Trip atmak nedir, trip nasil atilir size gore?

baslikta yazdigi gibi, nasil davranislara trip dersiniz? erkeklerin trip atmasiyla, kizlarin trip atmasi farklimidir :) cok merak ettim su trip atmak ne oluyor ki?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kırgınlıkta olabilir trip atmak. Kırılırsın ona ve bu kırgınlık gecene kadar konusmak istemezsin.Bende oyle olur zira. Eger bunun adı trip atmaksa, tripçilerdenim bende demekki.Ama o kırgın halimle onu dahada kıracagıma 1 gun veya 1 saat konusmam sakinleşirim oyle konusurum...

Erkekler Ne Diyor 10

• Trip atmam atanları da sevmem .

• Küskünlüğün biraz yumuşak hali.

• En nefret ettiğim şey beni çileden çıkarır! Konuştuğum kişi trip atmaya başladıysa konuşmayı anında keserim yoksa dayanamam ağzımdan kötü şeyler çıkabilir

• hani boyle bakarsın bakmıyomuş gibi yaparsın burnun bi 3 cm yukarı kaldırırsın böylee nası desem çağırıcaksında yanına işte gelince ne geldin be sen dermişcesine bi bakış atıma tekniğidir.

• kızgınlık anında sana yapar mesela sen gülüçük beklersin o sana sert yapar trip budur

• Cocuksu dusunceler bunlargecelim lutfen bunlari buyuyelim

• Surat asmak tavır yapmak onu umursamamak çocuğun elinden şekeri aldığın zaman sana davranışı gibi fazlası iyi değil.

• Nasıl atılır anlamk için...Lise ögrencılerının arasına girilip bekleyebilirsin. 2 dkda ögrenebılırsın kız ögrencılerın konusmasından.

• ahaha :D her şeye tripleniyor ama onlar ya :D daha doğrusu o yaşta öyle oluyor galiba:D

• kusmeden darılmak dıyelım :)

• Küskünlüğü belli etme yöntemi olup surat asarak nazlanma tarzında verilen tepkilerin tümüne trip denir.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bana göre trip atmak büyümemiş insanların yaptığı şımarık bir davranış türüdür.

• atıyorsun karşındaki alıyor mesajı :)

• İlgi göster bana ! çünkü ben ne hissettiğimi biraz sinir bozmadan söyleyemiyorum! ille egomu seveceksin huyuma gideceksin ki tribim haklı çıksın.. takıntısı olabilir...

• hmm,ok,peki,yooo yok bırsey,tamam haklsın dedık uzatma,hı hı,anladım..vs vs.bu kelımelerı kullanarak karsı tarafı zıvanadan cıkartmaya trıp atmak denır

• genelde ozeti 'depresifim sorunluyum sevin beni sevisin benle'dir.

Yükleniyor...