Insanlar neden bu kadar acimasiz ve bencil.....

Ya ben cok duygusal ve merhametliyim ya da insanlar cok acimasizlar, neden ama... insanlari kucumseyenleri anlamiyorum elinize ne geciyor? mesala fakir diye alay edip gucumsek cok yanlis degilmi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• bunu bende düşünüyorum neden bu insanlar bu kadar ezik beyinsiz bencil sadece çıkarlarını düşünüyorlar yolda karşıdan gelen insana saygısı yok lanet olsun hepsine çıldırıyorum ya

• yanlıs ama bunu o alay edenler anlamaz bir yerleri balon olup ucmustur cunku görmez bilmez

• insanlar acımasız,çünkü '' bencil''..egoları herşeyden önce geliyor.herkes önce kendini düşünüyor ve sonuçları böyle oluyor.

• insan var insan var işte bacım naparsın

• Sınıf çatışması ve ego savaşı! herkes birbirini ezmek içi gelmiş sanki ne biçim dünyaysa

• Yanlış ama acımasızlık, küçümsemek, alay etme isteği de bir duygudur. Hemde insanlarda bolca olan bir duygu. Bunun sonu yok.

• uzaklas oyle ınsanlardan kardesım

• Her yerde bu tazr insanlar var ama...

• ama uzak durmak senın elınde..bazen ınsanlara yapamadıgı sey cazıp gelır kotude olsa yapmak ıster.bence uzak dur o ınsanlardan egosu tavan yapan ınsanlardan hayatta kımseye fayda gelmez

• yok o tarz insanlar arkadasim olamaz zaten ama genel anlamda kacinilmaz her yerde bu tarz insanlar var..

• Onlar ölümle akıllanır bitek karakterleri öyle

Kızlar Ne Diyor 2

• Acımasız olmak lazım bazen yoksa acınası duruma düştüğün oluyor.. Ama bahsettiğin şekilde değil bu acımasız olmak değil ki bu resmen insan olmamak.. Sen kimsin de kimi küçümsüyorsun? Bir dön de kendine bak derler adama.

• Aynen canim, ben en ufak seyde insanlara acirim cok yufka yurekliyim, bu kadar olmak iyi degil aslinda ama napiyim degisemiyorum :(

• Değişme böyle kal ama kendini korumayı da bilmen lazım..

• iste yapamiyorum herkesin benim gibi iyi niyetli oldugu dusuniyorum ama degiler

• Cevabı biliyorsun zaten. Her ne zaman insanların kalbine Kur'an yerleşirse bu durum değişecektir. Ümitliyim, yeni nesil daha iyi olacak inşallah...

Yükleniyor...