İzmirde bildiğiniz iyi bir falcı var mı?

varsa adresini ücretini ismini öğrenebilr miyim

En İyi Erkek Görüşü

• Derdinin çaresi ni fallarda arama. Bazen insanı daha kötü yapıyor.

• derdim yokki:/

eğlencesine gidicem falcıya zaten bu tarz şeylere pek inanan biri değilm ilk defa gidicem bi falcıya

• 2 yıl evvel ailevi nedenlerden maddi ve manevi sıkıntılar yaşadım. İzmir'de boncuklu bayram, pasaklı birsen, Aydın Çine'de Mustafa hoca, Çanakkale'de vs. bir çok hocaya gittim. Bu işi ticarete dökmüş herkes, insan bilemiyor, umutla gidiyorsun, hayal kırıklığı. Arkadaşlara tavsiyem, falcılarla uğraşmak gerçekten zaman kaybı.
      Kahve falıyla tarot ile sorununuzu halledemezsiniz. Doğru insanı, tavsiye üzerine İzmir'de buldum, 3 ayın sonunda ilk ışığı gördüm, şimdi çok daha iyiyim. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. İman ve itikat önemli. Allah yolunu açıyor insanın. Merak edenler için söylüyorum. Benden para istenmedi, verdiğim ücret toplasan 50 TL yi geçmez...3 ay boyunca uğraştılar.. Allah razı olsun hepsinden..

• Ayça35arkadaşım. bende İzmirde bir hocayı duydum. Fakat ne isim nede adresini bir türlü bulamıyorum. boşandığım adam hem bana, hem de 5 yaşındaki oğluma yapıyor. Ne olur bana yardımcı ol.