• Sor
  • Bence

Bir erkek niye onu seven kızı kıskandırır?

bir çocuktan hoşlanıyordum ona söyledim şuan başka birisi var dedi. ama şuan beni kıskandırmaya çalışıyor amacı ne olabilir?

Güncellemeler:
ha birde ben onu sevdiğimi söylediğim zamanın üstünden çok geçti ve şuan o kızla yakın değil sanırım.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Daha kişiliği gelişmemiş , ne yapacağını bilmeyen çocuklar gibi .

Erkekler Ne Diyor 7

• Ego tatmini yapıyor.

• ego dandır

• hiç ilgilenme kıskanırsan sürer gider.kendini geri çek bunu yapmaya bir son verecektir görüceksin

• Şuan başka birisi var ilerleyen zamanlarda sana dönerim gibi bişey söylemiş, Senin o anda demen gereken ya şimdi ya hiç. Erkeklerin anlayacağı dilden konuş biraz :D Bak nassı geliyordu sana :D

• aynısını ben de yaptım. yani başka birisinin olduğunu söyledim ama bunun nedeni hoşlanmamam ve direk söyleyerek kırmak istemememdi. kıskandırmaya çalıştığından eminsen iş değişir tabi. belki hazır değildir ve zaman kazanmak istiyordur.

• senin amacın nedir?

• nası yani nedemek şimdi bu?

• Öncekileri Göster
    • ya neyin kafasındasın sen şimdi anlamadın sonra mı anlıycaksın of evlat olsan çekilmezsin piskopatgüven

• :D

• beden yası hala cocuk olabilir.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hahaah psikoergene kurmak isteyipte kuramadığım o cümleyi kurmuşsun ya çok teşekkür ediyorum hislerime tercüman olduğun için :D +5 bu arada ego tatmini yapıyo olma ihtimali yada senin hala ona karşı bişeyler hissedip hissetmediğini ölçüyo olması söz konusu büyük ihtimalle. Hatta 2.si daha baskındır diye tahmin ediyorum bol şans.

• teşekkürler farklı bakış açın için :)

• Neden seni kıskandırmaya çalışsın ki? Başkası varmış işte...

• artık yok işte o

• Öncekileri Göster
    • mesele şu ki esilciğim beni neden kıskandırmaya çalışıyor?

• Senden hoşlandığı için olabilir mi acaba? Yada istemiyordur seni ne bileyim kırmak istemiyordur belki?

• salaklar çünki=)

Yükleniyor...