Erkeklerin en büyük silahı nedir?

AlmaHatun
Bugün bir soruda gördüm ; ''kadınların en büyük silahı nedir?'' diye. Hep kadınların silahı olduğunu düşünürüz. Erkeklerin hiç mi silahı yoktur?

Bence erkeğin en büyük silahı , ilgisizliğidir. Ya da daha doğrusu bir anda ilgisini başka bir şeyin çekmesi ve eski şeyi anında bırakmasıdır. Çok yaşadım bunu. Sen onun için birçok şey yapıyorsun. Ama o , senden daha iyisini bulunca seni bırakıveriyor. Bunun tam olarak adını bilmiyorum ama tanıdığım tüm erkekler bunu yapıyor , bana veya değil , ama yapıyorlar.

Peki, sizce erkeklerin en büyük silahı nedir?
Erkeklerin en büyük silahı nedir?
#𐰋𐰏𐰇𐰢
Güncellemeler
+1 yıl
Hadi 123 kişi toplaşın kulaklarımı çınlatın 🙈
Erkeklerin en büyük silahı nedir?