Çok hırslıyım, ne yapmalıyım?

evet çok hırslıyım önüme gelen her iş teklifini değerlendirmek istiyorum hep daha fazla daha fazla sabah akşam çalışmak istiyorum bazen pişman oluyorm para o kadar tatlı geliyor ki aynı zamanda üniversite öğrencisiyim okulumu uzatmaktan korkuyorum birde işi in kötü tarafı yoklamada yok okulada gitme zorunluluğu olmayınca gitmiyorum ne tavsiye edersiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• süpersssiinn devam et diyorumm:)))

• oylede hep çalış çalış parayı yiyemedikten sonra .dd

• :)))düşünseneee çalışş sermaye yap kendi yerini aç ne istersen sonra büyüütt düşün biiiiiii:))))

Kızlar Ne Diyor 5

• Mert sen misin?

• ankaralimisin sen? :D valla ne diyelim menun isen halinden devam et böyle :D

• ne alaka ankara falan d:

• haha yanlis anlama lütfen bizim burda baya ankaralilar yasiyor onlarin hepsi ayni senin gibi cok hirslilar bir isde degil bir kac isde birden calisiyorlar :D

• keskin sirke kübüne zarar ne bu hırs _? daha öğrencisin dur bakalım bi hayat tam anlamıyla başlamadı az bi dinlen okul bitsin iş hayatına atıl elbet hırslı olcaksın ama fazlası herkeze zarar ayrıca parayı bukadar sevme yalnış yola sokar adamı

• fazla hırs iyi değildir

• dorukceylan sen misin :).

Erkekler Ne Diyor 9

• okula git, diploman olmadan yapacağın tün işler, kendi işini kurma şansın yoksa,ilerde isteğin stabdartın olacak.okulunu aksatmadan çalış ama,ben de çalışmıştım.

• Saatlerini "para" karşılığı satmamayı öğren. Hırsını farklı yaratıcılıklarla perçinle.Saat karşılığı para takası, dünyanın en kötü ticareti ve en kötü para kazanma yoludur.Başka yollar bulmaya çalış.

• önceliğin okul olmalı,eğer her iş teklifini değerlendiriyorum cümlesi anladığım gibi daha fazla para verene giderim anlamındaysa, iş ahlakını da öğrenmen gerek, her daha iyi teklif, maddi çıkarlar uğruna olumlu değerlendirilemez,bir gün sağlam bir kayaya çarparsın hiç hoş olmaz ama önce okul kardeş

• 1- egitimini aksatmayacak sekilde calis, egitimi aksatmak sana gelir değil gider olarak donecektir. 2-okula zorunlu olarak git ki gercekten bir seyler ogrenip kendini gelistir, hirsin basari ile olsun, salt para ile değil.3-paranin bilgi ile daha tatli ve kolay kazanilacagi gercegini kabullen,bu da demektir ki kendine yatirim yapmayi ihmal etme.

• harikaa bışi bu :)

• niyee

• işleyen demir pas tutmaz da ondan.

• hem iş teklifleri ile uğraşıyosun hem okul var.Madem iş hayatına girdin okul senin gözünde ne durumda ?bitince ne oalcak

• iş hayatı okuduğum bolumle çok alakalı değil

• iş hayatını okulun bitimine kadar ertele okulu bitirmeye bak bence

• Jose mourinho reklamda super bir soz soyluyor,Bugune kadar guvenmedigim hicbir teklife evet demedim..

• okula gıt

• Acıma yetime döner koyar .ötüne

Yükleniyor...