Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışıyorsunuz?

sevgilinizle kavga ettikden sonra tekrar nasil barisiyorsunuz kavgadan sonra onun beni sevip sevmedigini nasil anlarim ikide bir ufak nedenlerden kavga edilirse sevgi bitmismidir

0|0
53|54

En İyi Erkek Görüşü

• yazacağın mesaj açık açık aynen yaz :D

aşkım köpekler gibi pişmanım biliyorum çok kırdım seni... biz kadınlar böyleyiz ne yapalım... sevidiğimi kıskanmak suç mu anlıyorum seni ama senden de anlayış beklyiorum... geceleri uyuyamaz oldum hasretini çekiyorum üstüne bir de sensizlik getirme... seni çok seviyorum mesajını bekliyorum... bir de sonuna ağlayan surat ekledi,n mi tamamdır...

yarım saat sonra aşkım cicim li konuşmalar başlar :D

0|0
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Kavganın konusuna bağlı. Eğer çok büyürse tepkim büyük olur ve o ilk adımı atana kadar ben atmam. İlk adımı atan o olur ben haklı olduğum sürece.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 53

• şöyle 2 4'lükten birini mesaj olarak at...

Şimdi uzaktasın benimle değil,

Ben ise yalnızım seninle değil,

Adın kalbimde dilimde değil,

Kalbim seninle benimle değil,

Seni çok seviyorum inan elimde değil...

Belki hatıralar unutulup gidecek,

Belki bu sevgier yok olup eriyecek,

Ama şunu unutma,

Bu kalp sonsuza dek seni sevecek…

100 foto sevgilinine aitmi? onlarlada video slayt yap. fon müzüğü olarak sevdği şarkıyı koyarsın..

0|0
    0|0
  • Haksız Olan özür diliyor.

0|0
    0|0
  • Zaten barışcaz niye kavga ediyozki diyin

0|0
    0|0
  • beyler :(( link

0|1
    0|0
  • Hiç sevgilim olmadı ki kavga edeyim

0|0
    0|0
  • Barışmıya biliyorum

0|0
    0|0
  • baris.

0|0
    0|0
  • Barış

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl işte barışmayı nasıl istiyorum bilemezsiniz

• Bence döner seni süründürüyor helal olsun adammış :D hakediyosunuz hep sizmi trrip atcanız pislikler :D

0|1
    0|0
  • Ya ablacım. Erkek milleti öyle sanatsal işlere çok değer vermez. Bir mail at özür dileyen. Baktın birşey çıkmadı mı, "Ok Thnx Bye"

0|0
    0|0
  • Oha soru 4 yil once sorulmuş

0|0
    0|0
  • şimdi bu kızımızın derdi anlık saman elevlerinin sonradan danK etmesi. bu kızımız barışmak istiyor, unutamıyor, anıları canlanırken göz yaşları sel olmasada yanacıklarını ıslatıyor.. heleki ki böyle bir sonbahar mevsimin de bu duygular olduğundan daha fazla kendini hissettirirken onun artık senin olmadığı ve senin patavatsızlığından dolayı senden gittiğini hissetmek ne kadar acı olsada salla gitsn

0|0
    0|0
  • Çok uzatmaz gönlünü alırım ne yapması gerektiğini söylerim

0|0
    0|0
  • Ne kavga ederim nede barisirim

0|0
    0|0
  • kavga edecek sevgilim bile yok. s

0|0
    0|0
  • kardeşim çok güzel yazmış empati yapmak lazım onun yerinde olsan ne yapardın bunu düşün cevabını bulursun zaten

0|0
    0|0
  • niye yemek yapıyosun uyuzmusun:D neyse yarın en sebdiği yemegi yap pasta falan da yap git sen yavşa bu sefer de:d

0|0
    0|0
  • Barismiyorum.

0|0
    0|0
  • Sık kavga tez ayrılık getirir

0|0
    0|0
  • empati kur canım. Ona söylediklerini, o sana söyleseydi ve ayrılsaydı senden barışır mıydın?

0|0
    0|0
  • işin cok zor senin. ulaşmak imkansız gibi

0|0
    0|0
    • peki bir tavsiyen var mı

• teşekkür ederim tavsiyelerin için... :)

• bisey degil.

• Özel bişey yapmana gerek yok.. Kıskançlıktan kaynaklanmış sonuçta. Sen yazmasanda o illa ki yazar...

0|0
    0|0
  • hakket bu ne is

0|0
    0|0
  • Soruyu soran 2. Çocuğunu kucağına almıştır :)

0|0
    0|0
  • hatalıysam özür dileyip geçerim kabul edip etmemesi ona kalmış

0|0
    0|0
  • sik sik kavga etmeyin

0|0
    0|0
  • Zor.

0|0
    0|0
  • Sensiz geçen 4. Ay ve ben hala seninle hayaller kurup senin ozleminle uyaniyorum ve anladım ki sensiz ben nefes alamıyorum diye bilirsin

Olur olur bence :)

0|0
    0|0
  • Bir iki hafta sonra değil de neden dört ay sonra.

0|0
    0|0
    • Kendisi bana küstüğü için birbirimizi görmezden geliyoruz:(

• Ben olsam senle barışmam... Kıskançlık kavga sebebi oluyorsa, hayat boyu adam seni çekmek zorunda kalacak demektir.

0|0
    0|0
    • yok kardesim herzamanda öyle degilim ama iste sevmedigim kizla konusursa bende öyle olurum y ayyy cildiricam :D

• Onlarca kıskanç kadın tanıdım. Bir erkeğin hayatını karartacak yegane özelliktir kıskançlık. hayatından bezdirir, yapmak istemediği şeyleri yapmaya zorlar onu.

• Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 52

• 4 yıl önceki sorular niye hortlatılıyor anlamış değilim, eig seçimi yapılmış üstelik onu da geçtim, yeni sorularda hiç Super'lik soru bulunamadı?

Sevgiliyle kavga etmiyoruz

0|0
    0|0
  • ben bana mesaj atma diyorum ben atmıyorum aradan bir kaç saat geçiyo arıyo ben onun sesini duyunca yumusuyorum hep o yapar ama yapıcı olan odur bizim ilişkimizde

0|0
    0|0
  • O seni engelliyorsa sen neden çaba gösteriyorsun? İsteseydi pekala açabilirdi hesaplarını ve sana ulaşabilirdi. Ayrıca bu süre içinde yeni kişilerle de tanışmış olabilir. Kesinlikle barışmak isteme, sen özgür ve güçlü birisin ihtiyacın yok seni istemeyenlere

0|0
    0|0
  • çok ateşli oluyor genelde barışmalarımız

0|0
    0|0
  • Biriniz bağırıp çağırsa biriniz alttan almayı bilecek ikinizde kavga gürültü paldır güldür giderseniz ilişki biter yani

0|0
    0|0
  • ''dertsiz başımıza dert almaya çalışıyoruz ben seni çok seviyorum saçmasapan nedenlerden dolayı kırmayalım birbirimizi '' dedim dün gece :)

0|0
    0|0
  • sesimiizi duyduğumuz an barışırız. o ilk adımı atar ben gurur yaparım hep

0|1
    0|0
    • askta gurur olmaz derler eger 2 taraftat gurur yparsa kotu olabilyor bazen :(

• Kavga ettikten sonra onu özlersen kayıp etmekten korkarsan bir daha onunla konuşmayacağını düşünürsen o anda kötü olursan demek ki senin için o hala kıymetli.

0|0
    0|0
  • 4 yil önceki soru kapalı degil.. ben şok ben iptal 😯😯😯😯

0|0
    0|0
  • "Gel gel öpiyim 💝" @yüksekdozdahaz

0|0
    0|0
  • Noo tartışmak güzel şeydir saygısızlık olmadığı süreceee düşüncelerin çarpışmasını severiimm hep karşı tarafa özür diletmeyide severim çünkü hep kalı çıkarım 😂😂😂

0|0
    0|0
  • sevgilim yoooooooooook :(

0|0
    0|0
  • sahsen ben hataliysam hatami kabul edip espiriler yapmaya calisiyorum birazda sirinlik :)

0|0
    0|0
  • Kavga tadi tuzudur sevginin sevgi bitmez fakat alttan alıyorsa seviyordur erkegin barışmaya ugrasmasi gerek bayan daima agirdan satmali kendini sende öyle yap

0|0
    0|0
  • İşin zorrr

0|0
    0|0
  • Özür dile sen bu sözleri hak etmiyordun seni özledim diyebilirsin

0|0
    0|0
  • barışamadıkki daha

0|0
    0|0
  • Ufak dediğin ne onu söylersen anlatırım

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok.

0|0
    0|0
  • Barışmıyorum.

0|0
    0|0
  • Sevsen yapmazdın

0|0
    0|0
    • 2ay

Umrumda değilsin dedikten sonra nasıl sinirlenmeye bilirdim

• 2ay

Bana karşı yaptıklarından sonra dediklerimi haketmiyordu sonrasında sevgisine kadar birsürü şey söyledim ama yapmamam gerekirdi bir anlık sinirle kendimi tutamadım

• 2ay

Anladım

• Tamam hadi barıştık konu kapandı derim

0|0
    0|0
  • biz uzun uzun kavga ettikten sonra seni seviyorum der özür dileriz

0|0
    0|0
  • Alttan almayı bilmeli insan

0|0
    0|0
  • Bir tarafın alttan alması lazim

0|0
    0|0
  • ilk adımı sevgilim atıyor ve yarım gün sürüyor

0|1
    0|0
  • Kesinlikle konuya, ve neden böyle olduğuna bağlı.
    Eğer %50 %50 eşitse iki tarafta sevdiğimin kıymetini bilir ilk adımı ben atıp özür dilerim mesajı yazardım...💜

0|0
    0|0
  • Cilvesiyoruz

0|0
    0|0
  • Hakli ya da haksiz kac saat kus kalip intikam aliyorus birbirmizden sonra it gibi pisman olup sariliyor..

0|0
    0|0
  • Haklıysam, o hatasını fark edene kadar asla adım atmam o gelir konuşuruz olayı açıklığa kavuştururuz anca öyle 😀

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...