Kızlara karşı güveni kalmamış bir erkeğin güveni nasıl kazanılır?

her şeyi yaşamış görmüş geçirmiş, kızlara karşı güveni kalmamış bir erkeğin güveni nasıl kazanılır?not: bu bir akrep burcu erkeği..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Akrep burcuyum ve güveni sarsılmış akrep erkeğini düzene sokmak çok zordur.Akrep burcu erkekler çok fena şekilde intikam alırlar. Ne zaman yapacağını anlayamazsınız. Bu yüzden onu hırslandıracak şeyler yapmaktan uzak durun. Doğal olun , içten pazarlık yapmayın , fitne yapmayın akrep erkeği için yeterlidir. Birde mümkün olduğunca duruşunuz dahilinde birşey isterse reddetmemeye çalışın.Başarılar.

• güven sorunu benle değil.. ama mantıklı söylediklerin..

• Akrep erkeklerinin zeki olanları hataya tahammül edemiyor. Ve çok fena ön görüye sahiptirler. Bir şey şöyle olacak diyince çok fazla yanılmazlar. Güveni kazanmak için püf nokta doğallık. Diğerleri daha detaylı şeyler.

Erkekler Ne Diyor 15

• kazanamazsınız boşuna uğraşmayın

• :(

• Çok zor bir soru :) Kazanılamaz bence... Kendimden biliyorum...

• :(

• Sevdiğini kanıtla? diyeceğim ama onu yapmak daha zor :D

• zor bir durum , hakketen kafa yormak lasım.

• yorsak olmaz mı :(

• şahsen temelde olan öyle bir özveride bulunmak lasımki hayatındaki en değerli oldugunu tam anlamıyla hissetmeli..

• söylediğine benzer bir durumdayım kadınlara güvenmiyorum ve kusura bakma ama sana tavsiye bile veremiyorum şöyle yaparsan güvenir diyemem. testi bir kez kırıldıktan sonra asla orjinaline dönmez

• güven sorunu benle değil..

• senden önceki birisiyle mi ?

• Ya bak aslında işin çok kolay. Ona biraz değişik davranmalısın. Bak burda anlatamam çok uzun sürer ama kore filmi sevmiyor olabilirsin fakat şuna bir bakmanı öneririrm ordaki başroldeki kız gibi olman yeter. Only You bu filmi izle.

• kısaca özet geçermisin ya da küçük bir örnek ver bana..

• Öncekileri Göster
    • onu çok seviyorum :(

• Öyleyse onun için bu filmi izleyebilirsin değilmi ? İzle ve sonra bana mesaj at. Sana gereğini söyliyim. Ama o filmi izle.

• Çok zor bir durumdasıntaşın altına elini koyup büyük bir serüvene giriş yapıyorsunsonunda üzülmek ağlamak ve bir o kadar sıkıntı var..ama kendine inandırıp bir sevdirirsen onun gibi sevenide bulamazsın

• güven sorunu benle değil genel olarak kızlara karşı.. ben de onun çok sevdigi bir arkadaşıyım.. güvenini kazanmam lazım ama nasıl yapıcam bilmiyorum :(

• Öncekileri Göster
    • tamam da nasıl işte.. bir örnek ver nolur :(

• Sana güven verdim de güveni alır..
      kızım saçmalamazmısın
      güven söylemekle verilmez...
      yaptıklarınla sözlerinle konuşmanla
      söz dinlemenle vs vs..

• diğerlerinden farklı olarak.edit : akrep tutkulara önem verir doz aşımını severler.

• yani.. bir örnek verir misin lütfen

• mesela guven yitikliği yaratan kızların davranışlarının tam aksi davranmalısın, motor sisteminde geçmişte yaşadığı acı hatıraları bırakan insanların karakterlerine karşı bir savunma oluşur, yani içinde ki ses sakın ha dur der anlatabildim umarım

• kazanamazssın asla.senden de bir bok olmaz onun gözünde

• ben onun çok sevdigi yeri geldiginde hiç tereddütsüz birşeylerini paylaştığı bir arkadaşıyım :(

• adamla duygusal olun. içten doğal olurn... bar cafe yerine değişik ortamlara gidin

• Burçla alakası ney? Daha kimse kazanamaz bence. Ben numara yaparım mesela. Yapıyorum da yani. 100 yıllık sevgilim evlenelim desin gör bak nasıl topuk.

• HİÇ BİR ŞEKİLDE

• la güvenini nasıl kazanıcan ki güvensiz yaratıktır kadınlar hatta bence sadece sex yapalım diye yaratıldınız

• manyak :)

• Ayni durumdayim..ne güvenecek gücüm ne de güven verecek çabam var

• deme öyle :(

• Istesemde kurtulamiyorum bu ruh halinden

• sevgi ilgi alaka ona o olduğunu gerçek sevgiyi tatdırman gerek

• bunu nasıl yapıcam :(

• yanında ol hep ilgilen sevdiği şeyleri yap hoşuna giden ne var onu öğren yap ama aşıraya kaçma

• Kizlarin sadece gorduklerinden ibaret olmadigini goster ve onun sandigindan farkli bir kiz profili cizmeyi basarirsan olur bence

• peki bunu nasıl yapıcam :(

• Şöyle ki ona once ozel oldugunu hissettirmen lazim mesela bir yerde vakit gecirirken sadece ona odaklan ve bunu ona hissettir ne olursa olsun onun yaninda olacagini soyle ve bu gibi seyler yap gerisi gelecektir eninde sonunda sana güvenecektir

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaten sen güvenilir biriysen pek uğraşmana gerek kalmaz

• bana arkadaş olarak güven sorunu yok. çok iyi arkadaşız ama ilişki konusunda kızlara güvenmiyor... :(

• Valla bilemiyeceğim

• Sorma ya, çok zor arkadaş :/ Ama benim düşüncelerim şu yönde, diğer kızlardan farkını göstermelisin. Mesela onlar bir erkek geçerken hepsi birden dönerler ya, sen kafanı eğmelisin. Bu bile onun için dikkat çekici bir şey olur. Örnekleri çoğaltmak gerekirse, kullandığın kelimelerden tut düşüncelerine kadar değişir durum. İyi biri olduğunu, kalbini kırmayacağını göstermelisin, bu da sabır gerektirir.. Senin üstüne gelecektir, ona zaman tanımalısın, sinirlendiği zamanlarda alttan almalısın mesela. Gün gelir sende aynısını yaşarsın diye düşün. Sabır zor iş :) Yalnız kalmak isteyecektir, tam anlamıyla yalnız bırakmamalısın ama dırdır edip kafa şişirmemeye de dikkat etmelisin :) Ayy ne çok şey yapmalıymışız ya tamam ben sustum gidiyorum:))

• Güvenecekse güvenir yani.Güveni kalmadıysa bile en sonunda mutlaka birine güvenmek, sığınmak isteyecektir.Akışına bırak bence gitme üzerine.

• haklısın..

Yükleniyor...