• Sor
  • Bence

Konservatuar okuyan var mıoyuncu olmak istiyorum ama sorunlar var

Özet geçmek istiyorum inşallah olur. Liseye başladığımdan beri oyuncu olma hayalleri kuruyorum. Çok araştırdım. Sadece 1 senem var. Tam yaşımda girip... Daha Fazla

Güncellemeler:
Upluyorum buyrun :) Hiçmi yetkili bir abi yok :(((( uppppp
upppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
son upummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

En İyi Görüş

• konservutar okumana gerek yok müjdat gezene gitmen yeterli

• Orasıda konservatuar değilmi ?

• Öncekileri Göster
    • verdiğin paraya değiyor,sonrasında paraya para demiyorsun

• ama sana tavsiyem,Eğitimin alıp,menejerin oalcak ajansı iyi seçmen,tümay özokur gibi

Erkekler Ne Diyor 6

• bence sen başka meslek seç

• Ailen nie karsi cikiyor anlamadim kurslar var gidip egitim alirsin sonra universitede konservatuvar bölümü okursun oyuncu olmak kotu birsey degilki nie izin vermiyorlar

• Ya şimdi garanti bir iş değil maaşı düşük. Birde TV lerde şu tiyatrocu şimdi sürünüyor bilmem ne haberleri çıkıyor. Saçma sapan konuşup duruyorlar. Artık umudumu o kadar kaybedip soğudumki başka hangi bölüme giderim diye düşünmeye bile başladım.

• Öncekileri Göster
    • Sen dizi üzerine düşünüyorsun ama ben tiyatrodan bahsediyorum. Her mezun hemen dizi işlerine giremezki. Hatta belki hayatım boyunca dizilere giremem.

• Nie öyle düsünüyorsun istek varsa yetenek varsa teklifler gelir zaten ha birde güzelsen daha kolay olur

• benim gibi 3-5 diziye gidip bırakma,ama çok iyi bişey ben tekrar devam etmeyi düşünüyorum dizi oyuncusu olmak iyi bişey

• Valla oyuncu oyuncudur :) Dizi snema tiyatro hepsini yapmak istiyorum. Eğitimini alayımda başka bir şey istemem

• Öncekileri Göster
    • Ajans işlerindenhoşlanmıyorum. Önümde engeller olmasada adam akıllı eğitimimi alıp biyerlerden başlasam.

• o daha iyi olur eğitimini alırsan daha iyi yerlere gelebilirsin

• biri topcu biri popcu biride oyuncu olmak ister hey allahım :D

• yeter kanka günelleme şu konuyu bünye iflas etti :(

• sanki bu kararı vermekle geç kalmışın gene başarılar dilerim sana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...