Tecavüz eden erkeğe, mağdur olan kadın ceza verseydi nasıl olurdu?

Tecavüz eden erkeğe,mağdur olan kadın ceza verseydi nasıl olurdu?

Veya siz hangi cezayı verirdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benımle evlenmesı dunyanın kac bucak oldugunu gosterırdım ozaman :P

• heralde bea off cıddı demedık bızde orda kınaye var arkadasım :)

• Bu daha çok ödül olurdu. İyi o zaman ben gidip en çok beğendiğim kıza tecavüz edeyim benimle evlensin var mı böyle birşey? Ödülün kralı olur hemde. Bir de düşünsene sana tecavüz eden çocuk hiç de tipin değil o zaman nasıl olacak?

Kızlar Ne Diyor 35

• 2ay

sivri ve ince topuklularımı organına saplardım :) öyle gezdirirdim sokakta :))

• 2ay

dediğim gibi eleman da mal mal beklıyordu zaten gelsınde saplasın diye. Hay allahım ya :)

• 2ay

Hala cevaplar geliyor soruya. Bu arada çok da acımasızmışsınız.

• 2ay

O organa şööyle ufak bir fiske geldiğinde bile yerlerde kıvranıyosunuz, saplandığında ne olur bilmem artık :)))

• Öncekileri Göster
  • Ona aylarca istediğim tarzda işkence etmek. İçeriğini anlatmıcam şok olursunz.

• hadım etmek.

• ona tecavüz ettirirdim

• kisirlastirilmasini isterdim kesin ve net.

• sonrada gay olması için tecavüz ederdim.hadım ve de gay olur fena mı.

• IDAM tabi, sordugun soruya bak. Acimayana acimayacaksin.

• haklısın

• tecavuz edileni degil, edeni idam etmek lazim.

• tecavüz edilen idam mı edilmiş ki canını alasın?

• Hadım edilmesi...

• ilahi adalet e daha çok güveniyorum

• ne zaman öğreneceksiniz bu bir tercih meselesi adamlar koymuş bende kullanıyorum

• Gizli cevap vermene gerek yoktu sonuçta çekinilecek birşey yazmamışsın.

• Ona dışkılarını ve kusmuklarını yemesini sağlardım. Ondan sonrada hadım ederdim.

• :D ıyımıs

• Asitli suyun içine bırakmak isterim o insanı gebersin pislik

• hadım edip ses tellerini bağlayıp gayların yanına atmak

• hadım etmek kesmez beni ölmesini isterdim

• bunu yapan insan yaptığı şeyin ağırlığını düşünmedikten sonra ben neden düşünmeliyim?

• ağır..

• hadım edilmeli!

• Çok güzel olurdu bence o erkeğin kadından aldığı şeyi geri iade etmesi imkansız.Ancak kadın da ondan bir şey alırsa ödeşmiş olurlar.Adalet diye buna derim.

Ben olsam bir düzeneğe bağlanmasını isterdim.Ya kollarının ve bacaklarının kopmasıyla kurtulacağı ya da kurtulmamayı seçip o düzeneğin üzerinde yavaş yavaş kan kaybından öleceği bir düzenek..I wanna play a game.Make your choice.

• Ciddi değilsen boş konuşma.

• hemen de ciddiye almışız..

• En iyi cevaba bakar mısın?

BANA CANİ DEME HAKKIN YOK Kİ.SEN KİMSİN Kİ ÖYLE BİR ŞEY DEME HAKKINA SAHİP OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORSUN? O TECAVÜZ EDENLER NE KADAR ZANİYSE BEN DE O KADAR CANİYİM O ZAMAN.O İSTEDİĞİNİ YAPMIŞSA BEN DE YAPARIM, İSTEDİĞİMİ DÜŞÜNÜRÜM.KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ.Bu kadarını beklemiyormuşmuş.

• Öncekileri Göster
  • Hadım ederim...

• baaşkasına yapamasın diye hadım

• halkın içinde şeyinden asmakk olabilir

• sadistce :)

• tam kıvamı

• ağır.

• şeyini kökünden keserdim :D yaşasın kötülük :D

• bazen çok acımasız olabiliyosun reis :)

• 3 tane babayiğit adam tutar aralıksız tecavüz ettirirdim ..

• niye günahı olsun ki erkek değilmisiniz yani içine gelir bence sonuçta işi görülecek adamların da :) neyse tamam atletik yapılı sporcu gayler falan oluyo onlara sölerik :)

• Babayiğitlerin günahı ney.Bari gaylerle anlaş. :)

• böle kilolu uzun ve canını yakabilecek oluyor anladın mı ...

• Öncekileri Göster
  • çoluk çocuk at eşek nasıl ceza verecek :/

• Nippon'a sordum, nickin anlamını. Yanlış anlaşılmasın.

• Nippon'dan kastın Japon mu?

• nippon anlamış ben hala :(

• Öncekileri Göster
  • Şeyine asit dökerdim sonra gözlerini oyardım fareleri üstüne salardım kemirsin dursun.

• acı çeksinn :D

• öldürsek iyiydi

• hergün tırnak makasıyla birazını keserdim i*nenin.

• tırnak makasıyla! yıllarca sürer yani işkencen :P

• ejderha dövmeli kız'da ki gibi yapardım

• daha önce kıza zorla bişey yaptırmıştı ama bildiğin işkenceydi kıza yaptığı çıkarken yürümekte zorlanmıştı zavallım eli ayakları kelepçeden morarmştı falan,kızda intikam almaya gitti,şişko domuz bu kez kız istekli sandı, adamı sok cihazıyla bayılttı adam uyandıgında sırtustu yatıyordu kıza yaptıgı gbi eli kolu gerilip yataga kelepcelenmişti,sonra cop gibi kalın bişeyi adama soktu ve göğsüne ben tecavüzcü bir domuzum gibi bşy yazdı dövme olarak

• bi tecavüzcüye verilicek en iyi cezalardan birisi

• ne yapıyordu ki?

• Öncekileri Göster
  • önce şarap şişesini duhulüne zerkerdim,sonra tenasül uzvunu kesip yedirirdim.tırnaklarını tek tek söker,dişlerini kırardım,köpekler gibi ulur öküz gibi böğürürdü,yalvarırdı öldür diye ama öldürmezdim,ona yaptıklarımı cümle aleme izletirdim yutub dan

• sende tecavüz eğilimi var o halde

• evet ben seçtim. en iğrenci buydu :)

• aaaa soran seçmiyormu bunu

• Öncekileri Göster
  • İlk önce ona tecavüz ettirirdim.Sonra acısı bitince testislerine vururdum.Çektiği acıyı yaşarken penisini kopartırdım tabi ki çığlık atacak çığlık atarken o penisi ağzına sokardım.Sonra testislerini kopartırdım.

• keserdim bir daha dikilmemek üzre.ömür boyu takılsın pipisiz artık çişinide ince bir çubukla yapardı :)

• Ben önce penisini kökten kestirip yedirir, sonra testislerini iki taraftan çektirip ortadan ayırıp koparıp kulaklarına sokar gözlerini çıkarıp bacak arasında boşalan kısma onları sokardım.

Haha! Yaşasın Adaleeet !

• banada yap ondan :)

• benim testislerimi kessene :)

• delüüüüü :)bu kadar şeyi sen mi yapacan yok artık

• Öncekileri Göster
  • tecavüz eden yerlerini keserdim herhalde.

• Allah'ından bulsun çünkü Rabbim bizden çok daha adaletli..

• tabiki öyle değil Rabbim bu dünyada da alır öteki dünyada da alır hesabını. hukuki olarak ömür boyu hapis yatsın. bazıları öldürmek istemiş ama ölüm kurtuluşu olur.

• bu dunyada gitsin suç olmadan yaşasın öyle mi ?

• o erkekler artık olmazdı.

• kıçına kazık sokardım

• çinliler gibi mi? savaş esnasında yapılanlar.

• anestesisiz cinsel organı kesildikten sonra gebertilmesini isterdim

• hayatının gerı kalanını hadım olarak gecırırdı:) hatta kadın olarak.

• hayalarına vurudum..okulda eteğimi kaldıran erkeğe mudur benım ceza vermemı ıstemıstı bende sınıfın önunde hayalarına vurmustum hastanelık oldu garıbım

• hem 1 tekmede nasıl hastanelik ettin ya? sporcu musun ki? tekvandocuyum filan deme de :)

• yok artık! ciddi misin!

• çok doğru bişey olurdu

Erkekler Ne Diyor 23

• 2ay

anasını si*mezlerse gozumden duserler

• Maşallah herkes bir şeriat çıkarmış :)

• sadece hapis cezası yeter bence.hukuk var sonucta

diyelimki yaptıgının bedeli bir gun o bilmem neresine bişi sokup bir taralarını yedirenlerin de erkek cocugu tecavuz edebilir.

bilinmez belkide kader böle bişeyede izin verir.

• Bence öyle bir yaratğı öldürmek onun için yapılacak en iyi hizmettir.Bu yüzden yıllarca işkence görsün ..

• Modern hukuk diye birsey olmazdi.

iyi mi olurdu, kotu mu olurdu onu bilemem iste.

• Ben kadın olsam kazığa oturttururdum :D

• en iyisi eli bağlı şekilde tecavüzü uğrayan kadının önüne atçaksan kadın ne yapçaksa yapsın.

• kessinler pipisini şerefsizin

• SEN NE YAPARDIN?

• nasıl olacak:D

• aynısını ona ,

• Bunu yapmaya nasıl cesaret ediyor insan Rabbim en uygun cezayı versin

• Dildonun ucuna japon yapıştırıcısı döküp g*tüne sokardım.

• Çükünü kesip karşı dama attı h*ssktir ordan :D -Cem ylmaz

• of kızlar ne sadistsiniz içim kıyıldı okurkene

bence çükü koparılıp daşşakları ayrıldıktan sonra 100 azgın gorilin olduğğu bir kafese kapatılmalı

• Ben o kadının yerinde olsam o adamın ellerini ayaklarını bağlatırım straponla anal yapardım

• bir erkek olarak söylüyorum harika olurdu.

• Hadım edeceksin.

• Kadına bir daha o o*rrrrrrrr**spu çocuğunun sıfatını göstermeye gerek yok, kafasını kes at bir kenara, gömme bile leşini. yeterli.

• Çok iyi olurdu bir tane şerefsiz tecavüzcü kalmazdı.

• Şahsen ben öldürülmesinden yana olurdum.Öldürülme biçimi asılarak olmasını talep ederdim.İdamı sırasında son sözün nedir?Soruna cevap verme hakkından alıkoyulmasını ve idamına itiraz etme hakkının olmamasından yana daha doğru olacağını düşünmekteyim.

Kısasa kısasta"Birisi sana ne yaparsa seninde ona aynı şeyi yapma hakkın vardır."Birisi sizin oğlunuzu öldürse sizde onun mu oğlunu öldüreceksiniz?Kısasa kısas kadar saçama bir soru olamaz.

Bazı idam tiplerinde asılarak öldürülme dışı sistemeler kullanılmakta.

İdam mangası tarafından kurlşunlanma;Bu sadece onurlu insanlar uygulanan bir idam şeklidir.Genellikle savaş esireleri ve asker kaçaklarına uygulanır.Çoğu kez develete çok ciddi hizmette bulunmuş, sonrasında hainlik etmiş insanlara hafifletilmiş idam şekli olarak uygulanır.Tecavüzcülere bu idam şekli fazla.

Yakarak öldürmek;İnsanlık dışı öldürme şeklidir.Uygulanması doğru olmaz.

El,ayak,kol gibi uzuvların kesilmesi;Buda daha hafif suç işleyenlere uygulanır.Tecavüz hafif bir suç değildir.Bu tür cezalarda insanlık dışı bir ceza sistemidir bana göre.

Hafif suç işleyene ceza evi ağır suç işleye idam daha doğru olur.Gerisi ya insanlık dışı kalıyor ya da onur kırıcı oluyor.Uygulanması kati suretle insanlık dışı bir davranış olur.Suç ne kadar ağır olursa olsun cezası idamdan öteye gitmemelidir.İdam da dinin izim verdiği "gatli vacip"esasına uygun olmalıdır!

Şunu söylemek isterimki devletğin adalet sistemine karışma hakkım yok ve karışmamda doğru olmaz.Ancak birilerine idam vb.Cezai işlem uygularsak biz çağdaş bir ülkeyiz dememelisiniz!

• en güzel ceza şekli olurdu,isterse dişleriyle parçalasın

• Çükünü keserdi ne olacak

• Adalet yerini bulmuş olurdu...

• kısasa kısas

Yükleniyor...