Dost diyebilmek , dost diye bilmek çok farklı değil mi ?

sizce de öyle değil mi ? gerçek dost ile yalancı dost arasındaki farkı nasıl yapıyorsunuz?

Güncellemeler:
bir arkadaşım var ortalama 8 aydır tanıyorum sevgilisi var.sevgilisi beni hiç görmedi facebook fotografımı görmüş dalga geçiyormuş onunla konuşma diyormuş kız gelip bunları bana anlattı sinir oldum sen tanımadığım bir insan hakkında nasıl atıp tutabiliyorsun ama arkadaşım diye bir şey demedim cafeye gidicektik 8 kişi gidicektik herif korktu sanırım hesaptan zaten biz ona neden ödetelimkii.bize gitmicez dediler şansa bak onlar x cafeye gitsinler biz 2-3 arkadaşda o x cafeye gittik onlar bizi
görmedi sonra ben söyledim kız sadece üzüldüü ve bana soğuk davranmaya başladı ne bilim sanki ben ona yalan söylemişim gibi ... artk konuşmalarında beni küçümsüyor.ben napmalıyım şimdi ? bir sevgilisi için arkadaşından vazgeçiyor... ayrılsınlar demiyorum.ayrılınca gelip teselli edecek benim.neden böle davranıyor anlmadım şimdi ben ne yapayııım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gösteriş.. ben sana olacakları söyliyim şimdiden kız tekmeyi yer gelir senden özür diler.. sonra da oturur böle böle de olmuştu diyip bir yandan gülüyorken bir yandan da çocuğa söversiniz

• herif malın teki.bana öyle söylediği için demiyorum, odun yani .bana da ööyle geliyor

• Öncekileri Göster
    • bunun adı önemsemek oluyor işte

• tamam önemsiyorum çünkü kızla aramız iyiydi ona mecbur değilim ama ne bileyim davranışları hoşuma gitmemeye başladı sürekli tersliyor falan...

Erkekler Ne Diyor 3

• gerçek dost kötü günlerinde ortaya çıkar.

• dostunda olsa bazı insanlar kişiliklerinden dolayı her isteğini karşılayamaz birine sevgilini anlatırsın biri dinlemekten sıkılırım ama başka konuda sana yararı olmuştur.. dost diye her ihtiyacını karşılamak zorunda değil ki

• yalancı dostlar kendini belli ediyor zaten anlayabiliyorsun saf değilsen çok;)

• çok safım desem ? :D

Kızlar Ne Diyor 2

• bence en iyi dost yüzünü bile bilmediğin dost

• Evet dost diyebilmek ile dost diye bilmek çok ayrı şeyler yalancı dostla gerçek dost farkını da ağlayarak yaparım ben ben ağladıqımda hangisi yanımdaysa o gerçek dostumdur...

• öyle deme.benim çok sevdiğim arkadaşlarım dostlarım var onlar olmadan yapamayacağımm... ama o kadar utangacımkiii o ağladığında tesellli edemiyorum.

Yükleniyor...