Bir çocuğa ne hediye almalıyım?

4,5 yaşında bir çocuğa sizce ne hediye alınır? siz 4,5 yaşında olsanız ve günümüz şartlarında en beğeneceğiniz şey ne olurdu?bir türlü doğru hediyeyi alamıyorum...

Güncellemeler:
Erkek Çocugu Bu Arada(yazmayı unutmuşum)
Ya bu Arada Acıklama Yapmam Gerekiyor...Çocuğun 4-5 Adet kumandalı Arabası var (otobüsü Bile) Ve Bunlar Gerçekten Çok Kaliteli,Akülü mc quenn Arabasını Daha 1 Yaşındayken Aldım,Adam Gerçek Araba İstiyor Sizce Almalımıyım Herby tarzı ww Kaplumbaga İstiyor Benden,Ama Onu Mutlu Edecek Marjinal Bir Ürün Sizce Varmıdır...Yani Boyama Kitapları ps3 filan Adama Boş Geliyor...
En Bayıldığı Şey ! Havai Fişekler Patlayınca Oglum Bak Senin İçin Patlatıyorum Dıye Sallıyorum Bitiyor Benimki...(evim İstanbulun Çogu Yerini Görüyor) Ama Ne Hediye Alsam Mutlu Ol-mu-yooor...Şimdi Bir Kardeşi Geliyor da ! onun Hediye Getirdiğini Söyleyeceğim O Yüzden Bu Hediye Çok Önemli...Doğum Gününe Gelince ''her Büyük Hediye Alışımda Eve Pastayla Geliyorum Yılda Herhalde 10 Tane Doğum Günü Kutluyoruz...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link link belki bir fikir verebilir... Çocuğun eğilim ve zevkine göre karar verebilirsin... mesela şu: link Daha da olmadı yarış seti alabilirsin... ya da tv'ye takılan oyun konsollarından...

• Çok fazla şımartmışsın kusura bakma... Bişeyleri haketmesine izin vermemişsin. Ona iyilik değil kötülük yapıyorsun. Daha bu yaştaki çocuk hediyeyle mutlu olmuyorsa bunun için acil olarak önlem almalısın. Önlemini şimdi aldın aldın; kardeşi olduktan sonra çok zor ve onu daha kötü yapar... Çocuğun gerçek hayata adım attığı anda duvara çok sert çarpacak...

Kızlar Ne Diyor 11

• Yuhh artık daha ne alabilirsin .. o oyuncakları varsa çocuk eğitim setinin falan yüzüne bakmaz ..Sen boşver en iyisi hediye alma işini :)) Daha basit bir hediye al madem ..

• Uzaktan kumandalı araba al emin ol çok sevinir ... ya da bunlardan biri link

• erkek çocukları uzaktan kumandalı arabaları çok severler link

• Oyuncak araba.

• al bi ben10 oyuncagi.Cilgina donsun.

• İzlediği çizgi film karakterlerindan bişey olabilir. Nasılolsa 10 dk sonra unutucak.Bence dikkat çekici bişey al.

• vazgeçtim zamane çocukları doyumsuz elektronik bebeler hiçbişey alama onunla birşeyle ryap ama doğumgünü için olduğunu anlamasını sağla. Gezme tozma aktivite. Bu daha mantıklı.

• Ne çok basit ne de çok zor olan bir yapboz al. Zihinsel gelişimine yardımcı olursun.

• lego al

• ben10 li, şimşek mcqueenli birşeyler alabilirsin. Piyasada bir sürü oyuncakları mevcut. Olmadı pepe, caillou eğitim setleri var. İlgisine bağlı biraz da hediye seçimi.

• çok güzel kitaplar var çocuklar için.. Olmadı boyama seti alabilirsin.. O yaşta çocuklar çok meraklı böyle şeylere..

• hala almadın mı hediye beeeyeter güncelleme artık

• nıç ı ı almadım!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...