• Sor
  • Bence

Boşuna bir kıskançlık mı benimki? Siz ne düşünürdünüz?

erkek arkadaşımın benden önce çok sevdiği, uzun yıllar süren bir beraberliği varmış. çok sevdiği diyorum, kız hastaymış ve 5 yıl boyunca bizimki buna destek olmuş, ama kız iyileşince ailesi napmış etmiş ayırmışlar bunları.şimdi biz 2 yıldır birlikteyiz, ilk zamanlardaki gibi ilgili, sevecen olmasada (ona göre birbirimize alıştık, allayıp pullamaya gerek yok), çokta soğuk değildir. ama öle çok şaşalı laflar etmez, iltifatlarda bulunmaz, vs vs. adamın yapısı bu diyip çok üstüne gitmiyordum, ama geçenlerde eski facebookunu açtı, eskileri silmeyi unutmuş, bende görüdm tabi, eski kız arkadaşlarıyla ayzişmaları, resimlerin altlarına askım, balım lar. şok oldum. bu mu benim sevgilim ya dedim. başka bir adam sanki...bizim facebookta ne ilişkimiz belli, ne resmimiz var, ne tek bir yorum. ha bu şu ana kadar dertmiydi asla, ama bunları yapan bir adammış, neden beni bu kadar uzak tutuyor diyorum suan. onunla konuşmadım bunları, çünkü kıskançlık mı yapıyorum sadece, yoksa haklı yeremi takılıyorum bilmiyorum, kafam karışık? siz olsanız ne düşünürdünüz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kıskançlık yapsanda haklısın sonuna kadar bence konuş onunla benimkide kız ayrıldığnda 24 saat yol gitmş eskisiiçin bide bana ilk defa aşıkoldum diyodu aşığmdiyodu meğer ben aşıkolmamışım diyodu onun kapısına gtmş ama benim kapıma 2adım atıp gelemedi ! kafamızı bulandırıyolar sonra konuşunca bide bizi suçlu çıkarıyolar neden ? Çünkü suçlu olduklarını bildikleri için ört pas ediyolar ettrmeyin !

• :( napicaz bilmiyorum

• napıcakmısın ben ayrıldım geride dönmedi deli gibi özlüyorum istiyorum onu ama oda isteseydi gelirdi beni istemeyeni ben hiç istemem

Erkekler Ne Diyor 2

• Biz ne desek boş. Bence sen onunla konuş bu konuyu. En doğrusu bu.

• Eskiyi karıştırma bence onlar eskiden yapılmış şeyler. Onları hatırlatırsan üzülebilir sorun yaşayabilirsiniz kendinize bakın şuan bir anlık kızgınlık seninki kendini onun yerine koy adamın suçu yok..

• yani adamin sucu yok derken? ben neden o kizla bunlari yasamis demiyorum, yasamis bitmis. ama benim sucum ne, beni boyle hos kelimeleri duymaktan, romantik davranislar gormekten ali koyuyor. onun karakteri bu diyip, beklentilerimi avutuyordum, ama simdi goruyorum ki baska kizlar icin yapabililiyormus.. ee o zaman bu bizim iliskimizde bir sorun oldugu anlamina gelemz mi :/ ona boyle desem bana hayir bizim iliskimizde sorun yok dicek:(

• Büyük bir ilişkisi bitmiş bunlar kaçınılmaz belki zamanla olur..

Kızlar Ne Diyor 3

• belki önceki kız arkadaşı hasta olduğu için o kadar ilgili olmuştur destek olmak amaçlı ya da o arkasını dönüp gidince bir daha oyle ilgili olmak istememştir onda hayal kırıklığı yaşaynca.. sütten ağzı yanan misali.. hem 2 yılda unutmuştur bnce ama sn yıne konuşmalısın erkek rkadaşnla

• bu konuda cok hassas, yani sagi sollu belli olmuyor. bazen cok anlayisli olurken,bazen cok hircinlasabiliyor. acarsam, kirici olursa tartisma uzar diye korkuyorym. cunku bende pek unutan birid egilimdir, zindan edebilirim soyeldigi sozler icin

• acik acik konusmalisin haklisin bence kiskanclik yapmakta neden seninle rahat olmuyor fb gibi sitelerde.. ? icine atmak yapabilecegin en yanlis sey, nedüsünüyosan acik acik herzaman demelisin 2 seenede az degil unutmustur yani onu istese seninle olmazdi ugrasir cabalardi

• yani kiyaslama giibi olacak (ki evet suanda ayni seyi yapiyorum ama). ne bilim o kizi kiskandigimi falan dusunmesini istemiyorum. ayrica bu konuda cok kirici olabiliyor, cok siddetli bir kavgadan korkuyorum. cunku eger kirici birsey soylerse asla altta kalmam

Yükleniyor...