• Sor
  • Bence

Başak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Özellikle başak erkeklerine soruyorum... :) Birde başak erkekleri sevgilerini nasıl belli ederler?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• çok zor bir kadını beğenmek bizim için çook mükemmel olacaksın her yönünle bir başağı bayan arkadası mükemmel bir insandır :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yaw bu işler burçlara göre nasıl oluyor allahım ben anlamıyorm okadar başak burcu olan adam var hepsinin genetiği aynı olcak die bir şey yok ki neden burca göre ayarlıyosun bunu:)

• ama bu adam cidden bütün özelliklerine uyuyor yoksa bende fazla takmam :D

• Sevdikleri kızın yanında osururlar.,Ben tipik bir başak erkeğiyim, birini seviyosam onun bu sevgimi anlayamaması bilmemesi mümkün değil,uzak dur bence o erkeklerden.bencil ve gösteriş meraklıları.yani böyle süslü kokos kıyafetlerine cok dikkat eden bişey olmalısın işte, Bak gördün mü benim dediğim çıktı:D çıkmasaydı eğer diğer yorum yapanların hepsı aynı şeyi söylerdi. hepsi birbirinden farklı şeyler söyluyr:D

• Güvenilir, tatlı, beyaz tenli

• Ben tipik bir başak erkeğiyim, birini seviyosam onun bu sevgimi anlayamaması bilmemesi mümkün değil.. Anlamak için bir çaba sarf etmene gerek kalmaz bence.

• Evet mesela onu bana bakarken yakalıyorum ama ne için baktığını bilmiyorum...

• Bence o anlaman için elinden geleni yapıyor, bakıyor diyorsun hala anlamıyorsun.. sende bir sorun var

• Sevdikleri kızın yanında osururlar.

• Allahım

• Efendim canım.

Kızlar Ne Diyor 3

• takıntılı titiz fazla ince düşünceli

• bende başak burcuyum başak erkekleri gerçekten seviyorsa en mükemmelini bulmuş demektir ve sana göklerde bir aşk yaşatır herşeyi ince düşünmelisin onu etkilemek için yazdığın konuştuğun herşeyi iyice inceler ve çok takıntılıdır zor ama çok sinirlenir o anki haline sabredebilirsen senden özür bile diler ama dediğim gibi çok ince düşünmelisin

• uzak dur bence o erkeklerden.bencil ve gösteriş meraklıları.yani böyle süslü kokos kıyafetlerine cok dikkat eden bişey olmalısın işte

Yükleniyor...