Kocam beni aldatıyor mu? Erkekler neden aldatır?

Henüz 1.5 yıllık evliyim, eşimle severek evlendim. Onun da beni sevdiğine inandım ama bir hafta önce msnde başka biriyle ilişkisi olduğunu öğrendim.

Şifresini bildiğim msnsine girmiştim, kadın eşim sanıp benimle yazıştı. Aralarında ciddi bir ilişki var görünüyordu. Durumu farkedince her ikisi de kıvırdılar. Eşim beni aldatmadığını söylüyor, kadın biz evlenmeden önce ilişkileri olduğunu, onun yerine benimle evlendiği için intikam amaçlı yaptığını söylüyor.

Dul ve iki çocuk sahibi olan bu kadının ve eşimin doğru söylüyor olma ihtimali var mıdır?

Küçük bir ayrıntı kadın msnde eşimle yazıştığını sanıyordu yani beni görmüyordu bu intikam amaçlı komplo olabilir mi ya da ben şimdi ne yapmalıyım?

Henüz 1 yaşında bir oğlum var lanet olsun ki eşimi de hala seviyorum. Psikolojim alt üst oldu yavruma kötü davranıyorum. Eşimi gördükçe sinir oluyorum, karma karışığım. Erkekler neden aldatır?

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

• hiç hoş bir durum değil. Allah yardımcın olsun öncelikle. keşke bu durum hiç başınıza gelmeseydi ama ne diyeyim olmuş artık. yerinde olsam yapacağım tek şey şu olurdu. birlikte gsm şebekesinin olduğu şirkete gidip( vodafone, turkcell, avea vb.) konuşma ayrıntı dökümünü aldırıp kontrol etmek. ama bunu gidip direk orada yap. bundan sonra da artık hayatına nasıl bir yön vereceğine karar verirsin. dilerim herşey güzel olur senin için... yalnız kendini ve aklını koru. ne olursa olsun önünde koca bir hayat var. ona göre davran. kendini de asla ezdirme. seni üzen seni kaybeder... sen kaybeden olmuş gibi hissetme. senin kıymetini bilecek o kadar insan vardır ki... bunu düşünerek hayata olumlu bak... güzellikler içinde kal.

0|0