• Sor
  • Bence

Erkekler sever mi, severse de nasıl sever?

Erkekler sever mi, severse de nasıl sever?evet erkekler cevabınızı bekliyorum öyle bir şey söyleyin ki inanalım artık..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Erkek severse katiksiz severErkek severse delikanli gibi severErkek severse sinir tanimazErkek severse çapkinlik yapmazErkek severse kirmazErkek severse aglarErkek severse aglatmazErkek severse seffaf severErkek severse yalan olmazErkek severse incitmezErkek severse para harcarErkek severse yaratirErkek severse arastirirErkek severse seksi düsünmezErkek severse cömert olurErkek severse nazik olurErkek severse adam olurErkek severse ölümüne severErkek severse bir kere severErkek severse ayrilmazErkek severse aldatmazErkek severse yalan söylemez

• +1 :))

• Öncekileri Göster
    • hayırlısı :)

• amin :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Sever ya, sen sevilmeye deger birisimisin

• inan severse canını vermekte tereddüt etmez...ama benim inandığım bişey var ilk birisine aşık olup onla çıkınca esas sevgi o oluyor...başkaları geldikçe her seferinde bu sevginin aşkın daha azaldıını düşünüyorum..biri için ilk olmak ve onunda senin için ilk olması kadar güzel bişe yok...

• Sevdim mi adam gibi severim , canımı veririm , yanlış bir şey , hata yapmamaya çalışırım.

• Her insan baş rolü oynar ve 7 milyar figuran vardır o ise senin için başrol oyuncundurbaşkasını gözün görmez

• iyidi bu

• yok erkekler sevmez. kalbi yoktur..hatta duyguları da yoktur. aşık olmazlar onlar için her şey maddidir! sevmek cinsiyetlere ayrılacak birşey değildir.insan olmanın gereğidir. erkekler sadece sevdiklerini gösteremezler. Sert gözükürler çünkü onlar öyle yetiştirilir. büyüklerinin yanında çoçuğunu sevmesi bile ayıplanır. birde bu kadar aşk hikayesi var kerem ile aslı, ferhat ile şirin, zühre ile tahir... sizce erkekler sevmese bu kadar dillere düşmüş aşk hikayesi olur muydu...

• eskiden sevdikleri doğru ben şimdiki yaşantımızda diyorum artık eskisi gibi değil..

• Başka bir kıza bakmaz etrafındaki bütün kızları arkadaşlıktan kesersin ilişki süresince ama :) ve sadece dünyadaki kız o olur senin için :)

• öeah! seni sevmedim bak.

• sonuna kadar severim boğulup öldürüolar sonra aşkı:\

• erkek sonuna kadar sever.

• BAZI erkekler sonuna kadar sever

• seversem tam severim benden kurtuluşu zor olur. Sevmezsem eğer bir iki uğraşırım baktım ışık yok hepten yol veririm kafama göre takılmaya devam ederim

• Erkekler sevemez, duygusuzdur demek saçma gelıyor.İlgimizi gösteremesek de, Her gün çicekler alacak kadar imkanımız olmasa da,Severken sadece onun mutluluğu için uzak durmaya çalışıyorsak biz de seviyoruz. Sevgimizi ifade etmek için süslü sözler kullanmak zorunda değiliz.Sevmek, Seni seviyorum diyebilmek kolay değil. Ağzından çıkan bir cümle sadece 'Seni Seviyorum' ama adsız özlemle yaşamak zorunda olan sadece bayanlar değil....Çekemezsen Gülün Nazını Ne Dikene Dokun Ne Gülü İncit Sahrada mecnun değilsen,Ne leyla`yı çağır,Ne çölü incit..

• tabikide duygusuz demiyorum ben.. ama bazı erkekler basitleştiriyorlar sevgiyi,aşkı benim öfkem buna.
      görüşn için tşekkr ederm bu arada.

• sever hemde cok sever sonra o sevdiği kız içindeki deli kanlı adamı öldürür önüne gelenle yatmaya calısan canavar ortaya cıkar

• buda doğru tabi..

• dogru erkek bulunursa adam gibi sever...adam gibi bir erkek niyetin gerçek sevmek var ise gönül eglendirmez ve hayırlısı olacaksa bir olsun daim olsun ister.

• o zaman hakkımızda hayırlısı olsun diyelim

• amin inş.

• 2 tane cocuk büyüttüm artık büyütmekten yana değilim...

Kızlar Ne Diyor 2

• Sever, onlarda insan bu kadar yuklenmeyin yazık.)

• Severler ... Hemde çok severler

• seven banada denk geldi.. fakat hepsinin bunu yapabilceğini sanmıyorum

Yükleniyor...