Rüyamda Hz. Muhammedi gördüm. Siz nasıl yorumluyorsunuz bu rüyayı?

Merdivende oturuyordu bende onun yamacına diz çökmüş ona bakıyor ve dertlerimi anlatıyordum. o da bana gülümsüyordu. mavi gözleri bem beyaz inci gibi... Daha Fazla

Güncellemeler:
küçükken de dünyaya gelecek en son peygamberi aramakla görevlendirildiğimi görmüştüm. yanımda da bir erkek vardı ama kendimi büyük olarak gormüştüm. ama o zaman ne anlama geldiğini anlayamazdım. belki de hz. isa veya mehdi ile alakalı bir şeydi o da?
ben size anlam soruyorum siz eleştirmeye kalkıyosunuz, kimin ne haddine ya, inanmayan yorum yazmasın hey allahım

En İyi Kız Görüşü

• bu rüyayı yorumlamak hos bişey olmaz ama iyidir madem gördün veya bu bir uyarıdır

sana canım ,bu tür rüyaları anlatmamak gerekir ibret olsun diye anlatılır bu rüyalar ama burda degil , Zaten Peygamber Efendimizi Kendisini tamamen aynı sekilde gören Yasayamaz mıs Veli kullar dısında...

Bir daha boyle rüyalar görürsen canım ; sabah kalkıp 3 fatiha oku Allahın en Sevgili kulu Peygamber efendimiz Hz. Muhammmed (SAV) ve Allahın Veli kullarına hediye et dilegini söyle canım...Ne mutlu sana ki böyle bir ruya görmüssün bir dahada buralarda yazmamanı tavsiye ederim nedeni ise; inanan var inanmayan var küfre gidiyorlar...

Soran beğendi
    • tsk canım

• rica ederim