İzmirde bildiğiniz iyi bir falcı var mı?

İzmirde bildiğiniz iyi bir falcı var mı? varsa adresini ücretini ismini öğrenebilr miyim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Derdinin çaresi ni fallarda arama. Bazen insanı daha kötü yapıyor.

• 34gün

2 yıl evvel ailevi nedenlerden maddi ve manevi sıkıntılar yaşadım. İzmir'de boncuklu bayram, pasaklı birsen, Aydın Çine'de Mustafa hoca, Çanakkale'de vs. bir çok hocaya gittim. Bu işi ticarete dökmüş herkes, insan bilemiyor, umutla gidiyorsun, hayal kırıklığı. Arkadaşlara tavsiyem, falcılarla uğraşmak gerçekten zaman kaybı.
      Kahve falıyla tarot ile sorununuzu halledemezsiniz. Doğru insanı, tavsiye üzerine İzmir'de buldum, 3 ayın sonunda ilk ışığı gördüm, şimdi çok daha iyiyim. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. İman ve itikat önemli. Allah yolunu açıyor insanın. Merak edenler için söylüyorum. Benden para istenmedi, verdiğim ücret toplasan 50 TL yi geçmez...3 ay boyunca uğraştılar.. Allah razı olsun hepsinden..

• derdim yokki:/

eğlencesine gidicem falcıya zaten bu tarz şeylere pek inanan biri değilm ilk defa gidicem bi falcıya

Erkekler Ne Diyor 10

• bornovada bir çingene kadın vardı ama noldu bilmiorum

• kaça bakıodu adı neydi peki

biliomudu

• Kıbrıs Şehitlerinde Efsun kafe de Boncuklu Bayram varmış

• teşekkrler bi araştraym onu bakalm

• Evet güzel bakıyormuş öyle diyorlar

• ücreti nedir peki

güzel bakıyormuymuş gerçekten

• internetten fala bakan da varmı, kredi kartıyla falan :))

• internetteyken daha çok sallama olanağı var

hem dolandırabilr de

• neden ki, ikisinde de sallamıyacak mı nasıl olsa?

• benim bildiğim internetten fala baklmaz ya yüzyüze olunmaldr fal esnasında

• var ama gizli

• ya şöyle fake yapmayın gerçekten varsa ve o kadar gizliyse mail at bari

• istanbulda bılenınız varmı bu arada ya :D avrupa tarafında

• Ben bakıyorum izmirde ama önce 5 tane bira ısmarlaman lazım ilhamımı ordan alıyorum.

• oha.

• 500 tl üstü.

• pahalı derken ne kadar

• Öncekileri Göster
  • cabbarın osman .beleş bakıyo.üstüne para veriyo :)

• falcı dediğin tarotla birlikte bakan mı su kahvelere :) fıss olan kişiler mi

• yok kalsn saol:D ben falcıya gitmek istiyorm

• parada almam bak :)

• :D

• Öncekileri Göster
  • güllü hatça :D

• war da aleni yazılmaz.

• alla alla

Kızlar Ne Diyor 5

• 36gün

İnsan sorunlarla karşılaşınca çare arıyor.
    Fal ile insanın derdine çare bulması imkansız. Geleceği bilmekte mümkün değildir. İzmirde fal bir alışkanlık olmuş durumda. Özellikle medyum diye geçinen insanlara asla güvenmeyin. Bu işi Allah için yapan insanları sömürmeyen insanlar doğru adrestir. Esasen fal işini meslek haline getirmek insanların zayıflıklarından faydalanmak günahtır. İnsan zor zamanlarında önce Allah'a sığınmalıdır. Bu konuda ciddi şekilde maddi menfaat sağlayan insanlardan uzak durmak doğru olandır.

• kızlaragasında var benim bı tane sureklı gttgm hala ılgılnıyorsan bahsedeblrm sana

• Kızlarağasında Sevda. 17,5

Pasaklı Birsen'e baktırmış bi tanıdığım çok iyimiş o da. 30

Bi de Karşıyaka'da çok iyi bi tane varmış ama adını unuttum şimdi onun. 25

• 2gün

karşıyaka da ki telefon var mı

• Tabi hatırlarsam ulaşırım :)

• sevda isimleri biliyoda kadın benden nefret etti heralde ne dediyse herşeyim tersine çıkmştı

karşıyakadakinin adını hatrlarsan bana ulaşrsan sevinrm gerçktn

• Öncekileri Göster
  • var mesaj at bana yazıyım

• attm

• izmir de değil ama istanbul da var :) telefonla falan yurt dışına bile bakıyor :))

• ben nısantasında bı yere gıttım 19 tl kahve bakıo 20 dk konusuo ama bıse cıkmadı bı kadın Büyükcekmece tarafında 50 tl bakııor sonradan kadın sapıttı 300-500 tl ver sana sole sole bakıyım dıor valla sasırdım bende ınanmıom hepsınıde hanı yanı ıcten gelen bıseler soleyenler war bazıları ;) bnaa yaz dedgını ozelden mesaj atabılırsın

• rica ederim ne demek :) clgnenerji kadın eve erkekleri almıyor :) ancak dışarda bir yere çağırırsan gelir ;)

• ıstanbulun neresınde war ya bızde arıoduk bu arlara lutfen cbnı bklıom :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...