• Sor
  • Bence

Nasıl sosyal olunur?

arkadaşlar sorum açık,sizin sosyal insan tanımınız nedir ve sosyal olmak için naparsınız

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yaşın 18 :D nası asosyal olunurki ? Yoksa lise mezunumusun? Öyleyse zor gunler seni bekliyor olacak.. Okul arkadaşlarıyla her zaman iletişimde olup , buluşmalar ayarla olmazsa gelmek istiyorum de yanlarına gidersin.. Bunu yazan kişi hakkında aklıma bi ton şey geliyor :D

Erkekler Ne Diyor 16

• sanaldan uzaklaşarak

• Kendisi ile barışık insandır..

• yeni insanlarla tanışarak sosyal olabilirsin

• gidip bir cafeye yanlız oturan bi erkeğin masasına otur ve tanış

• Sosyal olmak için kütüphaneye git,sinemaya git,çay bahçesine git,sahile git ,cafe ye git ama bunlar için biraz para gerek.

• konusmayı bilen belli ortamlara girdiğin susup köşe de oturmayan gezmesini arkadaslarıyla zaman geçirmeyi seven diyebilirim

• Sokağın ortasında bağırıp ben sosyalim diyen insan kesinlikle sosyaldir:) gerisini bilmem beybi

• Bazı sabahlar sadece saçıma bıkıp bugun mükemmel geçecek diyebiliyorum

• 3 aylık dünya tatlısı yeğenin varsa işten arda kalan tüm zamanını yanında geçirmek için gönüllü olursun

• sosyallik sadece gezip dolaşmak ve yakın tanıdıkların ile bir araya gelmek değil, hiç tanımadığın insanların arasında yeni insanlar tanıyıp bulmaktır... ozaman sosyal olursun

• Asosyallikten memnunum. Bir şey yapmıyorum o yüzden.

• ewde oturup durma gez dolaş hayatını yaşa :)

• Eski bir söz vardır " Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim" Bu söz şöyle yorumlayabilirsin. Beğendiğin, önemsediğin arkadaşlarının çevreleri sana sosyalleşmen konusunda ip ucu verebilir. Onlarla da iyi anlaşman olasılığı yüksek. Dostlarının dostları işle tanış, birlikte bir yerlere gidin. İnternette özel ilgi alanlarıyla ilgili bir sürü grup var ve bu gruplar zaman zaman dışarıda toplanıyorlar. Onlara bir şans ver. Göreceksin sana değişik gelecek. İyi gelebilir..

• çok güzel demişsin ana muhalefet

• Şu an yaptıklarınn tam tersini yaparak

• asosyal biri misin.

• herkes gibiyim diyim,konuyu kendim açısından açmadım bu arada.

• sosyal olmak için şunu yap bunu yap demek saçma olur bence. Yapmayan asosyal mi oluyor arkadaşım diye sorarlar adama. Evin içinde pineklemiyosan bakkala bile zor gidiyosan asosyal biri olabilirsin yani sadece tv seyredip her zaman ama kimseyle görüşmüyosan asosyal biridir derim ben ona. Bak ufak bi tanımlama yaptım o bile saçma oldu bence :)) :))

• öncelikle sosları çok sevmen lazımtam bir sos delisi olmalısın.. sonra bu sos ları yalayarak yemeyi öğrenmelisinbunu öğrendiğinde sos yalayan yani kısaca sosyal olacaksınbu espiri iğrençti..en iyisi gizli kullanıcı olayımda kimse tanımasın :ı

• bencede

Kızlar Ne Diyor 7

• Yeni ortamlarda bulun.Çevre edin kendine.Sanaldan uzaklaş

• kalabalık olrtamlarda bulunup çevresi geniş arkadaşlar edinirsen olursun sana şöyle davran böyle davran diyemem olduğun gibi ol çünkü ne kadar yapmacık olursan o kadar itici olursun

• arkadaslarinla bol bol vakit gecirirsen mesela .. yeni insanlar tanis, böylece arkadas cevren genislemis oluyor.. sinemaya clublara gidebilirsin sosyallesmek icin :)

• sosyal platformlarda ne kadar aktifseniz o kadar sosyalsinizdirsosyal insan,sosyal platformlardaki arkadaş listesinde 700 ve üstü arkadaşı olan,takipçi sayısı binleri aşmış ve 24 saat online olmayı başarabilen insandır

• Sosyal insan belli bir topluluk içinde bulunan o toplulukta görev alan sorumluluk sahibi olan aynı zamanda o toplumda vakit gecıren yada ortamda eglenen kendini önemli hissettigin zaman tam anlamıyla sosyallesmiş oluosun bunun sana artı yönü cok fazla

• Dışarı Çık Gez. Alışveriş Yap, Yeni İnsanlarla Tanış, Kurslara Git, ev partisi düzenle arkadaşlarını ve onların arkadaşlarınıda davet et

• sosyal değilim, mutluyum. kalabalıkları sevmem zaten.

Yükleniyor...