Beddua alan kısı mutlu olurmu?

benım haksızlık yaptıgım mutsuzluklarına sebep oldugum ınsanlar bana haklı yere beddua etter sanırım ve ttuttu.pısmanım ama duzeltmeme ımkan... Daha Fazla

En İyi Görüş

• köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış. Bence sen kendini böyle koşullandırıyorsun geçmiş konuları unutmaya takmamaya çalış düşünme yani. İleriye bak her zaman,geçmişi düşünürsen şu anı yaşayamazsın. Morelini bozma,herşey yoluna girer inşallah :)

• amın ınsallah okadar cok ıhtıyacım varkı herseyın duzelmesıne.boyle bosa yasıyormusum gıbı.bı samandan farksızım

• Öncekileri Göster
    • sen anormalmısın kntszmlq evet oyle dıyorum onlar haklı dıyorum ama aynı zamantaa bu hatamın farkına sımdı vardım cok pısmanım dııyorum

• benim kimseyi savunduğum yok,tek bildiğim her insan hata yapabilir kız belliki pişman. Ve geriye saplanıp kalmış bir yerden toparlaması gerekiyor. Hepimiz çok mu masumuz hiç hata yapmadıkmı? bu kızda pişman olmuş,yalnış anlaşılmasın kızı tanımam etmem savunduğum falanda yok. Ama insanlara önyargıyla yaklaşmamalıyız belkide yaptığı ufak bişeydi ve kafasında büyüttü bunu sorunu bile bilmiyoruz.. benim demek istediğim geçmişte olan geçmişte kalsın artık ileriye baksın demek istemiştim.