Boşuna bir kıskançlık mı benimki? Siz ne düşünürdünüz?

erkek arkadaşımın benden önce çok sevdiği, uzun yıllar süren bir beraberliği varmış. çok sevdiği diyorum, kız hastaymış ve 5 yıl boyunca bizimki buna destek olmuş, ama kız iyileşince ailesi napmış etmiş ayırmışlar bunları.

şimdi biz 2 yıldır birlikteyiz, ilk zamanlardaki gibi ilgili, sevecen olmasada (ona göre birbirimize alıştık, allayıp pullamaya gerek yok), çokta soğuk değildir. ama öle çok şaşalı laflar etmez, iltifatlarda bulunmaz, vs vs. adamın yapısı bu diyip çok üstüne gitmiyordum, ama geçenlerde eski facebookunu açtı, eskileri silmeyi unutmuş, bende görüdm tabi, eski kız arkadaşlarıyla ayzişmaları, resimlerin altlarına askım, balım lar. şok oldum. bu mu benim sevgilim ya dedim. başka bir adam sanki...bizim facebookta ne ilişkimiz belli, ne resmimiz var, ne tek bir yorum. ha bu şu ana kadar dertmiydi asla, ama bunları yapan bir adammış, neden beni bu kadar uzak tutuyor diyorum suan.

onunla konuşmadım bunları, çünkü kıskançlık mı yapıyorum sadece, yoksa haklı yeremi takılıyorum bilmiyorum, kafam karışık? siz olsanız ne düşünürdünüz?


0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

 • kıskançlık yapsanda haklısın sonuna kadar bence konuş onunla benimkide kız ayrıldığnda 24 saat yol gitmş eskisiiçin bide bana ilk defa aşıkoldum diyodu aşığmdiyodu meğer ben aşıkolmamışım diyodu onun kapısına gtmş ama benim kapıma 2adım atıp gelemedi !

  kafamızı bulandırıyolar sonra konuşunca bide bizi suçlu çıkarıyolar neden ? Çünkü suçlu olduklarını bildikleri için ört pas ediyolar ettrmeyin !

  0|0
  • Şikayet

   :( napicaz bilmiyorum

  • Şikayet

   napıcakmısın ben ayrıldım geride dönmedi deli gibi özlüyorum istiyorum onu ama oda isteseydi gelirdi beni istemeyeni ben hiç istemem