Stresli olduğumda kirpiklerimi koparıyorum. Buna nasıl engel olabilirim?

Gizli Üye
Arkadaşlar ciddi bir şekilde psikolojik sorunum var lütfen okuyum ve yardım edin :)) Şimdi arkadaşlar ; ben strese nedense gelemiyorum. Strese girince ya kirpiklerimi yoluyorum ya da düşüp bayılıyorum ve kalbim çok hızlı çarpıyor.Şu andada streste sayılırım ve yine kirpiklerimi kopardım ve hala da ellerim kirpiklerime gidiyor. Buna nasıl engel olabilirim.-
Stresli olduğumda kirpiklerimi koparıyorum. Buna nasıl engel olabilirim?