence bayanlarıçınde erken ne yapıcaksın okumayıp evlenıp koca elınemı bakıcaksın..cok sıkıcı

• Hepsi amerikanın oyunu canım.

• evlilik bir eve benzermiş...dışardakiler girmek için,içerdekiler çıkmak için uğraşır:))

• evlenip napçan hayatını yaşa

• daha genciz yahu. beni de depresyona sokucaksın.

• sen depresyona girmez hatta depresyonu depresyona sokarsın yahuu

• vay canına, verdiğim izlenime bak.

Yükleniyor...