Kız sağlamca nasıl dövülür?

Kardeşim dediğim insan bana kazık attı.Ben hiç kız dövmedim nasıl dövülür?Ne yapmam gerek?

Güncellemeler:
Yıllardır ona kardeşim diyordum.Sevgilime aşık olduğunu öğrendim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 29

• yumruk atmaya çalışma zaten atamıyosunuz .saçını yakala yüzünü falan tırmala :D

• Tükürmekle bırakma sinirin geçmez bir tane de tokat at

• Beklemediği anda burnunun tam ortasına sağlam bir yumruk salla. Sonra saçına yapış bırakma :D

• Sakın öyle birşey yapma sonra sen vicdan azabı çekersin , kavga ancak hayvanların işidir. Peygamber efendimiz gibi hoşgörülü ol lütfen , Allah kolaylık versin inşallah

• yavas vurmadan dov sozlerinle :d

• yıllardır kardeşim ama sevgilime aşıkmış

• daha ii ya sevgilinede o nada neler sole bole dovmekten mahvet

• bir güze ıslat sonrada eline 1,5-2m bahce hotumu al ama güzelce yagla hortumu vurdugun yerden kaysın ki yaksın orayı ver coskuyu ver coskuyu

• Aşık olduğu için mi döveceksin? Git bayıl bir köşeye...

• Saçına yağıştığın gibi sürükleyerek sırt üstü düşmesini sağla. Saçından çektiğin için de sürüklerken sana vuramaz da. Zira sürüklüyorsun. Yalnız sürüklerken dikkat et. İlk hamlede düşürüp sürüklemeye başlamazsan toparlanıp karşılık verebilir. Ama düşürdün mü olay bitmiştir. Sürükleeeee...

• Bir bayana kavga dövüş yakıştıramam ben. Doğru bir şey değil. Bu düşünceden vazgeçmelisin. O öyle yaptı diye sen daha beterini yapıp kendini küçük düşürme. Milletin ağzı durmaz. Olaylar çevrede su gibi yayılır. Sen masumsan masumluğunla kal. O elbet cezasını bulur dert etme. Bunun için kavgaya gürültüye gerek yok.

• önemli nokta saçlar yakala ve bırakma

• Saçını aşağı doğru çek ve suratına bir diz at.Ardından yüzünü tutar , meme ucunu sık.Sonra tokat ve ardından poposuna tekme at.

• ilk yumruk şok darbesi yaratır :D

• saçından guzelce kavra ve yuzunu tırnakla ama bunu kesınlıkle yapma boyle mal olan ınsana bu bıle değmez cunku

• 3 gün elini mermere vur biraz acısın elin sertleşsin.. sonra sağlam bir osmanlı tokatı geçir oda olmadı saçlarını kökünden kavga asıl o acı ona yeter :)

• kız kıza kavga kadar beni kızlardan soğutan başka bişey yoktur şu dünyada... temizlik en çok aradığım özelliktir bir kızda ama 1 sene yıkanmasın ona bile evet derim yeter ki başka kızla kavgaya girmesin o derece itici geliyor bana bu durum...

• ayy senın sacını basını yolarım deyıp tbasla sacından tut yolmaya kafasını duvara surt kıcılvım cıkar yap ıste bıseyler

• Karnına karnına vurucan , memelerini cimcikle , saçlarını yol, burnunu kır

• Kazık atan birisi için enerji harcamana değmez. Hem yakışıyor mu sana böyle mahalle karısı gibi saç saça kavga etmek ? Hayatından gerekirse tamamen siler geçersin. Keskin sirke küpüne zarar.

• direk kafayı vur !

• Sağ elinle açlarını arkasından yakala eline dola şöyle güzel bir evir çevir sonra sol elinle okkalı bir tane yapıştır ama bırakma düşürme sakın gerisi gelir sana yaptıklarını aklına getir tamamdır bu iş bekliyoruz

• Şu kıza ulaşıp bir an önce sığınma evine yollamalı. Biris 2 metrelik bahçe hortumundan bahsetti :))

• once kendısıne sor gerceklıgını gercekse dedıgım gibi döv gıtsın

• ya lafınla döversın ya da saçlarını yolarsın h a bırde tokat olabılır...

• elinle bırlesiminin okcesıyle agzının ortasına vur ya da kafayı burun kemıgıyle kıkırdak bırlesım noktasına vur :)) yapabılırsen yerden kalkamaz kalktıgında hastane yollarını asındırır

• sen ne hasetsin sen

• eline hortum al, bide dikenli odunkapıyı kilitle Allah ne verdiyse ısla ısla vur

• ıslatarak

• ouuv bizi de çağırın çok severim kız kavgasını.avcunun içiyle tokadı bas ama tokadı açıktan vur.

• bence affet gitsin.beden acısı geçer,ruh acısı baki kalır

Kızlar Ne Diyor 15

• Buradan anlatılmaz.Öyle bir dövülür ki feleği şaşar.

• hiç kız dövmedim erkekte dövmedim gerçi.

• dövdüğün zaman ne değişecek

• daha önce kavga etmdiysen o iş kolay değil nefesin yetmez bide sopa yediğinle kalırsın. sözler dayaktan daha etkilidir yorulmazsın.

• kardeşin kadar yakınsa, zaten en zayıf noktasını biliyorsundur, oraya vursan yeter ama sadece aşıksa, ona hiç belli etmemişse, sana bırakmışsa bırak dövmeyi git elini öp.

• Gonder bana sen yorulma :)

• hadi ya..ş*refsizmiş;) kolay kolay küfretmem ama bu haketti yani..

• Gülmekten sandalyeden düştüm.O nasıl başlık ? O nasıl muazzam bir içerik?Saçını tutacaksın tekmeyi indireceksin tırnaklarını batıracaksınkız dövmeyi ablandan öğren.ah ah zamanında az kız dövmedim.

• dövsen ne değişecekki önemli olan sevgilin onunla iyi ol ama sahiplenmek iyidir onu rezil et dövmeden

• Dövünce aşkını süslemiş olursun o yellozun kırçiçeem. Sevgilinnen iyi ol, o yeter ona.

• 3gün

önce sana laf atarsa saçıntan tut o yere baksın karnına vur elile yumrukla

• Dovup onun seviyesine dusmesi derim

• Aman allahim sitede amma psikopat varmis

• Tırnağını uzat önce :D

• Ben de hep erkek döverdim küçükkene askjdakls..Kavga etme iğrenç ötesi oluyor kızlara hiç yakışmıyor ://

• yıllardır kardeşim diyordum ona ama sevgilime aşıkmış

• O zaman yol vericeksin ama kavga falan etme ciddiyim kendini küçük düşürürsün bırak büyüklük sende kalsın.

• dövme. Allaha havale et.

Yükleniyor...