Olgun erkekler neden yaşça küçük masum düşünen ve toy kızları tercih ederler?

cevremde cok görüyorum. adam olgun yaşı 20 25 olsada yaşından olgun herşeyi yaşamış görmüş istediği cok kızı elde edebilir fakat hep kücük saf iyi niyetli sevimli kızlara ilgi duyuyorlar. bu ne celişki?:)

Güncellemeler:
yorum yazamiyorummmm o yüzden güncellemeye yazıyorum.bi anlasaniz.20 25 olgun demedim iyi oku. 20 25 yasında ama 35 gibi düsünen erkekleri kastttm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 20-25 mi? oha vay azgın pijler, o yaşta elin adamı emekli olur hacca gider

• ))))))))))))))

Erkekler Ne Diyor 22

• taze et konsepti(ama kadın dediğin 30undan sonra muhteşem oluyor!

• Sanıyorum ki , saf temiz oldukları için yönlendirmek , kendilerine aşık etmek daha kolay geliyor .Yaş limitleri için kanun çıkarılmalı .

• Abazalıkla ilgisi yok, olgun erkekler bazen masumluğu ve saflığı arar bu yüzden. Zeki olgun kadınlar ürkütür onu.

• Keanu şimdiki kızlar bizleri cebinden 10 kere çıkarır.Masum kızlar
      Bizim daha gençlik zamanlarimizda kaldı bitti

• Sanırım haklısın Pink. :( Zaman çok değişti..

• Çüünkü zeki kadınları tanıyor, inasanın tanıdığı bir durum ona heyecan vermez.Fakat saf kızları bilmediğinden dolayı daha bir ilgi çekici geliyordur.

• tercih meselesi daha iyi zaten erkeğin olgun olması gerek

• ya abazalıktan başka bişiy değil ya...

• 20 25 olgun mu oluyo anlamadım

• evet ya olgun dedigin 50-60 bilirim ben

• aynen

• Saf, masum, taze, enerjisi bol, olgun kadınlar gibi dominant takılmadıkları içindir belki. Ne kadar güzel gibi dursa da 40'ımdan sonra böyle bir fantaziye düşmem umarım :D

• hahaha :)) 20-25 yaş olgun mu oluyor hahahaha :)) göz geldi yaşlarımdan gülmekten ahahaha :)))

• ateş olmayan yerden duman çıkmaz arkadaşımnedense kızlar hep saf,iyi niyetli ve sevimli oluyorlaro küçük dediğin kızlar benim bilmediklerimi biliyorlar.boşversene sen.çoğu kaşar olmuş..

• abazalık sanırım amaçları

• İnsanlar neden sofrada bayat etmek yerine taze, dumani ustunde citir citir taze ekmek tercih ederler?

• Demekki her kızı elde edemiyor.Ufak saf kız en kolayı

• 26 yaşındayım kaç yaşa aralığını tavsiye ediyorsun bana? Sıkıldım lise kapısında beklemekten la :D

• ashdjgashdjgashdjgasj

• Paşa kapısın da beslemesin la sen

• Kendimizde artık çok kalmayan sadeliği, toyluğu ve yaşama sevincini arıyoruz biraz herhalde. Ben de bir zaman önce denedim kendimden 4 yaş küçük birisi ile bir birlikteliği. Ama artık yaşımın büyüdüğünü ve bana yakışmayacağını anladım ve ilişkiyi ilerletmedim. Artık beklentilerim farklıymış. Abi olmak gerekiyormuş. Bunun yanında kötü niyetin varsa, her zaman kötülük yaparsın. Yaşın hiç bir önemi yok.

• yaşı küçükse yanı 4 yaş dediğinize göre 21 22 yaşındadır daha oturaklı olgun sayılmaz.bir bayan tam olarak 25 ve 25 inden sonra olgun ve oturaklı olmaya başlar ?

• Bende aynı düşüncedeyim zaten, 25 ideal bir yaş.İnsanın kafasında bazı şeylerin daha oturaklı hale gelmesini sağlar. İnsan ne istediğini ve nasıl istediğini daha iyi anlar.

• Değerlendirmen yanlış.20-25 yaşlarında olgun herşeyi yaşamış görmüş demişsin de o yaşlarda insanın Allah nasip ettiyse daha önünde uzun yıllar vardır yaşamış görmüş denmez daha göreceği yaşayacağı birçok şey vardır.Olgunluk yaşa göre değil akla göre olur.20-25 yaşındaki birinden 15-20 yaşındaki biri daha olgun olabilir.Atalarımız ne demiş.Akıl yaşta değil baştadır:) O küçük sevimli dediğin kızlarında yaşça kendinden büyuk erkeklere duyduğu ilgi de azımsanmayak şekilde çok ona da bakmak lazım...

• 35 yasinda dusunemeyen ama kendini oyle gosteren ozguvensizler onlar. Olgun kadini idare etme yetileri olmadigindan comez avlarlar.

• Nasıl bazılarımız 30+ olmalı diyorsa bazılarımızda küçük istiyor..Kendinden 10-12 yaş küçük bayanla evlenenlerimiz de oluyor.

• çok bilmiş, görüşleri kalıplaşmış kızlardan ben de hoşlanmam

• 20 25 sizin oralarda olgun mu oluyor

• kandırması kolay :)

• Onlar sübyancı olabilir.

Kızlar Ne Diyor 12

• Kolay kandırabilecekleri insanlarda ondan başka açıklaması yok:)

• 20-25 yaşındakiler olgun geldiğine göre 15-16 yaş grubundasın ve evet onlar sizin için abi , uzak durmak gerek, ablalarınızı kandırmayanlar, kandırılmaya daha müsait yaş dönemlerinde olduğunuzdan sizi elde etmek isteyebilirler.(istisna herşeyde olduğu gibi burada da mevcuttur)ve evet saf, iyiniyetli, sevimlisiniz

• Bencillikten başka birşey değil

• küçük saf iyi niyetli sevimli kızlara ne deseler inandıkları için

• ben ciddi uyanık gözü pek iş yeri duruşu sergiledymde hiç sevmiyorlar beni, saygı duyuyorlar ama kaçıyorlar bir yandanda , ama asıl neşeli , temiz kalpli(saf gözüken), egemenliklerini kabul etmiş "gibi" gösteren, şirin tatlı şeker pek bi minnak çocuk ruhumu üstlenince sürekli birisi gelip yanağımı sıkıp seni seve seve bitiresimiz geliyor diyorlar ve bu duruşumda taliplimde çok oluyor ama diğerinde yanlız ve zor kadını oynar gibi oluyorum (ikisinde de hafif bir duruş sergilemiyorum ;) )

• belki hoşlarına gidiyordur :)

• Kim çıtır sevmez ki?

• ah tam usdune basdin canım aynen ole bende cok fikir verdidme gercekdende bole olgun buyuk olan erkekler kucuk ufak minnoslara baakrlar:))ama bence ufak cocuk gibi kizlar ciden cok tatli:)

• kendileri yaslı bir de erken yaslanan kadınlar mı yaslı olsun bir de saçma bir düşünceleri var etrafımdan duyuyorum kadın ne kadar küçük olursa o kadar cabuk uyum saglar söz dinlermiş agac yasken egilir hesabıymıs

• Senin olgun dediğin 25 se vay biz ölelim

• kız dediğin oyun parkından, erkek dediğin atari salonundan alınır :D

• Yok anaokulundan alacan

• muhtemelen o şahız kendi yaşıtındaki insanı kandıramaz.yaşça ufak olursa özelliklede bu 22 25 yaşlarında lise çıkışında elinde sigarayla bekleyen tipler vrya arakdşndan ödünç aldğı şahin ile kızı etkilemeye çlşır.. sizcede 16 17 yşndaki bi kızı kandırması daha kolay değilmi

• vay be, ben de olgun kategorisine girdim. orta yaşlıyım ve hatta toy kızlar tercih edildiğinden resmen evde kaldım.

• Hahaha kız kurrusu seni

• Öncekileri Göster
    • masklow, sen olgunlaşsan da genç kızları tavlayabiliyomuşsun baksana:)

• Hehe:)

Yükleniyor...