• Sor
  • Bence

Mesajlara cevap vermeyen erkege laf sokmak gerekir mi?

arkadaslar mesaj atıyorum ama cevap vermiyo,yaptığı büyük kabalık hani istemiyorum arama yazma dese tamam ama onuda yapmıyo,kendimi çok kötü hissediyorum 2 haftadır mesaj atmıyorum,off ya deliricemm yardım edin

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• cevap atmamasıda aslında istemiyorum arama demek gibi bişey,yanlış anlama aynı hatayı bende yaptım beni aramayan biri için kendimi heba ettim ama yapma değmez isteseydi zaten arardı,o üstüne düşerdi ilgilenirdi,isteyen adam uğraşır çaba harcar o yüzden hiiiç umrunda olmasın

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 haftadır mesaj atmıyorsun, ohoooooo 2 haftada gelen kutusunu elli kere boşaltmıştır, bişi desen sende atmıyorsun der. Sen bi mesaj at, önce haklılığını güncelle, sonra gene yardımcı olmaya çalışırız.

• Daha ne desin ? Ne bekliyorsun ? Arama gitsin...Dünyada adam kıtlığı yok, kadın kıtlığı yok..Gidene uğurlar olsun..Benimde bir eski arkadaşım var..Evlendi, boşandı..Bir şeyler yaşadı . ..Ara sıra arıyorum, saçma sapan zırvalıyor..Hiç akla gelmedik senaryolar kuruyor..Bana olmadık laflar sayıyor..Duyan 40 yıllık eşim sanacak...Telefonu suratına kapatıp aramıyorum..Nesini arayacağım ? .Canım desem canın çıksın anlıyor...

• ah liselim vah liselim

• istediğini söyle farketmez

• seni istemio işte gayet açık

• Zaten cevap vermeyerek sana gereken mesajı vermiş bence sıkıntı sende.

Kızlar Ne Diyor 15

• Ya güzelim cevap vermemeside aynı anlama gelmiyormu sence ?

• Sevgilinmiydi

• başka kız vardır.

• 2 haftadır hala neden cevap bekliyorsun mesajlarına cevap verecek yeni birini bul

• 2 haftadir sana yazmayan, seni aramayan insandan ne hayir beklersin ki? kusura bakma ama inat bile olsa 2 hafta beklemez sana yazana kadar ve onca mesajlarini cevapsiz birakmaz.. seni takmiyor..okadar takmiyor ki arama yazma demeye bile gerek duymuyor ve bence sen bunu hak etmedin..kendi degerini bil madem o senin degerini bilmiyor..kendini ezdirip kücümsettirmeye gerek yok.

• Yazmamaya devam et..Ve artık takmamaya basla.. zaten susarak gorusmek ıstemedıgını yansıtmıs cocuk

• ya boşver salla gitsin cevap vermeye beni arama demeye bile tenezzül etmiyo baksana daha bunun açıklamasımı varmı kuzum

• seni arayıp sormayan biri için neden bukadar üzülüyosun ki mesajlarını görüyo kesin sende mesajlarını kes birşey yazsa cevap verme kaçan kovalanır misali hiiiç takma noluyo dediğinde "Benim sana nasıl davranmamı istiyorsan sende bana öyle davranacaksın,eşitlik" gibi sözler söylersin ama mesaj atmayan kişi noluyo diyeceğini veya seni soracığını hiç sanmıyorum ama denemesi bedava

• 2 hafta oldu hiçbişey yazmıyorum..hoş o da aramıyo sormuyo:(( ama bilirsiniz erkekler bir gün mutlaka arar diye bilaf vardır tam ben unuttugum anda karsıma cıkarsa mahfolurum..

• karşına çıktığı zaman hiç umursamadan yoluna devam et yada telefonunla uğraş görmemezlikten gel bu hareketin seninde hoşuna gider yenilgiyi kabul etme

• aynı durumdayız!

• yüzsüzlüğe ver işi.komiklik olsun.

• adam açık açık ıstemedıgını bellı edıyor sözlü beyana gerek varmı

• kalibinin adami degilmissin yaz

• unut gitsin

• kontörü yoktur belki.

• Amacın ne diye mesaj at.

• kendiliğinden olsun diyo :SS o ne demekse ,

Yükleniyor...