Muhabbet kuşlarımı geri vermek istiyorum ama kıyamıyorumda lütfen detayı okuyun kedide var evde napıcam bilmiyorum?

Gizli Üye
İki kuşumuz vardi sarı ve mavi mavi olan korkakti sari olan buna hep eziyey ederdi kiz ceza ver naptiysak akillandiramadik onu mavi olan öldü sonra hastalandı o gün sarıyıda geri vericektim ama kıyamadım yinede tek basina oturdu bikaç hafta sonra yanina başka bir kuş aldık belki anlasirlar diye simdide aynisini buna yapiyo surekli vuruyo eziyet ediyo buna yeni aldigimiz kusta asiri korkak bizi gorur gormez titriyo oburune kizmaya kalksak kendisi daha çok korkuyo ve ben maviden sonra bir kaybi daha kaldiramiycagimi anladim cok uzulduk vicdan azabi cektim sari yuzunden hep aci cektigi icin aynisini yeşile yasatmasina izin veremem yesili versek iyilik olur zaten hayvani aldik alali hep mutsuz hem bizden korkuyi hep sari yuzunden yemek bilr yiyemiyo ama kim alir kim bakar aç susuz kalirlar mi içime sinmiyo dunde sokakta kimsesiz yavru bir kedi bulduk bagirip duruyodu asisini filaj yaptirdik yer yaptik evin kalk katinda bir odada bakiyoruz yukarida cikariyoruz ama daha kucuk oldugu icin sorun olmuti ama buyudugu zaman kuşlar için tehlike kafam çok karışık versem belki benden iyi bakarlar ama petshopta alirlar mi orda salincaklarini çok seviyolar orda hayvanlar bunalimami girerler tanidik birine kafesiyle versek ayni eziyeti yapmaya devam eder yeşile diye beraber olmalarinida istemiyorum ikisinide canımdan çok seviyorum ama diğer kuşumda yaptigim hatayi yapmak istemiyorum hayvanin hayati mahvolmasin bunun altinda belki biri tek basina alir alistirir çok iyi bakar buraya kadar okuyan olur mu bilmiyorum ama siz olsaniz napardiniz?
Muhabbet kuşlarımı geri vermek istiyorum ama kıyamıyorumda lütfen detayı okuyun kedide var evde napıcam bilmiyorum?