Erkeklerin beyni nasıl çalışır?

Lütfen sadece erkekler yanıtlasın.Beyler beyniniz nasıl çalışır sizin?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekle kadının beyni farklı mı işler?Prof. Dr. Mustafa Ertaş, kadın beyninin erkeğe göre 200 gram daha hafif olduğunu söylüyor. Ertaş ‘Tabii bu başka bir anlama gelmiyor’ diyor. Ertaş’ın verdiği bilgiye göre içsel duygular, cinsellik, hırs erkek beyninde daha baskın. Kadınların ise matematik ve mantık zekası daha iyi.

Erkekler Ne Diyor 30

• kanla calısıyor :( bizde sizin gibiyiz huyumuz suyumuz farklı tek dusuncesi erkegin cinsellik ve yemek uzerinedir genelde :) istisnalar olabiliyor tabi futbolu unuttum

• İlk defa sadece erkekler yanıtlasın diye bir soru görüyorum hmm devam edin böyle dengelensin biraz.Ama çok yüzeysel olmuş soru :/

• Düz mantık, sonuç odaklı, ihtiyaç halinde detaya inen ve ihtimalleri hesaplayan bir şekilde çalışır...Peki sen neyi soruyorsun?

• Güzel cevap, teşekkürler.

• iş hayatı sex para alışveriş eğlence daha çok eğlence daha çok falan fılan

• kan nereye biz oraya :D

• normal çalışır bu açıkcası ne demek istedin anlamadım

• sizinkinin biraz daha gelişmişi

• yemek yemek, sex, araba, sex, futbol, sex, siyaset, sex, iş, sex,

• :D :D

• şarjı bitmesin yeter yoksa

• kinetik enerji ile. bazen de pil tıkıyoruz muhtelif yerlerimize. boşa mı diyorsunuz siz kızlar," ayy ben elektirik aldım/alamadım".

• :D :D

• gülersin tabi.

• önce seks... onun için sempati kurulur... olmadı... karşılık gelmedi. sohbet edilir... oda olmadı..seks çağrıştırılır. oda olmadı terk edilir...

• erkeklerin en sewdiği 3 şey 1.yemek2.s*çmak,işemek3te sexxxxxxxxxxxxxxxx bunları yaptımı bak beyın nasıl çalışıyo :D

• Böyle diyen erkekler, erkek milletini batırmaya uğraşıyor bence.Bu kadar basit misiniz? Bu kadar basit olan adamı istemem ki ben ..

• Öncekileri Göster
    • hakaret ettin daha nolcak ^-^

• "Basit" dememi öyle anladın sanırım.Amacım hakaret etmek değildi.Özür dilerim yine de.

• kadinlardaki gibi içten yanmali değil

• evlenene kadar ne kadar çok seks okadar karlıyım.30-35yaşında evlendikten sonra sadık bir eş olucam çünki.

• bel altı tabiki ..

• aşk sex iş de çalışıyor

• Ateşleme sistemi1- 5- 3- 6- 2- 4detroid çift turbolukapak taşlamalıkule gergiliaçık hava filtreliçalışıyor

• :D .D :d

• gel biyanıma görürsün...

• erkeklerde 2 tane beyin vardır, ve bunlar ayrı birer medeniyettirler, aralarında düşmanlıklarda vardır dostluklarda.birincisi: bildiğimiz beyin sizde ne işlev görüyorsa bizdede bir okadar aynı işlevi görüyor tabi bazı farklılıklar var. eksik kalan taraflarıda var fazla gelen taraflarıda var. ama bilimsel olarak her insanın beyni aynı şekilde çalışıyor :Dikincisi: erkeklerde beyin olarak adlandırılan ikinci yer ise malum uzuv :D ancak buna sadece beyin olarak bir isim vermek yanlış olur. elinizi vicdanınıza koyun arkadaşlar. bu beyin kendi kendini yönetmekle kalmayıp tüm vücudu etkisi altına aldığı gibi karşı cinsi de etkisi altına almakdatır. ancak lakinki öyle değildir. kendi kararları vardır, kimseden emir almaz, kendi verir kararlarını, nerede oturup nerede kalkacağını bilir, tam bir akıl uzvudur. ikisini aynı anda kullanamıyoruz, biri kullanıldığında diğer beynimiz acı çekmektedir. çünkü kan aynı anda birine pompalanabilmekte. ha birde her erkeğin beyin özellikleri farklıdır. kiminde çok kiminde azdır bu.benim yorumlamam bu kadar, haydi hayıllı işler

• MyClass Beyin= new MyClass(); Type beyinFonksyonTurleri= typeof(MyClass); MethodInfo[] beyinFonksyonlari=beyinFonksyonTurleri.GetMethods(BindingFlags.DeclaredOnly|BindingFlags.Instance|BindingFlags.Public);foreach (MethodInfo fonksiyon in beyinFonksyonlari) { ParameterInfo[] beyinParametreleri = fonksiyon .GetParameters(); if (fonksiyon .Name.CompareTo("set")==0&&beyinParametreleri[0].ParameterType==typeof(string)) { object[] dusunceler = new object[2]; dusunceler [0] = "Kötü bir haberim var. Bugün iyi niyetimin son kullanma tarihiydi"; dusunceler [1] = "Unut Gitsin"; Console.WriteLine(fonksiyon .Invoke(Beyin, argss)); } }

• Biliyordum sizin Terminatör olduğunuzu :P :D

• Öncekileri Göster
    • Sizi ele geçireceğiz :P

• dusunceler dizisini arttırmalısın

• 3 vardiyeli çalışır.

• :D

• herkesinki gibi çalışır başka nasıl çalışcak, soruda detay vermeliydin neden böyle şeylerde beyniniz niye böyle çalışıyo şundan şundan çart curt diye :P

• Ben genel olarak nasıl çalıştığını sordum.E madem herkesinki gibi çalışır, A olayında nasıl çalışacağını neden merak edeyim ki? Bunu sorma yani :)

• tamam ama sorun çok kaplı, neyse bizimde böyle çalışıyo işte, bak bir örnek çıktı işte :S :)

• Görüyorsunuz, sorun Tanrı'nın erkeklere bir beyin ve bir penis vermesi ve kan aynı anda bu ikisinden yalnızca birine akabiliyor. Robin Williams

• Benim bel altı çalışıyor

• bir ileri bir geri

• İki şeye çalışıyor :)) Erkeğin beyninin kadından farklı çalıştığı kadınlar tarafından hep biliniyordu ama son yapılan araştırmalarla artık bilimsellik kazandı.BEYİN FARKIYapılan araştırmalara göre hipotalamusun erkek beyninde daha büyük olması, erkeklerin seks ve şiddete meyillerini arttırıyor

• Sen araştırmacısın ya.Sevdim bunu.

• Öncekileri Göster
    • Peki rica ederim.Ben teşekkür ederim.

• mesaj attım cevap yazmadın :'( di

• Erkeklerin beyni tamamen düz mantıkla çalışır. Tek bir yolları vardır. O yol üzerinde yol alırlar.

• Yedek planınız yok mu yani?

• Erkek düşünür. Kendine bir yol çizer. O yolda hareket eder. Ancak başarısız olursa yedek bir plan oluşturur. Yoksa tek bir çizgi üzerinde hareket etmeye devam eder. Doğru yoldaysa, erkek hızla ilerler ve başarıya ulaşır. Yol yanlışsa, işin içinden çok zor çıkar. Bayanlar ise gördüğüm kadarıyla, daha yola çıkmadan, binlerce alternatif yollar üretir. O kadar karmaşık bir yapı ortaya çıkar ki erkekler bunu asla anlayamaz. Bayanlar bu sınırsız alternatifli yolda ağır ama sağlam adımlarla ilerler.

• Erkekleri kötüleme amaçlı sorulmuş bir soru .Normak çalışır .Kişiden kişiye göre değişir içindeki duygular.Sekse ilgiyi kastediyorsan bu çok doğal ve normaldir.Sanılanın aksine yabancı erkekler türk erkeklerinden çok daha kıza ve sekse ilgilidir. Ordaki kızlar da bunun bilincindeler ve bu isteklere cevap veriyorlar ve herkes mutlu .Yabancı erkekler bu yüzden bir kıza nasıl yaklaşacağını daha iyi biliyor bize göre.Çünkü red yememiş yanıltılmamış.Dolayısı ile yanıltmıyor da .Kız kabul etmezse zorlamıyor da .Bir şekilde uzlaşıyorlar.Ama Türkiye de bu sistem böyle işlemiyor .Bunda erkeklerin de suçu var kızlarında .Ama en büyük sebep islamdır .Ne alaka diceksin şimdi ve eğer inancın islamla zıt gidiceksin biliyorum ama ben sana objektif olarak tüm doğruları söylüyorum.Eğer daha geniş ve farklı bilgiler istersem bu konuda ekle beni daha detaylı konuşalım.

• Hayır hiç de bile.Bir arkadaşım erkeklerin beyninin nasıl çalıştığını bilmediğimi söylediği için sordum :) Yabancı erkekler öyle evet.Arkadaşlarıyla bile sevişmek istiyorlar.Onlara göre çok doğal bir şey.Herkesle sevişebilirler.Yabancı arkadaşlarımdan biliyorum.Ama kastetdiğim sekse olan ilgi değildi.Dostum, sen çok ön yargılısın.Seni eklemek istemem.Dediğin şeyler, bildiğim şeyler.Sen çok ön yargılısın.Ön yargılı biriyle tartışmak istemem.İyi akşamlar diliyorum ve yanıtladığın için teşekkür :)

• Öncekileri Göster
    • ne anladın peki :D yine mecaz kullanıyorsun bak .Neyse sen yanlış anlamaya devam et .İyi akşamlar :)

• Bu arada çok kaba ve kırıcısın ! Sonra karşındaki erkeği de bu hale getirirsin senin gibi kızlar hep bunu yapıyor zaten . link

• düzenli cinsel hayata geçtikten sonra sağlıklı bir şekilde çalışabilir ancak

Kızlar Ne Diyor 6

• biz insan değilmiyiz

• belli olmuyo yerine göre değişiyo :)

• Kafalarında 40 tilki dolaşır, hiçbirinin kuyruğu diğerine değmez.

• Bence bu dediğin kadınlar içindir yavv :))

• :d

• tek başına calışmaz...

• :D

• google a erkek beyni yaz çıkıyo

• aynı benim beyin sadece dış cephe farklı:D

• Mütevazılığa bakar mısın yaaa.

• evet çok tatlyım ben ya:D

• iyi ki mütevazı dedik :))

Yükleniyor...