• Sor
  • Bence

Bir erkeğin hoşuna gidecek ve uzun süre ilişki yaşamak istediği kız nasıl olur?

bi erkeğin hoşuna gideceği ve uzun süre ilişki yaşamak istediği kız size göre nasıl olur? özellikle tanışma evresinde nasıl davranmalı kızlar. çünkü... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Taktik yapma; kendini değiştir önce. Diğer tüm kızlardan farklı ol; zekanla, güzelliğinle, bakımınla, eğlenceli duruşun, güleryüzün, rahat tavırların, özgüvenin, ilgilendiğin şeyler, eğitimin, bildiğin yabancı dil, kültür seviyen, dinlediğin müziğin kalitesi, hayattaki duruşun, vs. vs.Bunların hepsi seni diğer kızlardan farklı kılacak ve "rekabetçi avantaj" yaratacak. Benim, mesela bu saydığım özelliklerin tamamında diğer kızlardan üstün bir kız arkadaşım olsa, onu elimde tutmak için tüm çabamı sarfederdim.

• rahat tavırlar eğlenceli duruş güleryüz.. bana bu yüzden cok cocukça bakıyolar ivit. :D

• Öncekileri Göster
    • önemsiz, tesekkürler yorumların icin tekrardan .

• Rica ederim :) Bu arada özgüvenin olması güzel. Yani bir insanın güzel, bakımlı ve kültürlü olduğunu bilmesi ve özgüveninin yüksek olması güzel. Tebrik ettim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• İlk gün sigara içme ailevi sorunlardan da bahsetme sonra tabi eski çıktığından da kendini ucuz gösterme pahalı yemek ye ve kaliteli içecekler şipariş et bide karşındakine kapıldığını kesinlikle belli etme ... Uzun ilişkilere karşıyım de seni elde etmek için bak neler yapar...

• ilgi çekmeyen çok hareketli olmayan kızlar

• ilk gunku heyecanla bakabilmen lazım heyaan isi bu olay :)

• dogal ol agır efendı ol neselı ol tebessumu eksık etme en onemlısı bakım ...

• degilmis demek ;)

• Öncekileri Göster
    • pekii :D

• :))

• emin ol doğallıktan çıkınca komik oluyor çünkü belli zaman sonra vayy be sen böyle demiyodun böyle değildin cümlelerini duyar olursun.

• benim uzman olamadığım tek alan uzun süreli ilişkiler

• Tek bakış açım: Olgunlaşmış,mantığı öne basan, fedakar, kıskanç ve mütevazi ve en önemlisi hayattan ne istediğini bilen kız isterim.Naz,kıskançlık,trip tabiki olacak bu kızın tadı tuzu. Ama duygularına karar vermiş, sarkaçta sallanmayan bir kız olmalı. Herşeyi erkekten beklememeli, hayatın gelip geçici olduğu aşikar. Ondan dolayı insan her anından tad almalı yaşamın.Başkalarının tembihleri ile 40 adım gidersen, 41. adımda çukura inersin. Kendi ayakları üzerinde durabilmeli, modern olmalı ve erkeğini elinde evirip çevirebilmeli. Akıllı kadınları çok severim. Beni vezir edecek kadına hayran olurum ve hayatımın 1. numarası yaparım. Kadının aklı ve zekası beni etkiler en fazla.

• güzel cevap. :)

• iki tarafa bagli uzun iliski :) anlasmaya, uyuma ve sevmeye. yoksa mukemmel de olunsa yurumeyebiliyor.

• cok cok haklısınn.

• 18 yasındasın nasıl uzun bır ılıskın oldu kac yasında basladın

• 2bcuk yıl sürdü ve ilk cıktığım kisiydi.

• Öncekileri Göster
    • olur olur zamana bırak

• tımam

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla şöle diyim kendini kasma ama çok fazlada cıvıtma yani..hahah kahaha yapma adam akıllı dur yanında kimseye bakma ... Seni öpmeye kalkarsa utanmış gbi filan yap hemen öyle izin verme öpmesine.Hazır dğeilim ayaklarına yat:Dama tamamen kendinin dışındada bir varlık yaratma yani az gülümse gülsün o güzel yüüzünü gülerken somurtma filan ...birde karşındaki insana bağlı birazda çünkü onun nasıl biriyle muhabbet etmek istemesi önemli anlıyormusun. deli dolu birini istiyorsa çılgınlık yap ağız kız istiyorsa ağır kız ayaklarına yat işte .Not : işini bilecen :)

• Nabza göre şerbet diyorsun yani; güzel :)

• Öncekileri Göster
    • sorun ondadır belki :D

• kesn öyledr haha :D

• kendi olur kıskanclıkta dengeyi tutturabilen biridir o istrediklerini açıkca belirtir uzun uğraşlar sonunda emeğinizi üstünde görürsünüz kıymtli olur

• marifet değil uzun ilişki.yaşadım ve boktandı.aptal bi bağımlılık olur çoğu kez.iyi olanları da vardır.çiftlerin aynı oranda birbirlerine bağlı oldukları haller.en azından öyle göründükleri.bu da çok sık rastlanan bir durum değil.ikinizin kafa yapısının uyuşması ve tatminkar olmanızla alakalı bu.yani tatminsiz yeniliğe açık hep daha farklı şeyler yaşamak isteyenler uzun vadeli ilişkileri çok yürütemezler.belki de sen de değişmişsindir.ilk ilişkin olduğu için bağlanmışsın ama artık olgunlaşmşsın biraz o yüzden seni tatmin etmiyordur bazı şeyler.iile de uzun ilişki olsun diye uğraşma.

• ivit haklı olablrsin.

• 18 yaşındasın.

• evet ve 25ime kadar o olsun istiyorm belki alala :)

• Öncekileri Göster
    • lanet herif.

• :).

• bosver erkekler cılvelı kızları sever :)

• Doğru tespit :)

• sadece takılmak icin gecerli bu bence :)

• :) cılvelı olursan elınde tutabılırsın ama :)

• taktikler işe yaramıyor

Yükleniyor...