Konuşurken sakalıyla oynayan erkek?

Karşısındaki kızla konuşurken sakalıyla sürekli oynayan erkek bunu istemdışı yapıyorsa ne anlama gelir? Daha doğrusu bi anlamı var mıdır? Bunu kendim için değil başkası için soruyorum. Dikatimi çekti de rahatsız olmamı gerektiren bi durum var mı acaba?

Güncellemeler:
Cevap veren herkese teşekkürler :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet seni yatağa atmayı düşünüyodur :D şaka şaka :D sakalı kaşınıyodur veya heyecan yapıyodur o yüzden olabilir :)

• hahah :D

• Ya böyle hızlı hızlı sürekli elle ovuşturunca dedim bismillah noluyoruz :D

• haşur huşur sakalını mı kaşıyodu :D:D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• Kaşıntı yapmıştır bir anlam çıkarmamak gerek. Ama bunu devamlı yapıyorsa insan gıcık olur.

• nesiyle oynasa mutlu olunur, sakal en normali olurdu

• umarım cevaplar içini rahatlatmıştır :))

• umarım rüyanda sakallı arkadaşı görürsün :))
      iyi geceler...

• Evet gidip bi güzel uyuyabiliceğime göre rahatlattı demektir tekrardan teşekkürler :))

• Sakalla oynama olayı bende de var.Arkadaşın gibi hızlı hızlı değil ama :)Ve kendi adıma konuşacak olursam hoşlanmayla ilgisi yok ;)Daha çok karşı tarafı ciddi bi şekilde dinliyorsam veya tam aksine hiç umursamıyor ve sıkıldıysam oluyor bu durum.

• İçim rahat uyuyabiliceksem sayenizde olucak bu siteyi seviyorum, teşekkürler :))

• Ben bazen çalışırken de istem dışı sakalımla oynarken buluyorum kendimi, insan özellikle düşünürken sakal, bıyık, kıl, tüy ne bulursa kıvırıyor da kıvırıyor. Her hareketin altında bir anlam aramayın bence.

• Teşekkür ederim bu yorumlarınız içime su serpiyor resmen :))))

• sürekli oynaması garip

• çekingendir eliyle bişey dokunmassa gözlerine bakamaz başını başka yöne çevirir bu çekinden insanların genel özelliklerindendir utangaçlık kısacası :D

• :D

• Bu da olabilir ay kökünü kazıcaksın o sakalların bak bakalım neresini kaşıyo bidaha :D

• Bıyıkla oynamanın ne anlama geldiğini eski Türk filmlerinden biliyorum. ama :Dsakal ile oynamanın bana göre hiçbir anlamı yok ,arada bende yaparım.

• Yok hacı fotoğrafları karıştırmışsın. :D Benim sakal-bıyık yapısı ve uzunluları bu şekil.
      link

• onların nesi yakışıklılık katıyor la? hacdan mı geliyon, dağdan mı indin? peşmerge gibi, kurt adam sanki, gel ben götürecem seni berbere. bu arada buldum seni link

• Yok sakallarım yakışıklılığıma yakışıklılık katıyor . Daha bir s- oluyorum.

• Öncekileri Göster
  • bunu ben çok yaparım istem dışı bir hareket bir anlamı yok bana göre, dışarıdan gerçekten bir anlam ima ediyormuş gibi duruyormu?

• odaklanma kısmı fena o zaman bana eyvahlar olsun :D

• sonuç: tanıyan herkes alışmış :D birşey düşünüyor yada odaklanıyormuş gibi gösteriyormuş, fena değilmiş o zaman devam ediyim oynamaya :)

• Tamam hadi bakalım :)))))))

• Öncekileri Göster
  • hmm şöyle de olabilir benim yorumum tabi ki ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama; bence karşısındakiini beğenmeyen kendini çok seven karşısındakine üstünlüğüne gösteren doğaçlama bi hareket olabilir,

• anlıyorum.

• Aslan burcu. Hoş bu egomanyaklığı yüzünden hoşlantım da kalmadı ya pek yinede merak ediyorum tabi bi ilgisi var mı karşı tarafa diye.

• muhteşem yüzyıl seyrediyorsa ondan da olabilir,

• Öncekileri Göster
  • Hmm.. bazen sakalımla oynadığımı fark ettim. Bunun kesinlikle bilinçaltında bir anlamı olmalı ama ne olduğuna dair hiçbir fikrim yok. Şu bir gerçek ki beden dili, o an bilinçli bilinçsiz herşeyi dışarı vuruyor. Özel bir anlamı olduğuna dair birşeyler okumuşsam da aklıma gelmiyor.

• evet bende ilişkilendiremedim sözlüklerde falan aradım bi tek kötü sözlükte okudum orda duymak istemediğim bu yorumdan gördüm hoşlantı heycan gibisinden bide dedim burdaki bilenlere bi sorıyım :)

• sonra rahatlık ifadesi de olabilir.. ilgi çekme ifadesi de olabilir(gerçi bu kur davranışı olarak saçla oynamak ama belki sakal da oluyordur).. kesin birşeyle ilişkilendiremiyorum ki

• valla stres, heyecan, alışkanlık, yani bağlantısız birçok şeyle ilgili olabilir ki.. :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• Takinti gibi bir seydir, takma.

• benim sevdiğim adam vardı. bana her baktığında elini saçına atardı. bunların anlamları oluyormuş evet ben de araştırmıştım

• bende araştırdım ama pek bişey bulamadım google da falan bide işte burda sorıyım dedim belki bişeyler çıkarırım diye..

• Hiç bir anlamı yok.Dediğin gibi istemdışı yapıyor.

• tiklidir.

• Pipisiyle oynasa sapık derdik ama biz.

• Utangaçlık veyahut çekingenlik anlamına gelir. Korkmayın, zararsız.

• Küzoğlu bi bende utanma duygusunu kaybediyo heralde, nalet adam.

Yükleniyor...