Kolay elde edilemeyen kız nasıl olur?

Zor kız olmak? artık böle kızlar kalmadı galiba.. kolay elde edilemeyen kız nasıl olur? öneriler ihtiyacım var bunu soruyorum diye de beni yanlış... Daha Fazla

Güncellemeler:
yada size göre zor kız nasıl olur böyle soriyim bari:) beyler
MESELA bi çocuk var: ben zor kızla çıkmak isterim.. kolay elde edilen değil... bu nedemk ne düşünerek yazmış ve böyle bi erkeğe nasıl davranmalı peki?

En İyi Görüş

• çocukken bi yazda en fazla 2 ya da 3 kere magnum dondurma yerdim ulaşmak zordu para biriktirirdim ve bana çok lezzetli gelirdi sonraları daha çok param oldu istediğim zaman alabildim tadı sıradanlaşmıştı şimdi ise canım bile istemiyor bazı şeyler ayağa düştümü değeri kalmıyor. zor kadın mı olmak istiyorsun hayatını elaleme tv şovlarına yada kankan melise göre değil kendi ahlaki değerlerine göre yaşa sorunsuz evliliği mutlu yuvası olan kadınlara akıl sor aptal kız grubu cadı kızlara değil babam gibi şerefli bi erkek arıyorum onun için annem gibi namuslu olmalıyım de o aramadan arama bekleme beklet sen kaç o kovalasın ama bokunu çıkartma alçakgönüllü ol arayamadığın beklettiğin için özür dile tam bi hanımefendi ol öyle trip naz olaylarını abartıp nefret kazanma intikamı acı olur sonra adamın ama bunu yapabilmek için yalnız kalmayı göze almış tek başına ayakta durabilen kaybetmeyi göze alan bi birey olman lazım. niyeti ciddi olmayan erkek zaten fazla dayanmaz kolayını bulmaya gider.

• haklıısın benim hoşlandığım kişi çok popüler ark.ortamında her yerde..ve böle bi kız istiyo ama diğer kızlarla görüşmekten geri de kalmıo.sence böle birine nasıl davranmalı

• Öncekileri Göster
    • ben ne yapmalıyım diorum..nası davranmalıyım..

• çok güzel bi yazışma olmuş,ancak soran arkadşım son sorunun cvbı umarım glir,bnde de bnzer bi durum var:Dbu kadar güzel yorum yapan arkadaşım cvbnı da alsak mutl oluruz sağol:D