Bu hayattaki hedefiniz nedir? Ne için çabalıyorsunuz?

namemw
Bu hayattaki hedefiniz nedir? Ne için çabalıyorsunuz?

Güncellemeler
+1 yıl
yaa benim deli hedeflerim var herkes bu konuda beni çok şaşırttı :D
öncelikle çoook para kazanmam lazım bunları yapabilmek için..
sokak hayvanlarına bakabileceğim büyük bir çiftlik açmak istiyorum barınak değil onların doğasına zarar vermeden sağlıklı ve mutlu yaşayabilecekleri bir yer en büyük hedefim..
dünyayı gezmek istiyorum.. buna afrikadan başlayarak ihtiyacı olan çocuklara beslenme giyim eğitim konusunda yardım etmek istiyorum..
zamanı geldiğinde iyi bir anne olmak istiyorum...
Güncellemeler
+1 yıl
bir hedefe giden yolda çabalamak ve araştırma yapmak bir şeyler öğrenmek kadar güzel bir şey yok... olmayan arkadaşlar için söylüyorum inşallah kendinize hedef göstereceğiniz bir şey çıkar karşınıza
Bu hayattaki hedefiniz nedir? Ne için çabalıyorsunuz?