• Sor
  • Bence

Kocam beni aldatıyor mu? Erkekler neden aldatır?

Henüz 1.5 yıllık evliyim, eşimle severek evlendim. Onun da beni sevdiğine inandım ama bir hafta önce msnde başka biriyle ilişkisi olduğunu öğrendim. Şifresini bildiğim msnsine girmiştim, kadın eşim sanıp benimle yazıştı. Aralarında ciddi bir ilişki var görünüyordu. Durumu farkedince her ikisi de kıvırdılar. Eşim beni aldatmadığını söylüyor, kadın biz evlenmeden önce ilişkileri olduğunu, onun yerine benimle evlendiği için intikam amaçlı yaptığını söylüyor. Dul ve iki çocuk sahibi olan bu kadının ve eşimin doğru söylüyor olma ihtimali var mıdır? Küçük bir ayrıntı kadın msnde eşimle yazıştığını sanıyordu yani beni görmüyordu bu intikam amaçlı komplo olabilir mi ya da ben şimdi ne yapmalıyım? Henüz 1 yaşında bir oğlum var lanet olsun ki eşimi de hala seviyorum. Psikolojim alt üst oldu yavruma kötü davranıyorum. Eşimi gördükçe sinir oluyorum, karma karışığım. Erkekler neden aldatır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hiç hoş bir durum değil. Allah yardımcın olsun öncelikle. keşke bu durum hiç başınıza gelmeseydi ama ne diyeyim olmuş artık. yerinde olsam yapacağım tek şey şu olurdu. birlikte gsm şebekesinin olduğu şirkete gidip( vodafone, turkcell, avea vb.) konuşma ayrıntı dökümünü aldırıp kontrol etmek. ama bunu gidip direk orada yap. bundan sonra da artık hayatına nasıl bir yön vereceğine karar verirsin. dilerim herşey güzel olur senin için... yalnız kendini ve aklını koru. ne olursa olsun önünde koca bir hayat var. ona göre davran. kendini de asla ezdirme. seni üzen seni kaybeder... sen kaybeden olmuş gibi hissetme. senin kıymetini bilecek o kadar insan vardır ki... bunu düşünerek hayata olumlu bak... güzellikler içinde kal.

Erkekler Ne Diyor 10

• erkekler karısından ilgi görmüyorsa haklı olarak aldatır daha başka sebepleride olabilir ilişkinizi btam bilmediğim için tam olarak bişey diyemem genellikle bu sebepten aldatır

• Senin gibi bir kadın bunu hak etmiş.
    Neden mi? Kocan olacak adamın yediği nanenin günahı çocuğun mu da ona kötü davranıyosun?
    Hem şikayet ediyosun hem de böyle karaktersiz bir adamı halen sevdiğini söylüyorsun.
    Nasıl bir karakteriniz var, nasıl insanlaraınız anlamıyorum.

• Keşke olayı eşine açmasaydın da herşeyden tam anlamıyla emin olduktan sonra çekip karşına konuşsaydın. Olayı tam olarak aydınlatmadan adım atma derim. O adımı atarken de öncelikle çocuğunuzu düşünün.

• aynen bak buda olabılırdı ama tekrar söyluyorum erkek kadını 1 kere aldatıyorsa o erkegın defalarca aldatyrsa o kadının sucudur. oluyorsa oluyor olmuosa siktret gitsin . gün gelcek gülceksin kendıne ben cok safmısım bunun için mi uzuldum diye. bebişine iyi bak sen bir annesin bebişinin senden baska kımsesı yok

• Bence özel dedektif tutun. Kesin emin olmazsanız eşinize hiçbir zaman güvenemeyeceksiniz Buda sizi yıpratacak. Gerçekleri öğrenmek ve emin olmak en iyisi. HIV virüsü tükürükten bile geçmektetest yapsanız bile virüsü kaptıktan sonra 6 ay geçmesi gerekiyor. Kendinizi ve çocuğunuzun hayatını düşünerek özel dedektif veya yakın birinden yardım isteyin.

• bu çok normal geliyor artık bana kadın da aldatıyor erkek te bunun nedeni yok çevremde çok görüyorum çocuğu olduğu halde bile aldatıyor bu artık hayatın bir yaşam biçimi sen kocanı elinde tutmak için bir şey yapcak san ona güzel bakımlı ve sexsi görün ilgisini çek yani anlarsın :)

• Erkek karısından yeteri kadar ilgi görmüyorsa karısını sadce çocuklarının annesi olarak görüyorsa aldatır.

• bir de dikkatini çekmek isterim. kadınlar da aldatır. hem de bunu göz göre göre yaparlar. aldatmak herkese mahsustur. ama olay bunu kendine yakıştırmakla alakalı ve bunun ışında artık insanlar globalleşen dünyada değişik tatların peşindeler üzülerek söylüyorum. olmasa iyi olur ama diyecek ve yapacak birşey de yok açıkçası bunu engellemek için. diğer cevabımda da ne yapabileceğini yazmıştım zaten. kimseyi buradan yargılamak ne sana ne de bize düşer. birinin hakkını şüphe ile yemek de büyük haksızlıktır. sen şüphelerini gidermeye bak. ağacın kurdu içindendir. kurt düştümü, o ağacı yiyip bitirene kadar da çıkmaz, unutma. ama sakin ol ve ölçülü davran. gerçi böylei durumalrda biz ne dersek diyelim bildiğini okuyacaksın ama sakin olursan ve olayları kabullenmiş gibi değil de çözmeye gayret ediyormuş, duruma anlam vermeye çalışıyormuş gibi görünmek faydalı sanırım.

• kadınların aldatmsı kesınlıkle daha masumdur. kadın cınsel ısteklerı ıcın baskalarıyla bırlıkte olmaz. kadın gerçekten aşık olursa aldatabılır.ancak erkek hergun bu pıslıgı yapabılır. tabıkı masum degıl ve savunulucak bır yanı yok ama bırde bu bakış açısndan bakın lutfen

• şimdi msn de yazıştığın kişi eğer eşinden intikam alıcak birisi olsa 1-) kocan öyle birisini msnde tutmaz silerdi2-) böyle komplo kurmaya çalışan birisi varsa zaten eşinin sana söylemesi lazımdı. yok korktum yok ne diyeceğini bilemedim söylemedim gibi şeyler çamura yatmadır aldatmayı kendisi istemiştir.belli ki eşinizin aklında hala o kişi kalmış ki intikam amaçlı deyip duruyor ama msndende silmiyor. benim nefret ettiğim kişi ne msnimde nede telefon rehberimde olurdu. ben öyle bişey başıma gelmesin diye telefon numaramı bile değiştirdiğim oldu. ki çocuğunuzda var. boşuna demiyolar hemen çocuk yapmayın diye ezilen hep onlar oluyor. pekte yol görünmüyor. aldatma konusu sitemizde defalarca açılmış bir konu arama kutucuğuna sağ üstte aldatılmak yazarsanız daha çok yoruma ulaşacaksınız..

• erkeklerin temelde 2 aldatma nedeni vardir, 1-evlenmeden once gozu ve iradesi doymamistim hala arayis icindedir 2-evde istedigini bulamiyordur... her kosulda da eger gercek bir aldatma var en kisa surede cocuk icin ayrilmaniz daha mantikli olacaktir, aman cocugum etkilenmesin dersen ki bu imkansiz, daha kotu bir cocukluk ve genclik yasayip ileride sorunlu bir karaktere sahip olacaktir.

• seninle evlenmeden başkasıyla ilişkisi olabilir ama sonuçta eşiniz sizinle evlenmiş bir cocuğunuz olmuş artık eskiyi unutmak zorunda ikinizde zararlı çıkarsınız biraz zamana bırakmanı tavsiye ederim o kadında evli biriyle artık samimi olmaması gerektiğini düşünüyorum insanlar hep geriye gidiyor nedense

Kızlar Ne Diyor 15

• sanmıyorum bunun komplo olduğunu . kadının senden önce ilişkmiz vardı benle değil seninle evlendi demesi saçma .2 çocuğu var ne zaman evlendi başkasıyla 2 çocuk yaptı ayrıldı da birbirini buldular. söylediği de zaman olarak uyuşmuyor.Eşinin açıklaması ne oldu peki .kadının söylediği ile uyuşmuyordur kesin.

• yazışması demek aşık olduğu anlamına hatta cinsel birliktelik yaşadığı anlamına gelmez. önce bunlardan emin olmalısın. böyle bir durum var ise derhal boşanmalısın..yol yakınken..yoksa arkası gelecek emin olabilirsin.

• Yavrunun suçu ne? Ona kötü davranman için sebep nedir?

• Psikolojisi bozuk olduğu için olabilir mi ?...soru mu bu şimdi ?

• Evet soru. Çok zarar vermek istiyorsa kocasına versin. Çocugun sucu olmadıgını düşünecek kadar sıyırmadı herhalde!

• daha çok yeni evlisin önce sakin ol ama solediklerine de inanma kocana karşı biraz daha dikkatli ol bir daha böyle bir durumla karşılaşırsan işte o zaman hiç düşünme derim ama bebeğin de küçükmüş ya onu bari düşün herşey olacağına varır...üzme kendini...

• hassas aşkım benim:)

• evet ya dayanamıyorum böyle durumlara...

• çözebildin mi?

• eşinin yaptığı hatayı parmak kadar çoçuktan çıkarman yanlış.komplo falan değill resmen ilgi duyuyo o kadına madem nefret ediyo ne diye muhatap oluyo.yalan işte bu erkek milleti dediğim gibi doyumsuz hepsi aynı ya.

• hepsinin köküne kibrit =)

• bencede:):)

• benimki de aldatıyor. hatta sinirimi kredi kartlarından çıkartıyorum. extre geldiğinde joyamor.com 'dan neler aldın sen yaaa diye basbas bağırıyor. bilmiyor ki aldattığı için hıncımı çıkarttığımı, kendime özen göstermek için de joyamor'dan takı aldığımı. ayrıca aldatan erkeklere lanet olsun ya :(

• onunla hala aynı yatagı nasıl paylasıyorsun pekı bıtanem neden soylemıyorsun aldattıgını

• bence seni ap acık aldatmıs- ama sıkma canını unutma erkeke 1 kere aldatıyorsa o erkeğin sucudur defalarca aldatıyorsa o ka9dının sucudur kardes. bu seferlık unut . bıdakıne kesınlıkle affetme

• aldatıyorsa onu bir dinle. Oglun için ya şimdi ayrılın ya da hayat boyu bunu bilerek yaşa.

• Erkekler hele de çocuk sahibi olduysanız... hamilelikti... doğumdu.. aileye yeni bir bireyin katılmasıydı.. derken ihmal edildiklerini söyler ve aldatırlar! Bu onların doğasında var..daha doğrusu aldatmata meyilli olan erkeklerin doğasında..Sakın kanma bir kere yapan her fırsat bulduğunda yine yeniden yapacaktır! Çocuğunu hırpalamaktan vazgeç..unutma o senin senden bir parça..nasıl gözünü oyup köredemezsen ona da kötü davranamazsın..Çocuğun ve kendin için en doğru kararı ver..sebeplerini iyi düşün ve verdiğin kararı eşine oturup anlat..seni etkilemesine asla izin verme..ve..aldığın karar ne olursa olsun bir daha dönüp arkana bakma..Dilerim mutlu olursun...

• al çocuğunu annenin evine git gerekirse yada bi ev tut boşanma davası aç aranızdan çekiliyorum de git daha da birşey dme istersen ağla istersen sızla ama dönüp bakma bile arkana bi psikoloğa da git uzun süre tedavi gör yatışacaksındır belki başkası çıkar karşına.ölüm yok ya ucunda..

• öncelikle lütfen çocuğuna kötü davranma. sizin aranızdaki mesele öyle ya da böyle halolur ama o masum bebeğin ruhundan onun izini hiç silemezsin. tam olarak gerçeği öğren... aldatmışsa barışma bence. çünkü unutabileceğini sanmıyorum. ya da aile terapilerine gidebilirsiniz. orda zaten sorunlar neyse çıkar ortaya. aşabilirsiniz de...

• bende aynı olayı yaşadım telefonda başka birisiyle mesajlarını okudum arkadaşlar yazdı diye çevirdi ona deli gibi aşıktım herkese karşı gelip dinlemeden evlendim iki çocuğum var ve o hala başkalarınla konuşuyor inkar etsede herkes benim gibi olacak değil ama inan affetmek daha acı veriyor iyice araştır gerçekse benim şu anki aklım olsa ayrılırdım dediğimi unutma ayakta uyutma kendini sonra çok acı oluyor şu an çocuklarım için ayrılamıyorum onları öne sürüp bırakmıyor bende kurtulmayı bekliyorum allahtan allah yardımcın olsun

• sabep aramak saçma aldatmalarına

• çocuk için böyle bişeye dayanmak seni çok yıpratır çocuğu mutsuz bir evde büyümesi bence daha kötü olur .. lk boşanda son boşananda sen olmıçaksın emin ol sadakatsızlık kötü bişey yine kendi kararını kendin ver derim yaşayan sensin .. yaşamadan anlayamayız biz

Yükleniyor...