• Sor
  • Bence

Kötü insanlarla nasıl baş edilir?

Sizin yanınızdan geçerken sürekli çarpan arkanızdan iftira atan dalga geçen içlerinde ALLAH korkusu olmayan insanlarla nasıl baş edilir ? Ne yapmak... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kötüyü iyilikle yenemezsin benim öğrendiğim bu.beyaz siyahı bembeyaz yapmaz ama siyah beyazı lekeler. o yüzden kötü olmadan baş edemezsin.

• farkındayım baş edemiyorum da

• Öncekileri Göster
    • beni öldürür belki ama ölümle bitmiyo herşey diğer tarafta çekerler cezalarını diye takmıyomuş gibi davranıyorum . kötüyle kötü olmak istemiyorum açıkcası

• o zaman kötülerden uzak duracaksın ama bencede kötüyle kötü olma ben yaptım keşke yapmasaydım eskisi kadar masumca bakamıyorum belki üstesinden geldim ama ben de eski ben değildim artık

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Erkekler Ne Diyor 9

• aslında bu dünyanın kötü olmasının sebebi kötülerin var olması degil iyilerin sessiz kalmasıdır

• ikiside bence

• sessiz kalırsan onlara fırsat verirsin

• kötü olarak bas et

• Tek yol uzak durmak

• o tipleri çıktıkları yere sokmak gerek..Sessiz kalmaktan yanayım..ama sabır bir yere kadar ..bardak taşma noktasına geldiğinde kimse tutamaz.. !

• Hiç Birine Taviz verme üstlerine git ki daha dişli görsünler !

• kimi vardır kötüdür, kimi vardır iyi görünür ama kötüdür.aslında iyi görünen kötülerden korunmak gerek.Diğerinin ne mal olduğu zaten belli..

• bide o kadar kötü olup adımı kötülemeye çalışıp kendilerini iyi gösteriyolar ... ALLAH korusun böylelerinden hepimizi ...

• Allah hepimizi korusun böyle insanlardan..

• dayak. nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir

• Muhattap olma

Kızlar Ne Diyor 2

• Çirkefe çirkefleşirim

• Sabır etmesini öğrenmelisin :( benimle yıllardır dalga geçiyorlar ama sabrediyorum gülüp geçiyorum dedikodu yapanlar var ama susuyorum duyduğum halde

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...