• Sor
  • Bence

Beddua alan kısı mutlu olurmu?

benım haksızlık yaptıgım mutsuzluklarına sebep oldugum ınsanlar bana haklı yere beddua etter sanırım ve ttuttu.pısmanım ama duzeltmeme ımkan yok.mutsuzum.omurboyu hep boylemı olacak yoksa ılerde mutlu olurmuyum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış. Bence sen kendini böyle koşullandırıyorsun geçmiş konuları unutmaya takmamaya çalış düşünme yani. İleriye bak her zaman,geçmişi düşünürsen şu anı yaşayamazsın. Morelini bozma,herşey yoluna girer inşallah :)

• amın ınsallah okadar cok ıhtıyacım varkı herseyın duzelmesıne.boyle bosa yasıyormusum gıbı.bı samandan farksızım

• Öncekileri Göster
    • sen anormalmısın kntszmlq evet oyle dıyorum onlar haklı dıyorum ama aynı zamantaa bu hatamın farkına sımdı vardım cok pısmanım dııyorum

• benim kimseyi savunduğum yok,tek bildiğim her insan hata yapabilir kız belliki pişman. Ve geriye saplanıp kalmış bir yerden toparlaması gerekiyor. Hepimiz çok mu masumuz hiç hata yapmadıkmı? bu kızda pişman olmuş,yalnış anlaşılmasın kızı tanımam etmem savunduğum falanda yok. Ama insanlara önyargıyla yaklaşmamalıyız belkide yaptığı ufak bişeydi ve kafasında büyüttü bunu sorunu bile bilmiyoruz.. benim demek istediğim geçmişte olan geçmişte kalsın artık ileriye baksın demek istemiştim.

Erkekler Ne Diyor 12

• mutsuz olur sadece

• bence senin işin cok zor sen cıkmaza gitmişşin

• aaa katiyen mutlu olmaz. good dua alacaksın her zaman

• Şimdi konuyu açmamışsın bilmeden konuşuyorum. Bedduanın tutucağını allahtan başka kimse bilmez. Eğer haksız yere zalimlik kötülük ettiyseniz bunun cezasını mutlaka öyle ya da böyle görürsünüz. Bu yaşantınızda farkedersiniz. Her şeyi buna yormamak gerekir. Sen buna fazla takılma ama o her kim veya kimlerse sadece bir helallık al için rahatlar. Sonu kötü bile olsa yani sıkıntılıbile olsa bunu yap. Yoksa hayatın boyunca önüne çıkan her aksiliği buna bağlarsın..

• ilerisini gerisini bilmem ama bu dünyada ah almayacaksın.hele hak yemişsen ya da ara bozmuşsun tam yandın

• gerçek bir kalple tövbe et

• haklı sebepleri olursa beddua geçer ama dikkat et haksız beddua sahibini bulur

• yaaaa ne saçmalık bu oooooo insanın her dediği dilediği tutarsa bu hayattaaaa oooooooo sen bence öz eleştiri yap kendini gözden geçir hemenbaşkasına yükleme

• helallik alman şart ki beddua aldığını sanmıyorum allahın adaleti beddua alsaydın daha beter olurdun

• sende allaha dua et onlar icin bu dualar kabul olur ve sende rahata erersin

• Mümkünse ilk olarak o kişilerden özür ve helallik istemen gerek.Sonrada Allahtan kullarına yaptığından dolayı özür dile.Onlardan istemek mümkün değilse Allahtan çok çok af iste tövbe et.Pişmanlıkta ilk önce kalben olur daha sonra aynı şeyler tekrar vukuu bulduğunda yapmayacak isteğe gelmekle olur..

• iki yakası bir araya gelmiyor onu biliyorum. birinin bedduasını aldım kim bilmiyorum ama kafamda bir liste oluşturdum ve bu listedekilere bir bir ulaştım onlara izah ettim ve eğer gönlünden geliyorsa helallik ver gönlün başka ağzın başka söylemesin dedim hepside helallik verdi henüz birşey değişmedi beklemedeyim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Buna bir kere kendin inandiysan çevremde güzel olayları görme yerine hep olumsuz şeyi fark edersin zaten. Hayata hep olumlu sey yasacaz diye birşey yok, tek şükür ve hamd olsun diye bilcekmiyiz bu önemli. Allah yardımcımız olsun

• amın

• birine arkadaşına, komşuna haksızlık ederek canını bir şekilde acıtmışssan.. haksızlığa uğrayan bedduasını allah kabul ederse.. tutar... en iyisi helallik alma... babamdan ben bunları öğrendim..sende gogleden araştır bak gör...

• Gercekten kirdigin insanlar varsa konus bence helallik iste icimde kaldi ozamanlar düsünemedim simdi iyice düsündümde falan gibi

• Haklıysa.

• haklı

• Helallik alman lazım.

• etmıyolar kesınlıkle.bırındende alma ımkanım yok

• O zaman hep mutsuz olacaksın insanları kırmadan önce düşünmek gerek.

• malesef oyle olacak sanırım.son pısmanlık fayda etmıyor malesef.bana eden haklı yere beddua ettı kızmıyorum halıyle cok uzgunum

• ben öyle bekdualar alıyorum ki insan bunu şeytana söylemez.. o uüzden hiç mutlu değilim. aynı kafadaız

Yükleniyor...