Şerefsiz insanlara nasıl katlanabiliyorsunuz?

gerçekten katil olmamak için nasıl katlanıyorsunuz bunu bir sırrı varmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nasıl katlanıyorum bende anlamıyorum harbiden şahsen bir tanesi sevgilim oluyo onun kadar şerefsiz biri yok ama gönül bu biliyosun hiç ota konmaz benimkide ota konmadı. sabrımı zorluyo adam sabrımın son demlerindeyim sonu intihar galiba

Erkekler Ne Diyor 45

• kimin şerefsiz olup olmadığını Allah'tan başka kimse kolay kolay bilemez...Herkes birbirine aynı yakıştırmayı yapıyor peki kim bu şerefsiz ?

• bu dünyada herşey biter şerefsiz bitmez bu yani heryerde var

• katlanmıyorum çevremde yok öyle çevrede yaşamadım hiç

• katlanmak zorunda değilimki

• her birinin 1000 kişilik koruması ve polis ordusu var sıkıyorsa katlanma

• katlanma katlanma zorundaysanda yapacak birşey yok görmezlikten gel.

• işim olmaz şerefsiz insanlarla olursada görmemezlikten gelirim...

• Sana sirrini anlatayim.bi insan bir serefsizlik yapti sana diyelim sende gittin kafasina biseyle vurdun.adam veya kz oldu gitti.seninde on numara bir yasamin var.bunu o serefsiz icin bozmaya degermi ?sevdigin insanlari terkedip hapislerde curuyup gelecegini tehlikeye atmaya degermi ?

• bir şerefsiz yüzünden boşuna yatılmaz diyoruz içimize atıyoruz

• Alıstık artık etrafımıza baktığımızda okadar cok varkı onlara sabretmek ıcın ozel bısey yapmamıza gerek kalmıyor bile:)

• Bakmazsan Görmezsin,Dinlemezsen duymazsın, Hayatına hiçbir şekilde sokmazsan o tür insanlara katlanmazsın,Farzedelim arada kaynadı hayatına girmiş bulundu,Yakınındaki insanlar için bir sınaman olmalı Bugün şerefli bildiğin yarın şerefsizce bir iş yapabilir,Bu yüzden Seçici olmak her zaman en iyisidir :) (Tabi birazcık yalnız kalmak gibi bir yanetkisi yok değil)

• Edebimi takınarak

• Allah a sığınıyorum, ailem olduğu için hallerine şükretsinler, kaybedecek bir şey olmasa katil olurdum ...

• aklımdan geçenleri yüzlerine söyleyerek katlanıyorum :)

• o şerefsiz arkadaşın karşısına geçip hiçbir şey demeden gülmeni tavsiye ederim deliriyor o zaman bu tip insanlar . öldürme duygun hafif yatışır o halini görünce

• sonu gelmez bu yollarda acilarla doluyum ben arkadasher sarkida hüzünlenen ben o hasrettin ben o gurbettin ben o topragin ogluyum arkadas yikilmadim ayaktayim dertlerimle bas basayim zalimlere kötülere vede serrefsizlere yenilmedimburadayimMahsun Kırmızıgül söylemiş nasıl başa çıktığını

• Bu dünyada herşey bizler için derdi veren dermanınıda verir.

• Katlanmıyorum, arama gerekli mesafeyi koyarak uzak duruyorum.

• yok malesefuzak durmak tek çare

• öfke kontrolu ve sabırı bılırsen katlanabılırsın ...

• çalıştığım şirkette öyle yavşak çok.çözümün ise tavrımı koydum.uzak duruyorum

• kim katlanabildiğimizi söyledi ki ne yaşadın anlat hele :D

• Katlanmıyoruz. İlişkini kes ve bir daha konuşma.

• o insanı direkt hayatından çıkarıyorsun. bundan sonra ona yokmuş gibi davranıyorsun.

• Dişini sıkıyorsun sabır allahım sabır diyorsun

• oyle insanlardan sedece elimden geldigince uzak durmaya calisiyorum))

• 2 tutam kantaron otunu alıp birazcık ıhlamurla kaynatıyosun :D:D:DNe olacak.. Takmayacaksın. İnsanların iyisi olduğu gibi kötüsü de var.. Kötülerini görüp uzak duracaksn. olay bu.

• neye kızdınız bu kadar ne olduki

• Daha yeni böyle birisiyle muhattap oldum. Arkadaşım diye geçinir bir tek işi düştüğünde arar sorar. Bende ne istiyorsa son kez sesimi çıkarmadan yaptım ve an itibariyle kendisiyle ilişkime mesafeyi koyuyorum.

• Sessiz olmak iyidirALLAH havale ediyorumKöpekler havlayabilir... anneannemin bir lafı var Hoşt öylese :)

• aynından yap ona

• bir çin atasözü aklıma geldi diyorki : tanrım bana bir sandalyenin sabrını verki tüm g*tlere ragmen ayakta durabileyim diye :D güzel bir söz katlan ma o serefgsizlere hayatından çıkar mutlu ol :D

• muhattap olmuyorum en azından uzak duruyorum öyle insanlardan

• Katlanmam niye katlanayım

• katlanmıyorum. ulaşabiliyosam basıyom küfrü :D

• dövüyorum..

• ahmaklara verilecek engüzel cevap sukuttur oralı olmamaktır

• görmezden geliyorum, yoklarmış gibi davranıyorum, hatta bir tanesi geçen yolda çarptı bişey olmamış gibi gittim. ayar oluyorlar bu durumlara benim hoşuma gidiyor tabi :))

• O kişilerle muhattap olmayarak ve onları yoksayarak yaşamak en tesirli olanı:)

• Şerefsizliğine neden olan şeyleri bulup düzeltmeye çalışıyorum onu yeniden topluma kazandırmak istiyorum

• Niye katlanayımki?

• Öyle insanları hayatımdan çıkartıyorum.

• Sevmediğin insanlarla iletişim kurmazsan hiç bir sorunun kalmaz.

• İçimden La havle vela kuvvete illa billahil aliyil azim diyerek.

• Elinden geldiğince muhatap olmamak

Kızlar Ne Diyor 25

• adamı zorla katil yaptırır hapse attırır BAZI insanlar..formül uzak dur bulaşma istediği kadar konuşsun... bir laf vardır: Edepli edebinden susar;Edepsiz susturdum zanneder

• Çoğunlukla sessiz kalıyorum, sessizlik en büyük cevaptır zaten değil mi ? :) Ama sessizliğin de bir sınırı var benim için...

• Onlara o sözün sahibi olduğunu her gün dolaylı yollardan anlatarak onlara bunu hatırlatıyorum.Anlıyorlar emin ol bundan ama huylu huyundan vaç gezmez bilirsiniz.Tek çözüm ölümdür.İyi ki ölüm var iyiki öluyoruz.Tüm hayatta yapmış oldukları serefsizliklerini ancak kara toprak kabul ediyor ve siliyor.

• umursama salla onların seviyesine düşme

• görmezden gelmeyi deneyebilirsin

• Onları umursamıyormuş gibi davranıyorum. Çıldırıyorlar.

• muhattap olmayacaksın ama eğer olmak zorundaysan tavrını koy bir süre sonra o da sana karşı ciddi olacaktır

• Onları ışık hızıyla hayatımdan çıkartıyorum ve onları kaale almıyorum.

• var tabi Görmezden geliyorsun.. Cünkü hep söyle düsün BEN ÖZELIM BEN SEVIYELI KARAKTERLI bir INSANIM asla ve asla onun seviyesine düsüemem gül gec. Birak oda sinirden catlasin serefsizligile kalsin

• genelde pek katlanamıyorum dibimde var bir tane şerefsiz ailemle olan bağlarını kopartmaya çalışıyorum az kaldı :)

• Gülüp geçiyorum ve onlardan ne kadar üstün olduğumu düşünüp mutluluğumu bine katlıyorummmmmmm <3

• serefsiz derken ?

• Allahin verdigi bir sabir

• katlanamiyoruz bu yuzden bu kadar yalniziz:(

• Allah'a havale et en güzeli zaten Allah hiçbir insana yaşattığının aynısını yaşatmadan canını almazmış ayetler bile var en büyük intikam affetmektir zaten

• Umursama salla

• aslında direk imha etmek lazım öyle değil mi .sakin ol ne yapacaksan daha sonra sakinken yap

• Şerefsiz kim!:Do önemli

• bu sitede gizlenip laf atan çok şerefsiz o.ç var

• Ya sabir diye diye sabir tasi oldum

• Yakınlarında durmamaya çalışıyorum.

• Katlanmıyorum, umrumda değiller.

• git gez dolaş hehe de ya da ağlayıp sinirini boşalt

• umursamayarak

• Katlanamıyorum

Yükleniyor...