Çapkın erkek aşık olursa uslanır mı?

çapkın nedir yani çapkın erkek aşk oldu diyelimyine gözü başka sını görürmü hiçmi uslanmaz bu çapkınlarsizin düşünce nedir bu konuda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Örnek Vermeliyim Bu Olaya...Babam 67 Yaşında ve Halen Çapkınlık Yapıyor(emlakçı Olduğu İçin Herhalde Çevre Geniş)...Adam Hiçbir Zaman Dürüst Olmadı Anneme(Ben yaşadığım süre Zarfında) Yani İçten Gelen Bir Hastalık ve Aşık Olduğugunu Kesınlıkle Duymadım Kimseye(Bol Sohbet Ederiz) Ama Annemi Sevdiğini Biliyorum...Sonuç = Çapkınlar Aşık Olmaz ,Sevgi Duyarlar(yaşadıklarımdan Öğrendiğim Kadarıyla)

Erkekler Ne Diyor 13

• çok beklersin yakışıklı böcek çiçekten çiçeğe konar,

• can çıkar huy çıkmaz...

• Eşşeğe altın semer giydirsen sana güzel görünür mü

• Asla uslanmaz.

• Yooo...Ben mesela hem uslu hem de çapkın bir erkeğim.

• Her erkek çapkındır. Sadece bu bastırılır ya da bastırılmaz. Bir erkek çapkın sınıfına sokulmuyorsa bu libido seviyesiyle alakalı olabilir, sosyal girişkenliğiyle alakalı olabilir ya da hormonlarını ve duygusal ihtiyaçlarını bastırıyor olabilir.

• tek geclik ilikilermi yasiyon anlik adam sin heral capkin uslu olumu
      önüne gelene dagitir

• evet ya bende anlamıyorum bu çapkın lafından çapkın yoktur aslında biliyormusun becerikli erkek vardır bu beceriyide erkeklere bayanlar veriyor naparsın hani bir laf varya alan memmun satan memmun misaliii:))::)

• hala bu yaşa kadar öğrenemedinmi?

• ögrene medim ögret sene

• Uslanmam ben :)) :)) ama emin ol çapkın adam aşık olsa ilk defa yaşayacağı için farklı gelecektir. Belki de istemeden aşırı şekilde bağlanacaktır. Yaşadım biliyorum .

• adı üstünde çapkın adam ...biri gider biri gelir...

• iiiiii harfine bir takintinmi var...
      eyvallah ...

• kahir olsun capkinlar
      yasasin deli kanli adamlar

• capkin adam da doyunca elbet uslu oluyor :) hatta digerlerinden daha uslu olur

• çapkın aşık olur bişey değişmez

• aynen oyle nuray30 :) aynen öyle

• desene capkinlari hem sevdigine hemde baskalarina sahip olcak
      aslinda capkinlik kolay adam olmak anlamina geliyi sahiplanmesi basit insan

• insan değil mi oda:))

• alısmıs kudurmustan beterdır

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayir asla! Senin yaninda uslanmislik rolü yapar, arkandan binbir is cevirir..Biz kizlardada durum farkli degil bence :D

• Çapkın adam zor uslanır.

• Çapkınlığın sonu yoktur ... uzak dur

• çapkından kimseye koca olmaz. buğün karısını veya aşığını aldatıyorsa yarın seni aldatır. huylu huyundan vazgeçmez.

• Aşık olursa mala bağlar. Sevdiğin çapkın, hovarda erkek yerine, böyle sünepe bir şey bulursun. O da seni tatmin etmez.

• Çapkın heryerde çapkındır. Gözü aşık oldugundaysa aklı başkasındadır aklı aşık oldugundaysa gözü başkasındadır.

Yükleniyor...