Konservatuar okuyan var mıoyuncu olmak istiyorum ama sorunlar var

Özet geçmek istiyorum inşallah olur. Liseye başladığımdan beri oyuncu olma hayalleri kuruyorum. Çok araştırdım. Sadece 1 senem var. Tam yaşımda girip bitirmek istiyorum. Tamam belki 1-2 sene gecikmelide olur. Ama olsun yeterki. Başta ailem karşı bu duruma. Ailemin onayı olmadan bir iş yapamıyorum. Erkek olsam vururum yumruğu masayada çok yemiyor. Sonuçta ailem. İlk zorluğum bu. 2.si bulunduğum şehirde kurs yok. Kursa gitmem gerek. Ankaraya gideyim halamlarda kalırım diyorum. Babam karşı çıkıyor. 3.sü yeteneklimiyim gerçekten emin değilim. O kadar diretiyorum. Bir şey çıkmayacaksa uğraşmamalıyım. Ama çok umutluyum. Ne yapayım ben.

Güncellemeler:
Upluyorum buyrun :) Hiçmi yetkili bir abi yok :(((( uppppp
upppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
son upummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• konservutar okumana gerek yok müjdat gezene gitmen yeterli

• ama sana tavsiyem,Eğitimin alıp,menejerin oalcak ajansı iyi seçmen,tümay özokur gibi

• verdiğin paraya değiyor,sonrasında paraya para demiyorsun

• Özele de baya para gerekli tabi.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• bence sen başka meslek seç

• Ailen nie karsi cikiyor anlamadim kurslar var gidip egitim alirsin sonra universitede konservatuvar bölümü okursun oyuncu olmak kotu birsey degilki nie izin vermiyorlar

• Nie öyle düsünüyorsun istek varsa yetenek varsa teklifler gelir zaten ha birde güzelsen daha kolay olur

• Sen dizi üzerine düşünüyorsun ama ben tiyatrodan bahsediyorum. Her mezun hemen dizi işlerine giremezki. Hatta belki hayatım boyunca dizilere giremem.

• Garanti derken teklifler uzerine gelip oynayabilirsin ama benim dedigim tv oyuncusu paralari dusuk degil aslinda hele birde basrol oldummu parayi goturursun ii bir oyuncu bölüm basina 60 bin tl aliyor ayda 4 bolum yapar hesapla 240 bin tl para güzel deyilmi

• Öncekileri Göster
  • benim gibi 3-5 diziye gidip bırakma,ama çok iyi bişey ben tekrar devam etmeyi düşünüyorum dizi oyuncusu olmak iyi bişey

• o daha iyi olur eğitimini alırsan daha iyi yerlere gelebilirsin

• Ajans işlerindenhoşlanmıyorum. Önümde engeller olmasada adam akıllı eğitimimi alıp biyerlerden başlasam.

• yaparsın ajanslar deli gibi oyuncu arıyor ama yetenek olmassa figüran olarak kalırsın:) ben devam etsem iyi bir yere gelirdim ama sorunlar ve iş gitmeme engel oldu

• Öncekileri Göster
  • biri topcu biri popcu biride oyuncu olmak ister hey allahım :D

• yeter kanka günelleme şu konuyu bünye iflas etti :(

• sanki bu kararı vermekle geç kalmışın gene başarılar dilerim sana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...