Erkeklerdeki kölen olabilirim mantığı nedir?

Gizli Üye
Arkadaşlar mesaj atiyorsunuz cevap vermiyorum ama nasıl bir psikolojidir. Kölen olabilirim ne demek. Kızlar köle mi istiyor bunu anladiniz da buradan mi yuruyorsunuz? Bir de bir kız için ustelik sizin de karşıdakinin de sevmeyecegi, hatta hiç hiç tanımadığınız biri karşısinda nasıl bu kadar kuculebiliyorsunuz. Tanıdığınız biri olsa bile Allah'tan başka kime kul-kole olabilirsiniz. Nefsiniz bu kadar mı kabardı. Karaktersizliktir bu. Lütfen kendinize gelin.

Yolda giderken. Yanimdan geçen bir erkek yanındaki arkadaşına sunu dedi: " Çıkıp çıkıp ayrılıyom kızdan.." dedi ve bir de gıcık gıcık sırıttı.
Çok üzüldüm artık gözlerinizi açın. Kızlar da erkeklerde. Hepiniz birbiriinizi kandırıyorsunuz.
Erkeklerdeki kölen olabilirim mantığı nedir?