Kızlar, neden karaktersiz olur?

Gizli Üye
Parası olmayan erkeği adam yerine koymazlar.

Efendi erkekler dururken serserileri tercih edip sonra kazığı yiyince de 'bütün erkekler aynı'
diye ağlayıp zırlarlar.

İşlerine gelince kadın erkek eşit diye bas bas bağırırlar. İşlerine gelmeyince de erkek dediğin
güçlü olmalı beni korumalı sahip çıkmalı derler. (Siz aciz varlıklar mısınız? Kendinizi savuna
mıyor musunuz? Erkeğe muhtaçsanız o zaman kadın erkek eşit demeyeceksiniz.)

En yakın arkadaşlarının bile yüzüne gülüp arkasından konuşurlar.

Bütün hemcinslerine karşı kıskançlık beslerler ve ortamda en güzel olma gibi bir kaprisleri
vardır bu da ne kadar egoist olduklarının ispatıdır.

Bir erkek kriterlerini söylediğinde 'kadınları belli kalıplara sokmayın' diye delirirler. Ama
işlerine gelince kendileri erkek dediğin şöyle olur böyle olur diye erkeği 1001 türlü kalıplara
sokrarlar.

150 boylarına bakmadan 190 boyunda erkek isterler.

''Kadında kas kötü duruyor'' bahanesine sığınarak spor yapmayıp götü göbeği salarlar ama
erkeklerinin kaslı olmasını fit olmasını beklerler.

Erkeklerinin kültürlü, kariyerli ve zengin olmasını isterler. Ancak kendileri bu özelliklere
sahip olma konusunda hiç çaba harcamazlar. Sanki erkekler cahil işsiz ve fakirlerden hoşlanıyormuş
gibi bir algıya sahiptirler. Bu yüzden bütün gün evde oturup zengin koca beklerler.

Kızlar, neden karaktersiz olur?