Kötü insanlarla nasıl baş edilir?

Sizin yanınızdan geçerken sürekli çarpan arkanızdan iftira atan dalga geçen içlerinde ALLAH korkusu olmayan insanlarla nasıl baş edilir ? Ne yapmak gerekir ? Uyarmakla anlamayan tipler bunlar .. laftan anlamayan tipler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kötüyü iyilikle yenemezsin benim öğrendiğim bu.beyaz siyahı bembeyaz yapmaz ama siyah beyazı lekeler. o yüzden kötü olmadan baş edemezsin.

• farkındayım baş edemiyorum da

• Öncekileri Göster
    • beni öldürür belki ama ölümle bitmiyo herşey diğer tarafta çekerler cezalarını diye takmıyomuş gibi davranıyorum . kötüyle kötü olmak istemiyorum açıkcası

• o zaman kötülerden uzak duracaksın ama bencede kötüyle kötü olma ben yaptım keşke yapmasaydım eskisi kadar masumca bakamıyorum belki üstesinden geldim ama ben de eski ben değildim artık

Erkekler Ne Diyor 8

• aslında bu dünyanın kötü olmasının sebebi kötülerin var olması degil iyilerin sessiz kalmasıdır

• ikiside bence

• sessiz kalırsan onlara fırsat verirsin

• kötü olarak bas et

• Tek yol uzak durmak

• o tipleri çıktıkları yere sokmak gerek..Sessiz kalmaktan yanayım..ama sabır bir yere kadar ..bardak taşma noktasına geldiğinde kimse tutamaz.. !

• Hiç Birine Taviz verme üstlerine git ki daha dişli görsünler !

• kimi vardır kötüdür, kimi vardır iyi görünür ama kötüdür.aslında iyi görünen kötülerden korunmak gerek.Diğerinin ne mal olduğu zaten belli..

• bide o kadar kötü olup adımı kötülemeye çalışıp kendilerini iyi gösteriyolar ... ALLAH korusun böylelerinden hepimizi ...

• Allah hepimizi korusun böyle insanlardan..

• dayak. nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir

• Muhattap olma

Kızlar Ne Diyor 2

• Çirkefe çirkefleşirim

• Sabır etmesini öğrenmelisin :( benimle yıllardır dalga geçiyorlar ama sabrediyorum gülüp geçiyorum dedikodu yapanlar var ama susuyorum duyduğum halde

Yükleniyor...