Karabiber tılsımı ne demek arkadaşlar?

Ben bir hocaya gittim benim için dua etsin diye, ailemin cok buyuk bir düşmanı var, bizim huzurumuzu bozmak için büyü yapmışlar. Bana okumam gereken duaları verdi, işlemler içinde az miktar ücret verdim, cunku maliyeti tutuyor.

Ve muskaları yakıp, ağacın dibine gömdüm 7 gün, sadece büyü bozmak için. Neyse büyü bozulunca sevdiğimin beni ne zaman arıcagını sormak için bayanı aradım bana bir sürü şey denediğini en son karabiber tılsımı deniyecegim dedi, ne demek istedi anlamadım karabiber tılsımı ne demek arkadaşlar? Ben bayana dua etmesini söylemiştim. Bende günlerce 1000 kere besmele çektim, felak nas okudum. Birde benden sevdiğim adamın fotosunu istemişti.

Güncellemeler:
Siz büyü bozmak için hiç 7 gün süreyle muska yakıp ağacın dibine gömdünüzmü? Ben büyü bozulsun diye yaptım. Ama bayan ne niyetle bana bunları yaptırdı bilmiyorum.

Kadın heralde birşeyler yapıyor ve ben ne yaptığını bilmiyorum, zararı dokunmasın bana,

Kuluz hata yaparız, eger ters teperse bir şey olursa ne yapmam lazım.

Ters teptiyse ne yapıcam
Arkadaşlar sayısı önemli değil demenize katılmıyorum ya ben. o zaman neden namazda 33 kere tesbihat çekiyoruz. ayetel kürsiyi 313 kere okumanın faydalı olduğunu biliyorum ben. bir kere oku yeter belki ama 313 kere okumakta batıl inanç değildir bence
ayetler için bu sitede tartışmaya girdiğim için çok üzgünüm. allah affetsin, şu anda dahada kötü durumdayım, yardımcı olmak yerine köstek olduğunuz için bir şey demiyorum

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

 • bak büyü diye birşey vardır ama en büyük günahlardandır. bu yüzden kesinlikle uzak dur. sen o muska vs. yi de bırak hepsi saçmalık. sadece Allah'a dua et.

  1|1
  • Şikayet

   evet ama bana bozucam ailenin üstündeki büyüyü dedi

   bende inandım

   bilsem hic bulaşmazdım şimdi ne yapıcam

   bunları yapalı bir yıl oldu

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   ben bu duayı yaptım ondan kabul oldu şundan kabul oldu demiyorum.

   herşey sebepler dairesi içindedir bana göre

   bir şey yaptıysanda kabul olduysa duan, o denk gelmiştir, rastlantıdır, allah isteyince sana birşeyi vermek ne yaparsan yap veriyor.

   ben okumak istedim sadece okuyorum. ama buraya bu duayı okuduğum sölemem yanlış galiba, içim rahat etsin diye yazmıştım :(

  • Şikayet

   zaten bu dua heryerde geçiyor.

   bu duayı yapmasanız bile bende ayetel kürsiyi okuyun, çok yararlı bir ayet, allah kabul etsin.

   zaten ayetel kürsi istenildiği kadar okunabilir