Erkekler sever mi, severse de nasıl sever?

Erkekler sever mi, severse de nasıl sever?evet erkekler cevabınızı bekliyorum öyle bir şey söyleyin ki inanalım artık..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek severse katiksiz sever

Erkek severse delikanli gibi sever

Erkek severse sinir tanimaz

Erkek severse çapkinlik yapmaz

Erkek severse kirmaz

Erkek severse aglar

Erkek severse aglatmaz

Erkek severse seffaf sever

Erkek severse yalan olmaz

Erkek severse incitmez

Erkek severse para harcar

Erkek severse yaratir

Erkek severse arastirir

Erkek severse seksi düsünmez

Erkek severse cömert olur

Erkek severse nazik olur

Erkek severse adam olur

Erkek severse ölümüne sever

Erkek severse bir kere sever

Erkek severse ayrilmaz

Erkek severse aldatmaz

Erkek severse yalan söylemez

• amin :)

• hayırlısı :)

• Yaptım olacak :)))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• öeah! seni sevmedim bak.

• sonuna kadar severim boğulup öldürüolar sonra aşkı:\

• inan severse canını vermekte tereddüt etmez...ama benim inandığım bişey var ilk birisine aşık olup onla çıkınca esas sevgi o oluyor...başkaları geldikçe her seferinde bu sevginin aşkın daha azaldıını düşünüyorum..biri için ilk olmak ve onunda senin için ilk olması kadar güzel bişe yok...

• Sever ya, sen sevilmeye deger birisimisin

• yok erkekler sevmez. kalbi yoktur..hatta duyguları da yoktur. aşık olmazlar onlar için her şey maddidir! sevmek cinsiyetlere ayrılacak birşey değildir.insan olmanın gereğidir. erkekler sadece sevdiklerini gösteremezler. Sert gözükürler çünkü onlar öyle yetiştirilir. büyüklerinin yanında çoçuğunu sevmesi bile ayıplanır. birde bu kadar aşk hikayesi var kerem ile aslı, ferhat ile şirin, zühre ile tahir... sizce erkekler sevmese bu kadar dillere düşmüş aşk hikayesi olur muydu...

• eskiden sevdikleri doğru ben şimdiki yaşantımızda diyorum artık eskisi gibi değil..

• erkek sonuna kadar sever.

• BAZI erkekler sonuna kadar sever

• seversem tam severim benden kurtuluşu zor olur. Sevmezsem eğer bir iki uğraşırım baktım ışık yok hepten yol veririm kafama göre takılmaya devam ederim

• Erkekler sevemez, duygusuzdur demek saçma gelıyor.

İlgimizi gösteremesek de,

Her gün çicekler alacak kadar imkanımız olmasa da,

Severken sadece onun mutluluğu için uzak durmaya çalışıyorsak biz de seviyoruz. Sevgimizi ifade etmek için süslü sözler kullanmak zorunda değiliz.

Sevmek, Seni seviyorum diyebilmek kolay değil. Ağzından çıkan bir cümle sadece 'Seni Seviyorum' ama adsız özlemle yaşamak zorunda olan sadece bayanlar değil.

...Çekemezsen Gülün Nazını Ne Dikene Dokun Ne Gülü İncit Sahrada mecnun değilsen,Ne leyla`yı çağır,Ne çölü incit..

• tabikide duygusuz demiyorum ben.. ama bazı erkekler basitleştiriyorlar sevgiyi,aşkı benim öfkem buna.

görüşn için tşekkr ederm bu arada.

• Her insan baş rolü oynar ve 7 milyar figuran vardır o ise senin için başrol oyuncundur

başkasını gözün görmez

• iyidi bu

• sever hemde cok sever sonra o sevdiği kız içindeki deli kanlı adamı öldürür önüne gelenle yatmaya calısan canavar ortaya cıkar

• buda doğru tabi..

• Başka bir kıza bakmaz etrafındaki bütün kızları arkadaşlıktan kesersin ilişki süresince ama :)

ve sadece dünyadaki kız o olur senin için :)

• dogru erkek bulunursa adam gibi sever...adam gibi bir erkek niyetin gerçek sevmek var ise gönül eglendirmez ve hayırlısı olacaksa bir olsun daim olsun ister.

• amin inş.

• o zaman hakkımızda hayırlısı olsun diyelim

• Sevdim mi adam gibi severim , canımı veririm , yanlış bir şey , hata yapmamaya çalışırım.

• 2 tane cocuk büyüttüm artık büyütmekten yana değilim...

Kızlar Ne Diyor 2

• Sever, onlarda insan bu kadar yuklenmeyin yazık.)

• Severler ... Hemde çok severler

• seven banada denk geldi.. fakat hepsinin bunu yapabilceğini sanmıyorum

Yükleniyor...