Akrep kadını ve yay erkeği uyumu nasıldır?

"Burçlara inanmayın ya" tarzı yorumlar yapmayın. Ben akrebim, yükselenim de akrep. Hoşlandığım çocuk yay. Nasıl bi iletişim kurayım, uyumumuz nasıl olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yaylar evlenmez.

Yaylar özgürdür, özgürlüğün sembolüdür. Alıp başını gider yay. Akrep buna çok uyuz olur. Akrebin mistik havasını sallamaz yay. Kendi bildiğini okur. Bağlanmayı istemez yay. Benim bildiğim yay imajı bu, ama uyum haritanız çok güzelse, o yayda kendini farklı kılacak özellikler varsa neden olmasın..

Unutmaki hiç bir yay ve hiç bir akrep aynı değildir. Hepimizin doğum anında aldığı enerjiler ve haliyle potansiyellerimiz farklı. Bu potansiyeli kullanıp kullanmadığımız da değişir. Bu nedenle sadece yay ve akrep olmaktan öte, uyum haritanızı incelemek gerekir.. Orası da beni aşar :))

• umarım benimki çok çok farklı bi yaydır :D

Erkekler Ne Diyor 5

• ben yay burcuyum sevdiğimde kıskanırım duygusalım içine kapanık sadece aşk oldum kadın vardır hayatımda aşk olursam

• ben şimdi burda bir yorum yapıcam ama sen gene "bu neydi şimdi" diyeceksin dürüst ol ve çocuğa gidip dürüstçe sor "sen yay ben akrep şimdi n'olcek? biz nasıl iletişim kurarız?" diye

• Akrep kadınları ile anlaşmak pek mümkün olmuyor .

• kesinlikle uyumludur müthiş uyum bence

• sen ona ayak uydurursunda o sana ayak uyduraamaz:d 2 ayda kacar cocuk:d

• akrepten bulunan ozellıkler hıc bır burcta yok:d bende akrebım:d yay burcu sıcak kanlı sevecen saf:)

• peeeh :(

Kızlar Ne Diyor 3

• akrebim ama yay erkeği tanımadım

• tanıma zaten, pis bağımsız şeylerr :P

• Hala sansin var :p

• Yay erkeğine "evet" dediyseniz, geceleri yalnız yatmaya alışmalısınız. Aşırı serseridir, gerçek bir çingenedir, bir yerde uzun süre duramaz. Sık sık arkadaşlarıyla alem yapmak isteyecek ve size "Bu sana göre değil sevgilim" diyecektir. Siz de külkedisi değilsiniz, ama onun eğlenceleri ve sizi bunlardan uzak tutma tarzına sinirlenebilirsiniz.

Ama yine de sizi bir kere yanına alırsa, ikiniz de çok eğlenebilirsiniz. Her zaman anlatacak bir şey bulan parlak bir konuşmacıdır. Yay erkeği sık sık arkadaşlarını eve davet eder. Sizin için bu, aşkının ateşinden şüphe etmek için bir sebeptir. Belki de o, geröekten her şeyiyle sevemez. Çünkü aşk, aynı zamanda bağlanmak da demektir.

Evliliki yıllar geçtikçe daha iyi bi hal alacaktır. Çocuk eğitimi konusunda tamamen ümitsiz vakadır. Bu konuda asıl yükü siz taşıyacaksınız.

• Herkes öyle söylüyor sanırım onunla alakalı .

• yükseleninle alakalıdır

• Baktım zamanında çok kez , bu yazılanlar ile uyuşmuyorum .

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...