İzmirde bildiğiniz iyi bir falcı var mı?

İzmirde bildiğiniz iyi bir falcı var mı? varsa adresini ücretini ismini öğrenebilr miyim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Derdinin çaresi ni fallarda arama. Bazen insanı daha kötü yapıyor.

• derdim yokki:/
      eğlencesine gidicem falcıya zaten bu tarz şeylere pek inanan biri değilm ilk defa gidicem bi falcıya

• 1ay

2 yıl evvel ailevi nedenlerden maddi ve manevi sıkıntılar yaşadım. İzmir'de boncuklu bayram, pasaklı birsen, Aydın Çine'de Mustafa hoca, Çanakkale'de vs. bir çok hocaya gittim. Bu işi ticarete dökmüş herkes, insan bilemiyor, umutla gidiyorsun, hayal kırıklığı. Arkadaşlara tavsiyem, falcılarla uğraşmak gerçekten zaman kaybı.
      Kahve falıyla tarot ile sorununuzu halledemezsiniz. Doğru insanı, tavsiye üzerine İzmir'de buldum, 3 ayın sonunda ilk ışığı gördüm, şimdi çok daha iyiyim. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. İman ve itikat önemli. Allah yolunu açıyor insanın. Merak edenler için söylüyorum. Benden para istenmedi, verdiğim ücret toplasan 50 TL yi geçmez...3 ay boyunca uğraştılar.. Allah razı olsun hepsinden..

Erkekler Ne Diyor 10

• internetten fala bakan da varmı, kredi kartıyla falan :))

• benim bildiğim internetten fala baklmaz ya yüzyüze olunmaldr fal esnasında

• neden ki, ikisinde de sallamıyacak mı nasıl olsa?

• internetteyken daha çok sallama olanağı var
      hem dolandırabilr de

• istanbulda bılenınız varmı bu arada ya :D avrupa tarafında

• cabbarın osman .beleş bakıyo.üstüne para veriyo :)

• var ama gizli

• ya şöyle fake yapmayın gerçekten varsa ve o kadar gizliyse mail at bari

• Ben bakıyorum izmirde ama önce 5 tane bira ısmarlaman lazım ilhamımı ordan alıyorum.

• 5 değil de 7-8 biradan sonra bende müneccim kesilirm zaten merak etme
      hem 5 biraya verceğim paradan daha azını ii bi falcıya vermem daha akllıca olur

• Öncekileri Göster
    • 500 tl üstü.

• oha.

• falcı dediğin tarotla birlikte bakan mı su kahvelere :) fıss olan kişiler mi

• hayır ya öyle su falı filan grkmiyor kahve ya da tarot zaten fallara çok inandğmdan diil öylesine gidicem

• Öncekileri Göster
    • parada almam bak :)

• yok kalsn saol:D ben falcıya gitmek istiyorm

• güllü hatça :D

• bornovada bir çingene kadın vardı ama noldu bilmiorum

• kaça bakıodu adı neydi peki
      biliomudu

• Kıbrıs Şehitlerinde Efsun kafe de Boncuklu Bayram varmış

• ücreti nedir peki
      güzel bakıyormuymuş gerçekten

• Evet güzel bakıyormuş öyle diyorlar

• teşekkrler bi araştraym onu bakalm

• war da aleni yazılmaz.

• alla alla

Kızlar Ne Diyor 6

• izmir de değil ama istanbul da var :) telefonla falan yurt dışına bile bakıyor :))

• ücreti ne hazır beleş dakikam var bu ara:D

• Öncekileri Göster
    • rica ederim ne demek :) clgnenerji kadın eve erkekleri almıyor :) ancak dışarda bir yere çağırırsan gelir ;)

• ben nısantasında bı yere gıttım 19 tl kahve bakıo 20 dk konusuo ama bıse cıkmadı bı kadın Büyükcekmece tarafında 50 tl bakııor sonradan kadın sapıttı 300-500 tl ver sana sole sole bakıyım dıor valla sasırdım bende ınanmıom hepsınıde hanı yanı ıcten gelen bıseler soleyenler war bazıları ;) bnaa yaz dedgını ozelden mesaj atabılırsın

• kızlaragasında var benim bı tane sureklı gttgm hala ılgılnıyorsan bahsedeblrm sana

• 16gün

istanbuldan izmire yeni geldim tarot bakıyorum.

• var mesaj at bana yazıyım

• attm

• 1ay

İnsan sorunlarla karşılaşınca çare arıyor.
    Fal ile insanın derdine çare bulması imkansız. Geleceği bilmekte mümkün değildir. İzmirde fal bir alışkanlık olmuş durumda. Özellikle medyum diye geçinen insanlara asla güvenmeyin. Bu işi Allah için yapan insanları sömürmeyen insanlar doğru adrestir. Esasen fal işini meslek haline getirmek insanların zayıflıklarından faydalanmak günahtır. İnsan zor zamanlarında önce Allah'a sığınmalıdır. Bu konuda ciddi şekilde maddi menfaat sağlayan insanlardan uzak durmak doğru olandır.

• 14gün

ayça hanım yukarıda ilk yorumda izmirde deva bulduğunuz bir hocadan bahsetmiştiniz... özel mesaj atamadım üyeliğim yetmiyor.. bana dönermisiniz bu konuda lütfen :(

• Kızlarağasında Sevda. 17,5Pasaklı Birsen'e baktırmış bi tanıdığım çok iyimiş o da. 30Bi de Karşıyaka'da çok iyi bi tane varmış ama adını unuttum şimdi onun. 25

• teşekkrler sevdayı çok duydum ben bi kere baktrmştm ama kadın bana ne dediyse tam tersi çıktı
      gözü değdi heralde:D
      sen memnun kaldnmı sevdadan
      birseni de duydm da çok tuzlu o fiyat

• Öncekileri Göster
    • Tabi hatırlarsam ulaşırım :)

• 29gün

karşıyaka da ki telefon var mı

Yükleniyor...