Sanal Arkadaşlık ???

Belki saçma vs ama sanaldan arkadaş aracığıyla tanışmış olduğum full time konuştuğum bir kız var. Onun da benim de kıskanç tavırlarım var ve sanki sevgiliymişcesine ediliyor muhabbetlerler ''hayatım,bitanem'' vs. Fakat ben böyle olmasını istemiyorum aynı yerde olsak süper bir eş olur ama uzaktan zor. Sevgili gibi konuşup daha sonra üzülmek istemem. Sırf bu sebepten arkadaşça konuşmak istiyorum. Onu kırmadan üzmeden nasıl anlatırım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tavrını soğut yavaş yavaş o mesajı alır 3 gün adıyla hitab et sadece

Kızlar Ne Diyor 12

• bence bişey olmayacagnı anlıysn uzaktan.kesinlikle ona zarar vermeden arkadaslıgına devam et.hem Allah tarafından hemde kendi iyiliğin için çok iyi seyler kazanmıs olursun

• burada yazmayacaksın ,kıza söyle açıkça ümitlendirme,sanalda sadece ...yapılır benim bildiğim

• Saçmalama

• o zaman sen saçmala

• uygun dılle anlat yazışmaya bağlı ilişkiler hoyrat geliyor bana

• Direk söyle kıza.

• bu yazdığın şeyi direk ona yaz

• Mecburen kırgınlık olcak olmuyorsa biran önce söyle fazla ümitlendirme bu daha kötü .

• Dışarda onca insan varken, neden internetten kendinize sevgili bulursunuz hiç anlamam.

• Direk söyle net bir şekilde. Çok üzülmez sonuçta hiç bir şey yaşamadınız.

• söylersin insansa anlar zaten

• arkadasca devam etmen gerektgnı soyle

• Ben arkadaslarıma hayatım bitanem demem asla. Bunu uygun bulmuyorum de.

• Madem olmayacağını biliyodun uzakta diye. O zmn niye başlattın? Hayatımlar bitanemler..

Erkekler Ne Diyor 4

• ben tanışmışlıklarımı sanalda bırakmayı düşünmem yazan bensem gerçektir ne icap ediyorsa yaşarım.. yaşayamayacaksam yazmam

• sanalcı değil kanalcıyım de:D

• karşında ki de insan bunu bil yeter sanal real ayrımı yapmayın kardeşim

• işte bize bu yazdığını biraz kibarını ona yaz

Yükleniyor...