Karabiber tılsımı ne demek arkadaşlar?

Ben bir hocaya gittim benim için dua etsin diye, ailemin cok buyuk bir düşmanı var, bizim huzurumuzu bozmak için büyü yapmışlar. Bana okumam gereken duaları verdi, işlemler içinde az miktar ücret verdim, cunku maliyeti tutuyor.Ve muskaları yakıp, ağacın dibine gömdüm 7 gün, sadece büyü bozmak için. Neyse büyü bozulunca sevdiğimin beni ne zaman arıcagını sormak için bayanı aradım bana bir sürü şey denediğini en son karabiber tılsımı deniyecegim dedi, ne demek istedi anlamadım karabiber tılsımı ne demek arkadaşlar? Ben bayana dua etmesini söylemiştim. Bende günlerce 1000 kere besmele çektim, felak nas okudum. Birde benden sevdiğim adamın fotosunu istemişti.

Güncellemeler:
Siz büyü bozmak için hiç 7 gün süreyle muska yakıp ağacın dibine gömdünüzmü? Ben büyü bozulsun diye yaptım. Ama bayan ne niyetle bana bunları yaptırdı bilmiyorum.
Kadın heralde birşeyler yapıyor ve ben ne yaptığını bilmiyorum, zararı dokunmasın bana,
Kuluz hata yaparız, eger ters teperse bir şey olursa ne yapmam lazım.
Ters teptiyse ne yapıcam
Arkadaşlar sayısı önemli değil demenize katılmıyorum ya ben. o zaman neden namazda 33 kere tesbihat çekiyoruz. ayetel kürsiyi 313 kere okumanın faydalı olduğunu biliyorum ben. bir kere oku yeter belki ama 313 kere okumakta batıl inanç değildir bence
ayetler için bu sitede tartışmaya girdiğim için çok üzgünüm. allah affetsin, şu anda dahada kötü durumdayım, yardımcı olmak yerine köstek olduğunuz için bir şey demiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bak büyü diye birşey vardır ama en büyük günahlardandır. bu yüzden kesinlikle uzak dur. sen o muska vs. yi de bırak hepsi saçmalık. sadece Allah'a dua et.

• evet ama bana bozucam ailenin üstündeki büyüyü dedi
      bende inandım
      bilsem hic bulaşmazdım şimdi ne yapıcam
      bunları yapalı bir yıl oldu

• Öncekileri Göster
    • ben bu duayı yaptım ondan kabul oldu şundan kabul oldu demiyorum.
      herşey sebepler dairesi içindedir bana göre
      bir şey yaptıysanda kabul olduysa duan, o denk gelmiştir, rastlantıdır, allah isteyince sana birşeyi vermek ne yaparsan yap veriyor.
      ben okumak istedim sadece okuyorum. ama buraya bu duayı okuduğum sölemem yanlış galiba, içim rahat etsin diye yazmıştım :(

• zaten bu dua heryerde geçiyor.
      bu duayı yapmasanız bile bende ayetel kürsiyi okuyun, çok yararlı bir ayet, allah kabul etsin.
      zaten ayetel kürsi istenildiği kadar okunabilir

Erkekler Ne Diyor 3

• hahahahha..bırak bu boş işleri yaw..ne demesini bekliyodun "sende büyü yok hadi git gelme bir daha" demesinimi? büyücü b.kçu bırak bu işleri acizler gibi hayatta yapacak hiç bir b.ku olmayan resmen patlak prezo ürünleri insanlara gitmeyi..acizlik tamamen..sinirlendim bak şimdi..

• banamı diyorsun acizlik diye
      ben aciz değilim çaresizdim
      büyü bozmak günah degilki
      ama ne niyetle bana ne yaptırdı bilmiyorum. önyargılıda okumayın para ödemedim öyle büyük ücretle. zaten yok paramda

• Öncekileri Göster
    • :) hey allahım ya...gitme bidaha o.ç onların hepsi..

• tamam dalga geçme ters tepmiştir benden daha çok soğumuştur diye korktum

• diyecek birşey bulamıyorum.pes.. sayısal loto oynasaydın büyülü sekilde..daha akla yatkın olurdu. zamanını paranı boşa harcamışsın.

• insanları küçümsemek ahkam kesmek yerine biraz anlamaya çalışsan okuduğunu anlasan keşke

• Öncekileri Göster
    • kendine iyi bak. iyi geceler.

• hee tabi tabi

• Karabiber tılsımının genel kabül görmüş anlamı şudur:Farkettiyseniz ben ücret olarak sizden ufak bir meblağ aldım, bizimki gibi komplike dolandırıcılık durumlarında bu para pek bir şey ifade etmiyor. Ancak müşteriyi kaçırmamak adına en başta düşük ücret almak pazarlama stratejimize daha uygun. Bu nedenle senin işin halloldu demek yerine işi yokuşa sürüp "karabiber tılsımı deniyorum", "sizin büyü çok kuvvetli bir türlü çözülmüyor" gibi şeyler söyleyip uzun vadede yolabildiğim kadar yolmayı planlıyorum.

• anlıyamadım kardeşim
      ters tepmezmi diyorsun yaptığı iş
      bilsem böyle tılsım falan yapıcagını yaptırmazdım ben kadının dua edicegini dusunmustum

Kızlar Ne Diyor 1

• o karı büyü yapıyo galiba anam

• bana manevi bir zararı dokunurmu
      eger yaptıysa zaten benim rızam ve niyetim o yönde değildi
      ters teper falan yaptığı birşey

• Öncekileri Göster
    • sevd,g,me kavuşmak için yapıyorum haram değil ama kirlenirsek ne olucak okurken

• özel günlerde kur'an a el sürülmez biliyosundur.ezberden yaparsan bişey olmayadabilir bilmiyorum .sevdiğine kavuşmak için diyosun ama bunu normal olarak dua etsen daha hayırlı olabilir.Allah herşeyin hayırlısını bilir.bazı şeyleri zorlayarak belki elde edersin ama mutlu olamayadabilirsin sonucunda.en iyisi Allah'a kalbini dök ve hayırlısını iste

Yükleniyor...