Bir erkek bir kızla ne konuşmalı...?

Bir kaç sorum var kızlara..

1. Sessiz veya konuşacak fazla konu bulamayan erkeklerden nefret edermisiniz?

2. Birde bir kızla tanışırken muhabbet başlatırken neleri konuşmak doğru olur/gerekir, ve sıkıcı olmaz?

3. Daha sonrasında en çok konuşmayı sevdiğiniz konular nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben tam aksine onu kendime daha yakın bulurum. Hatta sessizlik konuşacak çok konunun olmasına işarettir ve adım atmada öncülük sağlar. Adım atmaya karşındaki kişinin kız ya da erkek fark etmez ama ben bir kız olarak kendime yönelik cevap vermek gerekirse hobilerimin sorulması bana yönelik güzel bir adım olur. Yani ilgimi çeken şeylerin başkasının da ilgisini çekiyor olması hoşuma gider. Hatta ona kendimi daha yakın hissedebilirim bu konu da ve ona danışabilirim bu attığı adımla bana bu imkanı tanımış olur. Konuları karşımdaki kişiye gösterdiğim sevgi ya da onun bana gösterdiği sevgi belirler yani aramızdaki mesafe önemlidir. Çok sevdiğim biri ise ve de hoşlandığım biri ise kendimi yakın hissettiğim biri ise aşk hayatını sorgulamaktan çekinmem. Zaten karşındaki bir kızsa ve adım atacak olursan ona daima ilgili olduğunu ona hissettirmen gerekecektir, sevgiden yola çıkarak, onun sevdiği şeylerden yola çıkarak ve kibarca hareket ederek ona her şeyi yaptırabilirsin ve de tatlı dil, bu önemlidir.

Kızlar Ne Diyor 3

• 1-Eğer o erkeğin yanında olmak bile senin psikolojini etkiliyorsa ve sessizliğinde de bir trip yoksa nefret etmem,ama eğer yeteri kadar beni etkileyememişse susması onun için yeni bir

(-) olur.

2-Bu karşındaki kızın yapısına bağlı..Mesela hayalperest birine ilerde ne yapmak isterdin,5 yıl sonra nerde olmak isterdin vb. sorular sorsan sıkılmadan uzun uzun anlatır ama eğer karşındaki anı yaşayan gerçekçi biriyse bu soru sıkıcı gelir kısa cevap verir geçer :)

3-Komik anılar,düşüncelerimizi anlatabileceğimiz her konu (biraz felsefi olbilir),ilginç şeyler,ortak noktalar hakkında konuşmak vesaire..

• 1-- öyle erkeklerden nefret ederim. her şeye kafa sallar falan al o kafayı duvara vur..

2-- normal muhabbet edip doğal olsa günlük hayattan bahsetse susmasa yeterli :D

3-- engence konuşmasın benim dilimden konuşsun... SON :DD

• 1. karşında sessiz bir erkek varsa konuyu konuşmayı belirleyip hareket edemezsin şaşırırsın ilerlemez. buyüzden nefret edilir.

2.okuldan hobilerinden günlük yaşantından eglenme-arkadaş ortamlarından bahsedebilirsin

3. zaten konuşma devam ediyorsa daha özele daha kişisel konulara hatta 2nizin özeli olucak konular konuşulabilir :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...