Evde tek başına neler yapılabilir?

bu ara isim yok hep evdeyim dışarı çıkasım da yok tek başıma neler yapabilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende aynı durumdayım.. az önce yorum yazmışsın bana.. ama bu kadar ciddi olduğunu anlayamadım.. valla şunu söyleyim duvarlar üstüne üstüne geliyordur, nefes almakta zorlanıyorsundur evdeyken bu koşullar altında ne yaparsan yap sıkıntısı geçmez insanın.. çünkü üzerinde yalnızlık duygusu vardır insan kendinden kaçmak ister.. tek başına gezmeye gidersin yine kendinden kaçmaya çalışırsın, gezmek çare değil, evde durmak çare değil, kitap okumak çare değil, tv izlemek nete girmek çare değil... herkes konuşuyor şunu yap bunu yap diye öyle kolay değil malesef söylendiği kadar.. imkansız olan şeyler vardır şu anda koşullar gereği imkansız olan çok şey.. umarım herşey gönlünce olur.

• tesekurler umarım olurrr

Kızlar Ne Diyor 7

• Kafanı dinlersin oh miss...

• Müzik dinle ya da film izle

• her gun 2 fılm ızlıyorum ızlemedıgım fılm kalmadı :P

• Gezersin... hep evde durulmazki. Sonra evdeyken de nette olursun. Kitap okursun tv izlersin siteye bakarsın...

• gezmekten sıkıldım daha baska bısey lazımmm

• Bir kitap yaz, herkese okadar vakit nasip olmaz.

• hehe guzel fıkırrr denemek lazımm

• Genellikle evde tek olan birisi olarakkk tv aç izle izle izle.Nete takıl.. Müzik dinle ya da biseyler karala.Kitap okuyabilirsn. Tek basına sadece

• hepsını denedımmm

• Film izle yemek yap vs.

• duvarlar üstüne üstüne geliyordur şimdi. ne desek boş. ama tavsiyem şu: dışarı çıkıp gezmek istemesen bile dışarı çık. temiz hava her zaman iyi gelir...

• Evet evde yaşayanın halinden anlıyorsunuz hocam... Sizce gerçekten işe yarar mı bu yöntem?

• Öncekileri Göster
    • Deniyeceğim teşekkürler.

• sende mi depresyondasın yüce sezar?

Erkekler Ne Diyor 7

• al benden de bi o kadar...net güzel idare ediyor şu an

• bu aralar bende hep evdeyim sıkıcı hep evde durma çık dolaş arada..cafeye,sinemaya... falan git

• müzik dinle sakın kafayla on numara oluyor

• dizi mecburen

• hangılerını

• Güzel bir Film izle

• o zaman sen kitap oku biraz, bu fırsatı her zaman bulamazsın

• oda sıkıyorrrrr yawww

• ne, ne dedin sen? insanın sıkılmayacağı iki şey var, biri kitap biri de internet,

• mastürbasyon gibi mi

• onu da yapıyorumm hergun :P

Yükleniyor...