• Sor
  • Bence

Aldatıldım ,nasıl bir intikam almalıyım?

Liseye gidiyorum. 1 ay önce bir çocukla tanıştım ilk görüşte aşk gibi bir şey oldu. Neyse o da benden hoşlanmış arkadaşları yardımıyla çıkmaya... Daha Fazla

Güncellemeler:
İntikamı ona sevdiği kız verdi :) Sevdiği kız da onu sevmiyo :)

En İyi Görüş

• :) intikam alamazsın ...

• ama oynatıldım .s bunun intikamı olmaz mı?

• Öncekileri Göster
    • pazartesi yapıcam :D uzun zamandan sonra okula gitmek istiyorum şimdi :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Intikam alip da ne olacak.Ya bosver gitsin ya da baskasina git

• Haydar Dümen e mektup at.. Liselilerle o ilgileniyor artık :) Şaka şaka.. üzülme sen lisede böyle şeyler olur ama sen aileni düşünerekten kimseye aşık olma canım benim.. Lisede aşk yapboz da ilk parçanın yerini bulmaya benzer. İlk seferde tutturamassın dikkat et.

• Bence üstüne gitme. Çocuk zaten bitikmiş, bi de sen uğraşma.

• beni de bitirdi ama...

• Zamanla unutursun takma kafana.

• hadi gzün aydın

• (güncelleme) eh dünya böyle işte. :)) mazlumun kanı yerde kalmaz :D

• aynen öyle :D

• sende aldat ödeş ve rahatla

• ... Kısırlarştır,çayıra sal.

• Zor bir duygusal durumda olduğun anlaşılıyor. Ama ondan intikam almak senin için zor olur. Çünkü büyük ihtimalle aynı ortamı sürekli paylaşmıyorsun ve zayıf taraflarını bilmiyorsun. ayrılış sebebi senden kaynaklanmıyormuş zaten. o çocuğun kendi içerisindeki probleminden kaynaklanıyormuş, tesadüfen sana denk gelmiş. senin yerinde başka bir kız da olabilirdi o kişi içinde sonuç değişmeyecekti.. o yüzden bu durumu önemseme bence. şöyle düşün 10 yıl sonra şu an yaşadığın bu olumsuz duygunun hayatındaki yeri ne olacak ? ! ne kadar önemi olacak ! ? halbuki hayat devam ediyor. :)

• aynı okuldayız .s her gün görüyorum

• ama aynı sınıfta değilsiniz. erkek değilsin ki git ağzına iki yumruk vur intikamını al diyelim. intikamını almak için yapacağın hareket başına bela açabilir. hani sınıf gibi aynı ortamda olsan bir çare düşünülür belki. yoksa hergün okulda uzaktan gördüğün bir erkekten intikam alman senin için çok zor. dedimya senin yerinde kim olsa aynı şey başına gelecekmiş. o yüzden takılma. bu senin kaderinde yaşayacağın bir deneyim olacakmış.

• Bir ayda tanımışsın nasıl birisi olduğunu. Geçmiş olsun.İntikam alacaksan kendine derslerine vermeni öneririm. Daha çok zamanın var... acele edip bir ömür boyu pişman olmamışsın. Sakin ol.

• Kendini derslerine ver. Üniversitede daha özel ve güzel arkadaşlıkların olacaktır

• Tek kazancın tecrübe olsun.Bundan sonra daha dikkatli olmaya çalış.Bu sesi de dinle istersen..Bir soruda gördüm..İyi gelir belki.. link

• aynen doktora katılıyorum.Tecrübe edindin.Sen bu acıyı yaşadın, bari başkasına yaşatma...

• yaşatmam..zaten uzun zaman başkası olucanı sanmıyorum hayatımda...

• link

bu sorudaki cevabımı okumanı rica ediyorum.

• sende başka biriyle arkadaşlık kur. intikam almış olursun... bu arada intikam almışken, başkasınında canını yakmış oluyorsun. canının yandığı gibi. en iyisi kendi köşene çekilmek.

• En güzel intikam, onu hiç umursamamak ve yokluğunun varlığından hiç de farketmediğini yansıtmaktır. Hiç konuyu açma ve bir tepkide bulunmazsan..kendini bir sokak köpeği gibi his edecektir..

• bi de aynı okuldayız .s facede engelledim zaten..

• başkasınla çıkmaya başla

• gel benimle evlen, bundan daha iyi intikam olabilir mi?

Kızlar Ne Diyor 9

• İntikam eline bir şey geçirmez bunu unutma.

• Seni önemsemeyen bırınden ıntıkam alsan nasıl alacaksın.

• onu umursama o yokmuş ve hayatında hiç olmamış gibi davran ona en büyük insanlık dersini versen de karşındaki insan değilse seni anlamaz ama eden zaten bi şekilde bulur

• insan değil .s insan olan karşısındakinin duygularıyla oynamaz dı .s

• Öncekileri Göster
    • evet ama herkese tüm arkadaşlarıma rezil oldum...herkes onun hakkında kötü şey söylerken ben onu savundum...herkes dalga geçiyo off :(

• sen umursamaz da güçlü olmayı başarırsan kimse seninle dalga geçemez sen onun böyle biri olduğunu bilemezdin sonuçta önemli olan hatalardan ders alabilmek kendini üzüp böyle insanlar için sıkıntıya sokma dalga geçenlerde senin gerçek arkadaşın değil demek ki

• ah bebeğim, ah güzelim bu intikam alma hırsını anlıyorum lakin , bu intikam dediğin şey ancak filmlerde gerçek oluyor ,çünkü yapımcı ve yönetmen kızımıza epeyce yardım ediyor.. gerçek yaşam ne yazık ki böyle değill ama illaki bişi yapmak istiyorsan ona yokmuş gibi davran..

• doğru gerçek hayattayız ve kızların canı filmlerdekinden daha çok yanıyor :(

• Ne intikami ayol. şeytani bu işe bulaştirmaHem seni zerre kadar umursamayan, aklında baska bir kız olan erkekten öç alamazsın.Otur, acını yaşa.

• Aynı şeyleri bende yaşadım tatlım:) aynı sebepten ayrıldık bizde.. Ama kesinlikle intikam almamalısın eğer gidip biriyle çıkıp intikam almaya çalışırsan basit kızlardan olursun ve daha çabuk unutulursun. sen şimdilik hiç bişe yapma emin ol pişman olup geri dönecektir sana;) ve allah onun cezasını zaten verecektir.sen allaha havale et onu ve derslerine dön:)

• Umarım tatlım :) Başkasıyla zaten çıkmam uzunca bir süre.Çok çok teşekkür ederim tatlım çok yardımcı oldun :)

• rica ederim bebeim:)

• hayır en buyuk ıntıkam onu unutmaktır.s*ktr et guzelım sana baska erkek mı yok kendını basıt ınsanlar ıcın uzme :)

• haklısın canım :) artık hiç üzülmüycem :)

• :)

• aldatılıyorsa sevilmemiştir. sevilmediyse neyin neden intikamını alacaksin. aşırı komik anlamsız bir davranış.ikili ilişkilerde intikam almak falan çocukca kapristen başka birşey değil. ya seviyordur ya sevmiyor. sevmeyen birinden de intikam aldını sanmak vahim. kurtulduğuna sevinip yoluna gideceksin.aldatan zaten devam edecektir. seni aldattığı kişininde boynuzları parlar ilahi adalet..

• intikam almamalısın :)hala onu onemsedıgını falan dusunebılır

• doğru :) teşekkür ederim .)

• Öncekileri Göster
    • hastamısn nesin

• uf bi git ya

Yükleniyor...