Kadınlar değer verdikleri erkeklere trip atarlar, gerçekten böyle mi?

Evet sevgili kızlar bu ne kadar doğru ?Kadınlar değer verdikleri erkeklere trip atarlar ve erkekler bunu hâlâ anlayamadı gitti ? Bu gerçekten böylemi sevgili kızlar

Güncellemeler:
çok pis trip atarım çekilmezzzzzzzzzzzzzzz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :)ama hala odunbebeğimbi icraat yok:))

• yok bebeğim biz odun değiliz:))
      kırılgan birer çiçeğiz
      benmde tripim hiç çekilmez:))

• bende odunum efsunum :)

Erkekler Ne Diyor 12

• trip atmak aslından makina ile ilgilidir, mesela bir pompa boş çalışırsa devir sayısı artacaktır (kanatçıklar karşı basınç görmediğinden dolayı), bu durumda trip atan kızlar kendilerine bir çeşit makina bir çeşit motor muamelesi yapıyor demektir. (teknik olarak- başka anlama çekilmesin)

• Seni sevmiuorum diyen kız sabah akşam trip atıyorsa ne yapacaz :D

• hiç iplemem trip yapılınca kendi yaptığıyla kalır

• Apdal sevdiği postu yerden yere vururmuş !

• Trip(ki hiç sevmem bu kelimeyi) atanı kurşunlamalı.

• Beni tavlamak kolay mı sandınız yoksa :)))

• türk kızları çok tirip atıyo o yüzden ellerinden erkeler uçup gidiyo tutamıyolar hiç bi erkek kız trip ine fazla dayanamaz bunu anlayamadılar daha

• kız trip atar erkekte havlu atar :))

• bana trip atılınca deli oluom bana atmayın .d

• trip bünyeye zarar

• sonunda anladık

• deger verdikleri degil de, turkiyedeki bayanlar, hoslandiklari an tribe basliyor... tribi yemeyip de asilmasina engel olundukca daha da cozutuyorlar bu konuda ve en sonunda o gazla anlatip kendilerini kovdurtabiliyorlar. lutfen trip atmayin!

• :D

• aman tanrim! kac kac kac tripci var

Kızlar Ne Diyor 12

• beri yandan da trip atmayan herşeye tamam diyen kızdan hyr gelmez.karaktersizdir,kolaydır

• :S ben de çok sevdim ama neredeyse hiç trip atmadım. Attıysam da çok kıskandırdığı içindir ki kolay kıskanmam ancak eski sevgilisiyle konusmussa triplerden trip beğenir.

• doğruluk payı var insan dğer verdiği insana kızar.

• trip atmam, atanı sevmem.

• Trip demeyelimde alındığında tek kelimenle bile anlayabiliyor ..lar :))

• Doğrudur.

• Trip atsan da anlamaz atmasan da... Anlamak işine gelmeye görsün...

• tiribal enfeksiyon seni :)doğrudur herkese trip atılmaz triplerimiz değerlidir

• aynen öyleeeeeeee :)

• bilemedim ben şimdi bunu.. trip atarım bazen ama ne yeri ne de zamanı olur.. erkekler anlamaz zaten.. ama tribin de anlaşılacak bi tarafı yok.. ben keyfimden ya da keyifsizliğimden yapıyorum.. adam uzaklaşsın gitsin kaçsın diye genelde..

• hmm ben kartları açık oynayanlardanım sanırım öyle bi durumum yok bence yanlış

• aynen öyle değer verdiğim kişiye trip atarım sadece, ama değer verdiğim kişi dahi olsa bana trip atılmasına dayanamam ifrit olurum...

• Aynen öyle zaten insan değer vermediğini tınlamazki:)))

Yükleniyor...