Kolay elde edilemeyen kız nasıl olur?

Zor kız olmak? artık böle kızlar kalmadı galiba..kolay elde edilemeyen kız nasıl olur? öneriler ihtiyacım var bunu soruyorum diye de beni yanlış tanımayın.. sadece merak ediyorum..

Güncellemeler:
yada size göre zor kız nasıl olur böyle soriyim bari:) beyler
MESELA bi çocuk var: ben zor kızla çıkmak isterim.. kolay elde edilen değil... bu nedemk ne düşünerek yazmış ve böyle bi erkeğe nasıl davranmalı peki?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çocukken bi yazda en fazla 2 ya da 3 kere magnum dondurma yerdim ulaşmak zordu para biriktirirdim ve bana çok lezzetli gelirdi sonraları daha çok param oldu istediğim zaman alabildim tadı sıradanlaşmıştı şimdi ise canım bile istemiyor bazı şeyler ayağa düştümü değeri kalmıyor. zor kadın mı olmak istiyorsun hayatını elaleme tv şovlarına yada kankan melise göre değil kendi ahlaki değerlerine göre yaşa sorunsuz evliliği mutlu yuvası olan kadınlara akıl sor aptal kız grubu cadı kızlara değil babam gibi şerefli bi erkek arıyorum onun için annem gibi namuslu olmalıyım de o aramadan arama bekleme beklet sen kaç o kovalasın ama bokunu çıkartma alçakgönüllü ol arayamadığın beklettiğin için özür dile tam bi hanımefendi ol öyle trip naz olaylarını abartıp nefret kazanma intikamı acı olur sonra adamın ama bunu yapabilmek için yalnız kalmayı göze almış tek başına ayakta durabilen kaybetmeyi göze alan bi birey olman lazım. niyeti ciddi olmayan erkek zaten fazla dayanmaz kolayını bulmaya gider.

• haklıısın benim hoşlandığım kişi çok popüler ark.ortamında her yerde..ve böle bi kız istiyo ama diğer kızlarla görüşmekten geri de kalmıo.sence böle birine nasıl davranmalı

• Öncekileri Göster
    • ben ne yapmalıyım diorum..nası davranmalıyım..

• çok güzel bi yazışma olmuş,ancak soran arkadşım son sorunun cvbı umarım glir,bnde de bnzer bi durum var:Dbu kadar güzel yorum yapan arkadaşım cvbnı da alsak mutl oluruz sağol:D

Erkekler Ne Diyor 10

• vermeyen kız zor kızdır.D

• vermeyen kız olmaz hepsi vericek potansiylele sahip :D

• Öncekileri Göster
    • niye vermicekkki kız onunda istegi ve arzusu var simdi :D dogru yaklasırsam her turlu gider bakireler bile razı oluyo artık onemseyen kalmadı :) onemseyen yerde zaten isim olmaz izmir gibi yerde dogup buyudum buralarda boyle onemseyenide var onlara bulsamıyom zaten bulsınca yapısıyolar hep ararlar ilk aldıgı tat ben olnca aynısı tekrar isterlerse zor :) ben korkarım baglanırlar diye :D

• bende izmirdeyim ama hic bir zaman kimseye kendimi kullandirmadim darkmen kardes... zaten böyle insani ya aseksüel yapiyorsunuz yada kasinti o lakabi bana takmak isteyen varsa dünyanin en aseksüeli ve kasintisi olmaya raziyim! herkesi tanistigin düsükler ile karistirma. arzu ayri bir konu nefsine hakim olmak ayri. sen kendi mezhepin genis diye herkesi kendin gibi bilme istersen... korkarmis baglanirlar diye dünyada bir sen varsin bilmemnesi olan sanki

• ben de zor kız seviyorum

• bananee

• sorunlu

• "Bana göre" zor kadın, ortalamanın çok üstünde bir zekaya, genel kültüre, espiri anlayışına, moda anlayışına sahip kadındır. Hemcinslerini fersah fersah katlamıştır. Zekasını bakışlarıyla hissettirir.Aradığı standartları vardır. Kendine denk birilerini ister. Her önüne gelenle sevgili olmaz. Ağır abladır.Ha; kendini zor kadın zanneden kezbanlar var mı? Olmaz mı; bir ton var hem de. Ama onların havasını söndürmek çok kolay.

• @Güncelleme: Peşinden koşturan, çile çektiren, emek isteyen kezban tipinden bahsetmiş o. Benim anlattığım zor kadın profili değil.

• Öncekileri Göster
    • hımm güzel...ama espri anlayışım yoktur pek :(

• Karşındakinin anlattığı zeka pırıltılı komik esprilere gülmez misin? Ya da hiç espri yapmaz mısın?

• zor kız yoktur az votka vardır filan, şimdi kızlar ilk başlarda zor kızı oynar ama bakarsın zor olunca talep azalmaya başlar (erkek 1 kovalar 2 kovalar sonra zaman kaybı olduğunu anlar bırakıp kaçar) sorna beklentilerde biraz daha düşüş başlar (bu en kritik andır bu an buldu buldu bulamadı) en son evde kalma çizgisine gelince nefes alması yeticek beklentiye ulaşılır.

• elinde varsa bi tane yolla bakayım zormu kolaymı :) ama guzel olucak tipsiz ise isterse imkansız olsun ama sansı yok :D

• Fazla naz Aşık usandırır. Zor olacagım diye anlamsız kaprislerle kendınden soğutursun seveni.

• zor kız demek bence elde etmekten cok, hareketleriyle tavırlarıyla kendinden emin olan karşısındaki erkeği yönlendirebilen kızdır

• Başınız göğe erecek zor kız olunca. Aferin.

• :)

• Öyle erkeği odunla dövmeli.

• Demi sonra çok düşünüyorlar düşünüyorlar bi yıl bulamıyorlar... uğraştırmayalım bunları kolayu olunmalı yazık gunah :)

• çok iyi olur uzun süreli düşünülebilir

• bkz. yok böyle bişii

Kızlar Ne Diyor 13

• ya bazi erkeklerin yazdiklarini anlamiyorum acikcasi... mesela darkmen veren kizlarla takiliyor ama asil amaci herkesi elde edebilme gibime... versen o... olursun vermesen kasinti yapiyorsunuz... zor kiz derken ahlakli, kültürlü, seviyeli ve egitimli biridir benim icin.

• fazla kasma bence

• kesinlikle kalmadı.artık hafif kızlar o kadar çoğaldı ki erkekler onlarla uğraşmaktan diğer kızların farkına varmıyor :)

• bence zor kız olunmaz doğulur .. saçma bir söz ama gerçek

• :) erkek delisi olmaktan iyidir

• bence de kesinlikle iyidir

• +1 bi tane bile denk gelmedi hemen kanıyo bu kızlar :D

• benim gibi olur :p ya o değilde şimdi şöyle bişey.. zorluk ya da kolaylık karşıdaki insanı ne kadar isteyip istememene bağlı bence.. az istiyosan emin değilsen genelde atlatırsın bahaneler üretirsin buda seni zor yapar. ama çok istiyosan bi şekilde kendini tutamaz sende istersn zaten.

• bütün kızlar begendiği erkeğin iki çift güzel lafına kanar. begenmedigine zordur.

• Bir kere terkedildiysen; hediyelerde alınsa, güzel sevgi sözcükleri de söylense; boş. Zor kadınsın demektir. En azından benim için öyle. Terkedilmek koyar, hele ki sevdiğin biri tarafından. İhanet ve yalan da cabası.

• doğru:)

• Dişi terminatörlüğe başladım, kızlar adınaa :)

• kalmadı ben çok kolay kızım

• oyle deme her kız oyle zaten defol git diyen akıllısına raslamadım :D

• bence kız beğenmediğine zordur hele bi aşka düşsün zorluk kalıyor mu ?

• evet.galiba...ama bende şöyle bişey oluyo sevdiğimede yüz vermiorum..sevmomuş gibi davranıorum çok tuhaf..

• biriyle birlikte olmak icin 3 yil beklettim bir digeri ile olmak icin 7 yil beklettim bir digeri ile 8 yil birlikteydim hepsi zor oldugumu dusunuyor erkek olup bana bakabilseydim zor olmadigimi farkederdim

• ya iyi hosda cabuk elde edilmeeyn kiz ama cok asirida iyi deyil ya onda haatinda cok sixici olur

• yazmayı öğren abla=)

• Öncekileri Göster
    • isin olmasın derken ismi attım?

• ya anlamadim bir sey :)ne isim ne atmak

• Anlayamadığın kadın zor kadındır .

• kezban gibi olur.

Yükleniyor...