Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Trip atmak nedir, trip nasil atilir size gore?

baslikta yazdigi gibi, nasil davranislara trip dersiniz? erkeklerin trip atmasiyla, kizlarin trip atmasi farklimidir :) cok merak ettim su trip atmak ne oluyor ki?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kırgınlıkta olabilir trip atmak. Kırılırsın ona ve bu kırgınlık gecene kadar konusmak istemezsin.

Bende oyle olur zira. Eger bunun adı trip atmaksa, tripçilerdenim bende demekki.

Ama o kırgın halimle onu dahada kıracagıma 1 gun veya 1 saat konusmam sakinleşirim oyle konusurum...

0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Trip atmam atanları da sevmem .

0|0
  • kızgınlık anında sana yapar mesela sen gülüçük beklersin o sana sert yapar trip budur

0|0
  • Küskünlüğün biraz yumuşak hali.

0|0
  • En nefret ettiğim şey beni çileden çıkarır! Konuştuğum kişi trip atmaya başladıysa konuşmayı anında keserim yoksa dayanamam ağzımdan kötü şeyler çıkabilir

0|0
  • hani boyle bakarsın bakmıyomuş gibi yaparsın burnun bi 3 cm yukarı kaldırırsın böylee nası desem çağırıcaksında yanına işte gelince ne geldin be sen dermişcesine bi bakış atıma tekniğidir.

0|0
  • Cocuksu dusunceler bunlar

gecelim lutfen bunlari buyuyelim

1|0
  • Küskünlüğü belli etme yöntemi olup surat asarak nazlanma tarzında verilen tepkilerin tümüne trip denir.

0|0
  • Surat asmak tavır yapmak onu umursamamak çocuğun elinden şekeri aldığın zaman sana davranışı gibi fazlası iyi değil.

0|0
    • Sevdiğim çocuk var trip atıyon devap et sanki annemsin diyo napcsm

• Nasıl atılır anlamk için...

Lise ögrencılerının arasına girilip bekleyebilirsin. 2 dkda ögrenebılırsın kız ögrencılerın konusmasından.

0|0
    • ahaha :D her şeye tripleniyor ama onlar ya :D daha doğrusu o yaşta öyle oluyor galiba:D

• kusmeden darılmak dıyelım :)

0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• atıyorsun karşındaki alıyor mesajı :)

0|0
  • İlgi göster bana ! çünkü ben ne hissettiğimi biraz sinir bozmadan söyleyemiyorum!

ille egomu seveceksin huyuma gideceksin ki tribim haklı çıksın..

takıntısı olabilir...

0|1
  • Bana göre trip atmak büyümemiş insanların yaptığı şımarık bir davranış türüdür.

0|0
  • hmm,ok,peki,yooo yok bırsey,tamam haklsın dedık uzatma,hı hı,anladım..vs vs.bu kelımelerı kullanarak karsı tarafı zıvanadan cıkartmaya trıp atmak denır

0|0
  • genelde ozeti 'depresifim sorunluyum sevin beni sevisin benle'dir.

0|0
  • trip atınca biriden kalp bin çok büyük kırılır söylediği kişi paramparça olur

0|0
Yükleniyor...