Sizce Hürrem Sultan hangi burçtur?

Hürrem sultan ne burcu olabilir ? Siz seçin. ... Başka bir fikriniz varsa mesaj gönderebilirsiniz

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Akreptir.Hem kıskanç içten pazarlıklı hemde cinsel dürtüleri fazla.Kusura bakmayın akrepler :/

• :(

• Öncekileri Göster
    • bende akrep burcuyum hakkatende dogru haa :D

• içten pazarlıklı değiliz biz yeaaaa :((

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 35

• Ben koç burcu diyecektim ama seçeneklerde yok onun için Akrep sectim ama inan bana burçlarla alakası yok.Kadin adamını hiç kimseye kaptırmak istemiyor.Ben bu burça ''kadın'' diyorum başka bir sey demiyorum.Seven kadın adamını başka kadınlara kaptırmaz :)

• Tarihte Hürrem sultan 15 Nisan dogumlu koç

• Haha wikipedide ölüme dogum bakmışım:))

• Akrep :)

• Kıskanç burcu.

• Akrep dedim

• bence akreptir benziyoruz ahagha:D

• Oğlaktır bence :D

• Akrep tabıkıdeeeeeeeeeeeeeeee

• cadı burcudur:D

• yengeç ya da aslan olabilir..

• kesin akreptir kişi kendinden bilir huylar aynı:D

• akreptir akrep bnden :)

• haaaaa tabiki KOVA <3

• Akrep

• yılan burcudur o yılannnnn :D

• balık bencee

• Aslan diye dusunuyorum hem fiziksel olarak benzıo hemde huy olarak ama yükseleni akrepp olabılır akrebe bıtek kını ve ıntıkamcılıqı benzıo ancak hurrem ne ketum nede sessız bı kadındı sohbetı guzeldı ve sen kahkahaları sarayın obur ucundan bıle dyulduqu ıcın suleyman ona hurrem (yuzumuzu gulduren) ısmını vermıstır tabıı bu benım tahmınım :D

• aslan dıye dusunuyorum akrepler keturm olurlar hurremse şen kahkahalarıyla saraya sesını duydurtan bırı olduqundan kanunı hurrem (yuzu gulduren) ısmı vermıs ayrıca meryem uzerlıde aslan tıp olarak benzemese ssecmezlerdı ayrıca cok hırslı gozu hep yukseklerde aslan dıye dusunuyorum ama yengecte olabılır

• Merhaba arkadaslar, ben 100 de 100 eminim Hürrem Sultan bir Aslan burcu, onun tüm özelikleri bende de var bende Aslanim, benim elimde onun gibi imkanlarim olsa intikamimi alirim ve düsmanlarima gülüp gecerim. Aslanlar ayni zamanda cok zekiler bir ise atlilirlarsa zor birakirlar her türlü planlar kurarlar ve cook sabirli olurlar ve insanlar sever aslanlari bende öyle bazen arkadaslarim diyorlarki sen buna ne kadar dayanabilirsin senin sinerlerin et den degil celikdenmi diye sorarlar, ya da egon cok yüksek ya da sen gercekten zeki sin ya da arkadaslarimi gülmekten yerlere yatiririm istersem tabi her duruma göre kendimi o duruma hazirlarim. Aslanlar aslinda tam liderler aslan hanimlar evlatlarini öyle korurlarki cümle alem hayran ile bakar. Aslanin sevdigi renk ise altin ve turunc sari portakal aslan kadinlarda saclari biraz kirmizilik vardir. Aslanlar hem severler hemde döverler kahkahlari da hic eksik olmaz, aslan Kadin sevdigi esine derki ben senin kollarinda ölmek istiyorum senin kalbine gömülmek istiyorum cünki aslanlar dramayi severler, ve aslan kadin severse tam sever hic ihanet etmez askina aynen hürrem iste. Iste arkadaslar hürrem beni anlatiyor ama malesef onun gibi varlikli degilim ama aslan gibi kalbim var kalbim zengin bu da kafi hayirli aksamlar.

• Oğlak olabilir.

• Hürrem Sultan gerçekte koç burcuymuş.

• bence yılaaan :DD

• yılan burcudur yılan :D

• Aslan cünkü Aslan kadinlari lider olur .. Aslan kadinlari herzaman güzeldir ;)

• bence aslan burcudur.çünkü çok hırslı.

• Gerçekten Hürrem Sultan 15 Nisan doğumlu koçtur. Meryem Üzerli aslan burcudur.

• Pardon ölümüymüş o:))

• Akreptir bence ;)

• Aslan ya da koç olabilir

• Akrep olabilir.Özelliklerini bilmiyorum ama akrebin iticiliğinden bunu demek istedim.

• sen akrebin özelliklerini biliyomusun... iticiymiş:D

• Burç özelliği olarak demedim akrebin görünüsünü kastettim.

• kesinlikle akrep

• aslan olabilir. entrika plan falan filan

• Daha Fazla
Yükleniyor...