Akrep burcu kinci tehlikeli gizli işleri seven takıntılı kıskanç ve tutkulu dogrumu?

Sashaaaaaaaaaaa
HIC AKREP BURCU TANIDIĞINIZ var mı OZELLIKLERI BUNA UYUYOR MU? Akrep burcu, insancıl içgüdülerin yıldızı olan, Plüton'un etkisi altındadır. Akrep burcu insanlarının hayatındaki en önemli nokta, tutkusunun ateşidir. Duygularını kontrol etmeyi bilen Akrepler, bunu enerjileri için yararlı bir şekilde kullanabilir. Ancak duygusunu kaybeden bir Akrep zehirli olabilir. İnsanları zehirlemeyecekleri kadar uzaklaşmaları gerekir. Akrep burcu her zaman için aşırılığa hazır bir burçtur. Tüm burçlar arasında, Akrep burcu kadar hem iyi hem de kötü işler yapabilecek başka bir burç yoktuAkrep burcu insanları kuşkucudur. Bu nedenle kolayca inanmaları beklenemez. Akrep burcu isteklerini elde etmek için değişik taktikler kullanır. Bu taktikler acımasız ve dolambaçlıdır. Kendisine adaletli davranmayan insanlardan öç alırlar ve bununda gerçekleşmesi için hemen her şeyi yaparlar. Bu konuda vahşi bir yaradılışları vardır. Akrep burcu insanları giriştikleri işi tek başına sonlandırmak ister. Bunu sever ve başarırlar. Onlar gösterişi sevmez. Bu nedenle önemli bir işi yaptıkları çoğu insan tarafından bilinmez. krep burcunun olumlu yönleri Akrep burcunun olumlu yönleri arasında; sadık olmaları en dikkat çekici olanıdır. Son derece yaratıcıdır. Aşırı duygusal, karizmatik, çekici ve tutkuludur. Baştan çıkarma konusunda oldukça iyidir. Sorumluluklarının farkındadır. Sabırlı, dikkatli ve tutumludur. İşkoliktir ve sağlam kişiliğe sahiptir. Akrep burcunun olumsuz yönleri Akrep burcunun olumsuz yönleri arasında; yıkıcı olmaları en dikkat çekici olanıdır. Aşırı kıskanç, açgözlü ve meraklıdır. Fazla sahiplenici ve sinsidir. Uyum konusunda zorluk çeker. Görüşleri fazla açıya sahip değildir. Acımasız, kuşkucu ve inatçıdır. Dalavereci ve alıngan yapısı vardır.
akrepler tehlikelidir bulasmam
bnde akrebim korkun bndeen
akrep iyi bir burctur severim
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Ben akrebim korkun bndeeen
Akrep burcu kinci tehlikeli gizli işleri seven takıntılı kıskanç ve tutkulu dogrumu?