Sevgiliyle kavga ettikten sonra nasıl barışıyorsunuz?

sevgilinizle kavga ettikden sonra tekrar nasil barisiyorsunuz kavgadan sonra onun beni sevip sevmedigini nasil anlarim ikide bir ufak nedenlerden kavga edilirse sevgi bitmismidir

0|0
5554

En İyi Erkek Görüşü

• yazacağın mesaj açık açık aynen yaz :D

aşkım köpekler gibi pişmanım biliyorum çok kırdım seni... biz kadınlar böyleyiz ne yapalım... sevidiğimi kıskanmak suç mu anlıyorum seni ama senden de anlayış beklyiorum... geceleri uyuyamaz oldum hasretini çekiyorum üstüne bir de sensizlik getirme... seni çok seviyorum mesajını bekliyorum... bir de sonuna ağlayan surat ekledi,n mi tamamdır...

yarım saat sonra aşkım cicim li konuşmalar başlar :D

0|0
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Kavganın konusuna bağlı. Eğer çok büyürse tepkim büyük olur ve o ilk adımı atana kadar ben atmam. İlk adımı atan o olur ben haklı olduğum sürece.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 53

• şöyle 2 4'lükten birini mesaj olarak at...

Şimdi uzaktasın benimle değil,

Ben ise yalnızım seninle değil,

Adın kalbimde dilimde değil,

Kalbim seninle benimle değil,

Seni çok seviyorum inan elimde değil...

Belki hatıralar unutulup gidecek,

Belki bu sevgier yok olup eriyecek,

Ama şunu unutma,

Bu kalp sonsuza dek seni sevecek…

100 foto sevgilinine aitmi? onlarlada video slayt yap. fon müzüğü olarak sevdği şarkıyı koyarsın..

0|0
    0|0
  • beyler :(( link

0|1
    0|0
  • Ya ablacım. Erkek milleti öyle sanatsal işlere çok değer vermez. Bir mail at özür dileyen. Baktın birşey çıkmadı mı, "Ok Thnx Bye"

0|0
    0|0
  • niye yemek yapıyosun uyuzmusun:D neyse yarın en sebdiği yemegi yap pasta falan da yap git sen yavşa bu sefer de:d

0|0
    0|0
  • Ben olsam senle barışmam... Kıskançlık kavga sebebi oluyorsa, hayat boyu adam seni çekmek zorunda kalacak demektir.

0|0
    0|0
    • yok kardesim herzamanda öyle degilim ama iste sevmedigim kizla konusursa bende öyle olurum y ayyy cildiricam :D

• Onlarca kıskanç kadın tanıdım. Bir erkeğin hayatını karartacak yegane özelliktir kıskançlık. hayatından bezdirir, yapmak istemediği şeyleri yapmaya zorlar onu.

• Özel bişey yapmana gerek yok.. Kıskançlıktan kaynaklanmış sonuçta. Sen yazmasanda o illa ki yazar...

0|0
    0|0
  • Kavga değilde bazen ufak tefek tartışmalar olur bu normal ama devamlı kavga varsa o zaman sorun vardır.

0|0
    0|0
  • Birincisi kavgadan ikincisi en ufak bişeyde ayrılalım denilen ilişkilerden nefret ederim benim ilişkilerimde ayrılık bi keredir kavga yapmaktansa kaçınırım ılımlı bi insanımdır ama sinirlendigimde çok kırarım.

0|0
    0|0
  • hemen özür dilerim haklı olsamda

0|1
    0|0
  • usta ben kıskanılmak istiyorum millet buluyor da bunuyor :D beni de deli gibi kıskansınlar lan :DDD

0|0
    0|0
    • aynen kardesim yaaa ...

aman kiskanincada bunaliyosunuz amaaa:D

• ya şimdi çok çok abartan var onlar iyi degil tabiki neymiş o kız niye senin yanından geçti falan bu kadarı fazla tabi :DD

• bi özür küçük süprşz tamamdır

0|0
    0|0
  • bi taraf alttan alır barış olur sonunda

0|0
    0|0
  • sebep neydi kavgaya

0|0
    0|0
    • yemek yapmama kahvaltı hazırlama vs:)

• aslında koyu mhp lı bende koyu sadetli çok ugrasıyordu benden oy almak için . mhp ye oy vercem desem kahvaltı 1,5 sene daha kontur garanti cepde ama hiçde içimden gelmiyor:))

• sen onun hassas noktalarını bulursun :)

• hemen barışamam zaman alır..

0|0
    0|0
  • onu gerçekten sewiyor we suçlu ben isem özür dilerim ama değilsem inat damarım tutar

0|0
    0|0
  • kavga konusu nedir

haklı veya haksız kim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 54

• sesimiizi duyduğumuz an barışırız. o ilk adımı atar ben gurur yaparım hep

0|1
    0|0
    • askta gurur olmaz derler eger 2 taraftat gurur yparsa kotu olabilyor bazen :(

• ilk adımı sevgilim atıyor ve yarım gün sürüyor

0|1
    0|0
  • bı tarafın alttan alması dıger tarafında trıp yapmaması lazım barısmak ıçın ben adım atıyorsam adam yelkenlerı suya ındırıcek baska yolu yok benım ınadım tutarsa daha beter cunku

0|0
    0|0
  • Özür dile falan ya uğraşma.

0|0
    0|0
  • :) hahahaa

0|0
    1|0
  • fotoğraflarla sizin şarkına slayt video yap klasik çözüm

0|0
    0|0
  • Sevişerek barışıyoruz biz genelde sizi bilemedim.

0|0
    0|1
  • Git sarıl yahu nolcak sanki karı kocasınız :) O da senden bekliyordur

0|0
    0|0
    • olmadı ya olay ciddi aramız fena açıldı

• evet suratıma bakmıyor resmen

• bence açık açık konuş neden bu kadar uzattığını sor

• çok üzerine düşersen ters teper. kendini daha cok ağırdan satar. sende agır ol. sonunda YİNE SIRNAŞIR

0|0
    0|0
    • yok bu sefer başka bilirim

Yükleniyor...