Sizi uyutmayan şeyler nelerdir?

bu gece ve başka uyuyamadığınız zamanlar sizi neler uyutmaz?ben genelde ya çok mutluysam ya da çok mutsuzsam uyuyamam. bu gece mutsuzum uyuyamıyorum... sizin nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 31

• bu aralar vizeler

• geceleri hiçbir zaman uyumam taa ki sabah 5 i görene kadar..sebebine gelince..7 yıllık eski sevgilim 3 ay oldu ayrılalı ama lanet olsun hala rüyalarımda...sadece rüyamda görmemek için uyumuyor ve vakit geçiriyorum

• telefonum bozuldu yarın işe geç kalırım diye uyumuyorum :D

• iki saat önce üç kutu monster içtim o uyutmuyor galiba

• 63750 lira borç

• o değil de açken harbi uyuyamıyor insan.

• valla orgun olduktan sonra deprm olsada uyurum yeterki yorgun olayim .

• ben bu netti aldıgım dan beri böyle hep p.c nin yüzünden

• Aşık olduğum zaman , üşüdüğüm zaman , yandığım zaman birde uykum olmadığı zaman kerata uyutmaz beni ;)

• iş iş iş...

• son zamanlarda beni uyutmayan tek şey O' nu düşünmek.. çok özledim lan :(

• Söyleyemediğim için beni uyutmayan şeyler, söylesem seni uyutmayacaklar. :(

• Şu anda beni uyutmayan tek şey maçları izlerken devirdiğim rakı..

• alışkanlık sadece.

• Uzun zamandır bana boyle üzüntü yaşatan olmamıstı. Bu gece uyku bana haram...

• bendensin !

• yanlızlık sanırım :/

• buda sorun mu dostum. çıkarsın sahile bir simitle kaç martının kalbini kazanırsın biliyor musun sen? :D bence denemelisin. sonra bir sonraki görüşmeye kadar sana minnettar kalıp dua edeceklerdir. ;) ...

• erken kalkp işe gidecem. ama uyutmuyorsunuz.

• Hiç bir şey uykumdan değerli değildir uykum geldikten sonra zaman yer mekan fark etmez direk uyurum :)

• Bizi uyutmayan sey guclendirir!

• Sadece sıcaklık

• Başımı yastığa koydum mu mışıl mışıl uyurum dünya umrumda olmaz :)

• aklıma hep taytlılar gelıyor, otobüste falan gördklerim bir sinema şeridi gibi :)

• Ben acıkınca uyıyamıyorum. Aç yatamıyorum. Muhakkak karınımı doyurmam lazım.

• Yorgunluk uyumak güzel ve uyuduğunun farkında olabiliyorsan bu daha güzel :=)

• üst komşumun bazasının ses çıkartması :) arkadaş yavaş zıplayın :) çatı çökcek yakında üstüme :)

• Gelecek kaygısı, aşk acısı bazen de açlık :D

• bugün paso uyudum az öncede duble türk kahvesi içtim bu yüzden uyuyamıyorum yarın işte var 7 de kalkıcam :)

• hava sıcak Adana yakmaya başladı şimdiden :S

• gündüz at gibi uyudum.

• tahtakurusu ve cazibeme dayanamayan kadinlar,

• sabahtan dışarı çıktım sonra kadıköye gittim taa nerden maça gittim bağırdım bağırdım bağırdım sonra geri dönüş 12.30 falan oldu traş oldum sabah 7 de kalkmam gerekiyor ve gece 3.30a geliyor uykum mu ? cok var. neden mi uyumuyorum onun ayakta olduğunu biliyorum ve twitter'da bir yerlerde bşey paylaşacak diye bekliyorum. niye peki? ben bile kendime cevap veremedim...

Kızlar Ne Diyor 30

• 12.30 da uyumuştum şimdi mide bulantısıyla uyandım uyuyamıyorum :(

• Vay buradasın çok sevindim:) Miğden bulandığı için değil tabiki canım:)

• canım çıkmıştım ya şimdi gördüm yorumu :/

• Yaz gecelerinde sivrisinekler beni uyutmaz :)

• Aklıma takılan şeyler..

• Olcayto, demeden göz ardı edemem.

• sende mi :/

• düşünceler

• Kalp acısı uyutmaz beni. Canım çok yanıyorsa moral bozukluğundan uyuyamam (o da milyonda bir olur :P )

• aklımda bişeyler varsa yani bişeyi derinlemesine düşünüyorsam veya baskı ve stres altındaysam uyuyamam

• hüzün,keder,elem,dert,tasa,kaygı,sinir,stres,açlık,korku

• açlık ve maddi manevi sıkıntılarımı kafama takınca uyuyamıyorum ya oturup içiyorum ya da müzik dinleyip ağlıyorum veyaaa :) p*rno izliyorum :P

• ya ben nasıl bir insanım hiç düşünecek bişeyim yok yattığım an uyuyorummm bazen 20 dk ne düşünsem diye düşünüyorumm bir bakıyorum uyumuşum bir ton sorun varken bu kadar rahat olmak niyeeee :D

• ben hayal kurmaktan uyuyamam :) ve tabi aynen mutlu veya mutsuzken de uyuyamam. ben hiç uyuyamıyorum işte :D

• yarın ne giysem fikri..

• Ertesi gün heyecanla beklediğim bir olay varsa uyuyamam.

• birseylerin olmasini birilerinin dönmesini beklemek

• Bazen hayallere çok takılıyorum hayal kurmaktan uyuyamıyorum hoşuma gidiyor hayal kurmak.. Özlem uyutmazdı önceden.

• herkesin sebepleri ayni ,asiri duygular ya da saglik problemi

• Diş ağrısı

• Sıkıntım varsa uyku da yok.

• yola çıkacaksam veya ertesi gün yapılacak heyecanlı bir iş varsa mümkün değil uyumam..

• içim daralıyorsa,başım ağrıyorsa,mutsuzsam...veya bir başkası için.

• tek sebebim ks :((

• uykum kaçmışsa buna sebepte gece yarısı yüz yıkamak :/

• Valla ben normalde çok geç uyurum sebepsiz.

• mutluyum aklimda hep "o" var uyuyamiyorum ve hastayim :((

• Energry drink iciyorum, nefis uyutmuyor :/

• sohbeti iyi bir arkadaş :D :D mutlu mutsuz fark etmez benim için

• bu gece bende mutsuzum.Allah o hocanın cezasını vermesin emi.bütün haftasonumu yedi daha da bitmedi ödevim yaaa :s

• Hasta için vaka ödevi :)

• 20lik dis agrisi.

• Baş ağrısı.

• Günü boyu enerji harcamadığım günler, uykum bir türlü gelmez...

Yükleniyor...