Bildiğiniz denenmiş etkili dualar var mı?

yalnız sen duanı et karşılık alırsın gibi cevap verecekler vermesin. gerçekten etkisini gördüğünüz bir şey varsa yazarsanız sevinirim. benim okuduklarım ismi azam, duhan, yasin suresi.. ama başka dualar da arıyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ayetel kürsi salatı tefriciyeler var

• onlar hep okuduğum şeyler zaten farklı bişey arıyodum saol yne de :))

Erkekler Ne Diyor 5

• sen ne beklediğini söylesene bii :)

• 2 dileğim var birisi başarı birisi mutluluk ama tbi dua ettm olur dye bş bş otrmyrm fazlasyla çalışıyorum o yuzden dua arıyorum :)

• sen iste durmadan hiç aklından cıkmasın..durmadan söyle içinden ALLAH kalbini bilir.

• ayetel kürsi oku

• sabah namazını kılıp ardından1 elham 3 kulhuvallah oku sabah erken saatte zihin güne yeni başaldıgı için dinçtirher sabah olumlu duaların gercek olur islam aslında olumlu düşünme dinidir acılımında

• Ayetel kürsi mutlaka çok etkili bir duadırAyrıca Cevşen takmakta çok iyidir.Üzerini bir zırh gibi korur

• 3 ihlas 1 fatiha oku

Kızlar Ne Diyor 9

• Nas, felak ve fatiha.

• Ben cok faydasini gordum , insani gercekten bulundugu kotu durumdan kurtariyor . Duan gerceklesiyor. Hz Yunusun duasi."la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zimin "

• tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• tskler iyiki yorum yapmisin yani o en sonu yanlis yazmisim telden yazmistimda :))))
      ** minez zalimin. olacak.

• Nas suresi, cin yollamakta çok etkili.

• teşekkürler..

• nas , felak , ayetel kürsi fatiha .ayrıca birşeyin kaybolugunda kevser suresini oku kaybolan şeyi mutlaka bulursun.

• ne niyetle okuyacaksın ben bildiklerimi sayiyim sen google den faydalarına bak kezül arş salatı tefriciye çevirgel duası suhurbad duası hz.yunus duası salatı münciye niyetin neyse ona göre yardımcı olabilirim belki :)

• mesaj attım bakarsan sevinirim :)

• bak burda bula bilirsin link :)

• cok güzel tsekkr ettamam:)

• bulunca banada yazsana =) tatlıs

• hep kendine değil başkaları içinde dua etmelisin başkalarına ettiğin duaların tesiri daha çok olurmuş..bu yüzden sen başkalarına et başkalarıda sana etsin..:)senin için dua edicem..

• ediyorum zaten canım başkalarına..annem de ediyo benim için dua :)

• peki ..:)

• Sen duanı et, karşılık alırsın. nihohao

Yükleniyor...