• Sor
  • Bence

Dır dır mutsuz kadının çığlıdır sözü ne kadar doğru sizce?

Dırdır mutsuz kadının çığlıdır sözü ne kadar doğru sizce?

En İyi Görüş

• Olabilir. Mutsuz olduğu için dırdır yapan kadınlar olabileceği gibi, unutmamak ve kabul etmek gerekir ki; rahat battığı için dırdır yapan kadınlar da mevcuttur :))))

Erkekler Ne Diyor 7

• Dırdır bence mutsuz kadının çığlığı degildir. Tamamen yetiştirilme tarzından kaynaklı saglıksız düsünme tarzının getirdigi şikayet durumudur. Kendi köşeşi dünyasında ne kendi soluk alır ne de adama soluk aldırır dırdırcı kadın.Tam bir bataklık durumu.Yani mutsuz kadının cıglıgı olsa, o kadını mutlu ettiginde o dırdırlar kesilir. ama öyle olmuyor.Hatta hicbir sorunu olmayan kadınların da bir süre sonra yolunda giden ilişkide sorunlar bulma egilimi ve dırdır yapmaya baslaması gibi ornekleri de coktur.Sizinki de bir görüş ama bence hiç dogru degil, sadece mutsuzluk bu dırdırı açıklamıyor.

• Çığlıdır ne demek oluyor bacım?

• nasıl yani anlamadım yazılış bakımından mı soruyorsun yoksa manasınımı ?

• doğrudur katılıyorum bu söze

• doğru bence çünkü kadınları mutlu etmek çok zor o yüzden sürekli dır dır ediyolar.

• dir dir aptal kadının saçmalığıdır ... mutsuzluklarında biraz da kendilerine baksınlar hiç bir durum tek taraflı değildir

• Doğru değildir..Halen daha bir umudu vardır, ve düzelmesi için dırdır ediyordur. Aksine, susuyorsa, gitmesi veya bir zarar vermesi an meselesidir..

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle hep söylerim bir kadın boş yere dır dır yapmazzzzz

• doğrudur mutsuz kadın ne yapsın!

• doğru durduk yere kim tadının kaçmasını ister veya sürekli bir şeylerden yakınır kesinlikle bir kadın dır dır ediyorsa haklıdır bazı kadınlar vardır onlar istisna çok hırslıdır vs. gözü doymaz hiçbirşeyle vs.

• kesinlikle katılıyorum.çünkü dır dır derken basit öylesine konuşmak için konuşma gibi görünsede.kadınlar aslında derdini erkeğe anlatma derdindedir erkeklerde dert dinlemek istemediği için duymamazlıktan gelir ve buna dır dır der.kadın bir çok şeyle boğuşmaktadır ama erkek küçüklüğünden beri kafasına birşey takmamışki gelecekte taksın o daha çok boşvermektedir kadınsa küçüklükten beri baskı altında olduğu için çare aramaktadır ve bu gelceğinede yansır çare aramaya çalışır sorunlara ama bazen sinirlenir bulduğu sonuçlar üzer sinirini bozar neden der beni anlamıyosun der adama ama adam anlamaz tabi çünkü onun her söylediğini sadece dır dır olarak görmektedir.

• Bence alakası yok. Herşeye sahip olan kadınlar bununla yetinemediği için dırdır yapıyo

• yanlış

Yükleniyor...