• Sor
  • Bence

Bir erkekten nasıl intikam alınır?

çıktığım çocuk vardı yakışıklıydı kuul giyiniodu tipi iyidi murat bozu anımsatıyodu iki üç görüşmemizde kapıldım çocuğa (28) yaşında benim yaşım (18)... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• Ortada bir şey yok ki niye intikam alacaksın. Kendini beğenmiş biriyse yüz verme, kaideye bu onu şüpheye düşürür elbet. İntikam için uğraşmana gerek yok.

• intikam soğun yenilince lezzetli bir Aştır Onun en gücsüz halini yakalaman lazım cok yanlız oldğu zaman kotu iken yani onun en yakın arkadasıyla flört edersen bir tekmede sen vurmus olursun o zaten yıkılmıs durumda bide seni en yakın arkadasıyla el ele görse ;) fatalty olur resmen :D

• intikam soguk yenen bır yemektır haberın olsun bu da ne anlama gelıyorsa :)

• İntikam almak ondan hala çok hoşlandığını gösteriyor. Almak istediğin intikam tuzağına kendin düşersin.

• bence intikam almayı filan aklından çıkart.Bahsettiğin kişi senden 10 yaş daha büyük yani senden daha tecrübeli bu hayatta.Seni sulu götürür susuz getirir.

• Bence kurtulduğuna bayram etmelisin. İntikam sana zarar verir. Bir de kafana vur arkadaş seçerken tipine değil içine bak... Manavdan karpuz mu alıyorsun.

• ne gibi bir intakımdan bahsediyoruz. yani ne yaparsan yap ona karşı beslediğin öfke,kin vs. geçmiyecekdir o yüzden sana tavsiyem intikam duygundan kurtulmaya çalışmandır.''dünyadaki en büyük savaş nefsinle verdiğin savaşdır.''

• abin varsa abine söyle bana sarktı de sonra bunu biyere çağır abinde bir kaç arkadaşıyla oraya gelsin ağzını burnunu kırsınlar

• İrtibatını kesip hiç yüz vermemek , seni cinsel obje olarak gören birine karşı verilecek güzel bir intikam olmuş oluyor zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

• 28 yaşına gelince o 38olacak yaşlı yani:Den güzel intikam işte o zaman olur

• ne cok sey biiliyosn öyle :D kadınlar hep genc kalıyo deme :D haklısın ajda pekkandan biliyorz :D

Yükleniyor...